Şimdi Ara

The Fast and the Furious 6 (2013) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
7
Favori
51.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Han dirildi derken meğersem ölüymüş film bana göre çok güzeldi serinin en iyisi diyebilirim. Ayrıca birşey sorucağım, bazıları vin diesel 7. film los angeles te geçecek demiş çoğu kişide tokyoda geçer kesin diyor, bu bilgiyi kesin olarak ve ya ihtimal olarak ne olabilir bunu açıklarsanız sevinirim ve ayrıca jason'un katılması ayrı bir güzellik, arabaları biraz arka plana bırakmışlar ama umarım yeni filmde arabalar,yarış ve aksiyon eşit olur. Yönetmened değişikliğe gidilmesi kötümü olacak iyimi bilemiyorum ama umarım izlenecek birşeyler çıkarır.

• Gisele'i öldürenler utansın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmde kullanılan müzikler çok sağlamdı. Yine mükemmel bir film ortaya çıkarmışlar
  • Brian'ın Tokyo'ya geliş sahnesinide anlatacakları kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathProof -- 12 Haziran 2013; 14:36:22 >
  • İsterseler oraya bağlayabilirler ama Brian R35 kullanıyor artık. O yüzden de çok zor o arabayı kullanıyor olma ihtimali :) Bence Dom-Sean yarışından başlatacaklar. Ordan da Çin Seddi'ne geçecekler Artık orda mı toplanırlar, yoksa Dom, Los Angeles'a döndüğünde mi toplanırlar bilemiyorum. Ama Brian'ın Tokyo'ya önceden gitmiş olabileceğini sanmıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

İsterseler oraya bağlayabilirler ama Brian R35 kullanıyor artık. O yüzden de çok zor o arabayı kullanıyor olma ihtimali :) Bence Dom-Sean yarışından başlatacaklar. Ordan da Çin Seddi'ne geçecekler Artık orda mı toplanırlar, yoksa Dom, Los Angeles'a döndüğünde mi toplanırlar bilemiyorum. Ama Brian'ın Tokyo'ya önceden gitmiş olabileceğini sanmıyorum ben.

Sizin dediğinizde bir ihtimal ama herşey sürpriz. O han'a vuran mercedes olayında nasıl sürpriz olduysa bence buradada bir olay olabilir.
  • Evet sürpriz yapabilirler de
    dördüncü film Dom'u kaçıracaklarken bitti, beşinci film ordan başladı. Beşinci film yarış yapmak isterlerken bitti, altıncı film ordan başladı. Bu filmi de Tokyo Drift'in devam filmi olarak çektikleri için tam onun bitişinden başlar muhtemelen. Yedinci filmde Justin Lin olsaydı kesin ordan başlar derdim ama o olmadığı için biraz tereddütte kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 10 Haziran 2013; 21:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathProof

quote:

İsterseler oraya bağlayabilirler ama Brian R35 kullanıyor artık. O yüzden de çok zor o arabayı kullanıyor olma ihtimali :) Bence Dom-Sean yarışından başlatacaklar. Ordan da Çin Seddi'ne geçecekler Artık orda mı toplanırlar, yoksa Dom, Los Angeles'a döndüğünde mi toplanırlar bilemiyorum. Ama Brian'ın Tokyo'ya önceden gitmiş olabileceğini sanmıyorum ben.

Sizin dediğinizde bir ihtimal ama herşey sürpriz. O han'a vuran mercedes olayında nasıl sürpriz olduysa bence buradada bir olay olabilir.

ben o skylineı hiç farketmemiştim bile :O briana bağlayabilirler belki çünkü bence öylesine gösterilmemiştir bu filmde her şeye hazırlıklı olunmalı

• Aynen herşeye hazırlıklı olunmalı bende farketmemiştim geçen gün öyle gezerken adamın teki koymuş FF7 in Brian diye ordan gorup olabilme ihtimali var demiştim.

Yok ordan başlamaz zaten film sadece Brian'ın tokyo'ya nasıl geldiğini gösteren küçük bir sahne olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathProof -- 10 Haziran 2013; 22:31:52 >
  • Brian skyline hastasi ama o arabayi kullanir mi bilemem Eskimedi mi o skyline modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Brian skyline hastasi ama o arabayi kullanir mi bilemem Eskimedi mi o skyline modeli

skylineye laf atmamışsın ama atarsan kavga çıkar koyu hastasıyımdır bu arada niye eskisin 2013 modelleri var r35 adam zaten r34 hastası dikkat edersen 4.filmde 3 araba istiyodu 2si r34 1 i r35 yeni modellerden

yeni model r35 in motoru r34 e koyuyordu diğer r34 dende gelişmiş parçaları alıyordu

skyline ye olan aşkım tarif edilemez <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: JEANT

quote:

Brian skyline hastasi ama o arabayi kullanir mi bilemem Eskimedi mi o skyline modeli

skylineye laf atmamışsın ama atarsan kavga çıkar koyu hastasıyımdır bu arada niye eskisin 2013 modelleri var r35 adam zaten r34 hastası dikkat edersen 4.filmde 3 araba istiyodu 2si r34 1 i r35 yeni modellerden

yeni model r35 in motoru r34 e koyuyordu diğer r34 dende gelişmiş parçaları alıyordu

Kizmaya yer arama bende skyline sevenlerdenim ama ne bilim yeni kasasina gecmiskenAma belli olmaz belki r34 kullanir tabi gariban sean zorladada gecemezBizimkilerdeki ruh yok onda

• quote:

skyline skylinedir hocam.Brian r34 hastasıydı zaten vallaha brian olabilir o sahnedeki

• quote:

quote:

quote:

Kizmaya yer arama bende skyline sevenlerdenim ama ne bilim yeni kasasina gecmiskenAma belli olmaz belki r34 kullanir tabi gariban sean zorladada gecemezBizimkilerdeki ruh yok onda

o sahnede r34 basmamış bile çok belli..

Valla ben özellikle r34 hastasıyım. Nasıl şahinciler kaç senelik kasaya biniyor hastasıyız diyor aynı mantık :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla ben özellikle r34 hastasıyım. Nasıl şahinciler kaç senelik kasaya biniyor hastasıyız diyor aynı mantık :)

R35 ile r34 arasinda gidiyorum ben7.filmde sean olursa ayak islerini yaptirilar herhalde.hadi kocum yaris kazan gel biz bkliyoruz abilerinle ablalarinla burda derler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

R35 ile r34 arasinda gidiyorum ben7.filmde sean olursa ayak islerini yaptirilar herhalde.hadi kocum yaris kazan gel biz bkliyoruz abilerinle ablalarinla burda derler

r34 benım için tartışmasız r35 ön farlardan kaybediyor onun haricinde biraz daha kalıplı gibi

sean olursa driftçi olur grubunun yoksa bi halta yaramaz :)

• Skyline efsanedir herzaman hayaldir yani R34 efsane kasa. Bence o sahneyi bağdaştıracaklar bak görün. Bu arada o baştakı soundtrack guzel olmuş hakikaten

http://www.youtube.com/watch?v=e-8EQHaMKfA

Edit :http://www.youtube.com/watch?v=AIBcRTLqoEE ara geçiş sahnesindeki bu şarkıda güzel olmuş. Film soundtrack'leri herzaman olduğu gibi güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathProof -- 10 Haziran 2013; 23:33:29 >

• Harika aksiyon olmuş. Kesinlikle gidin birşey kaybetmezsiniz.
  • filme bugün gitme fırsatım oldu.abi ben zaten yarış teması olayını 3. filmden sonra bırakmıştım eyvallah ama resmen fantastik film olmuş bu ve gittikçe fantastikleşmeye devam ediyor maalesef.
    tek beğendiğim mükemmel bağlamış son ve dövüş sahneleri oldu.özellikle hatunların :) onun haricinde tırt

• o skyline la falan bağlamazlar sahneyi, brian çoluk çocuğa karışmış etmişken gitmiş tokyo da bir de hadi eski modelle şöyle bir basayım mı demiş, olaylar yine standart gelişir dom herkesi toplar mevzuya girerler
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.