Şimdi Ara

The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Sevgili dh üyeleri, The Evil Within 2 yamasının portunu tamamlamış bulunmaktayım. Öncelikle oyunu çeviren BOS Türkçe Çeviri ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yama çıkmıştır. Yamayı indirmek için sitemize giriş yapabilirsiniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ: BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ (teşekkürler)

PC & PS4 TÜRKÇE FONT: BEKİR İNCE @İki Nokta Sırt Sırta (teşekkürler)

TOOL: DELUTTO (Thanks a lot delutto)

PS4 PORT VE DÜZENLEME: ÇAĞ (castellanos)

PC YAMA KONUSU:
    https://buoyunsenin.com/the-evil-within-2-turkce-yama-calismasi-04-06-2018/

PS4 TÜRKÇE YAMA KONUSU:
    https://www.xbox360torrent.com/threads/the-evil-within-2-ps4-turkce-yama-indir-cikti.36508/

OYNANIŞ VİDEOSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 21 Nisan 2020; 21:51:17 >

• Benim onlarla alakam yok. Sadece site linklerini açmış olduğum konuya ekledim. Ama indirme linkinde dediğiniz gibi sıkıntı var. Bu sorunu kendilerine belirtebilirsiniz. İyi forumlar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 29 Eylül 2018; 17:6:58 >
  • Teşekkürler elinize emeğinize sağlık :)
  • sadece korsanamı
  • 5.05 sürümüne sahipseniz, türkçe yamayı çıktığı zaman oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 29 Eylül 2018; 18:57:31 >
  • serkanapaydin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Türkçe yama harika olmuş emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

Bu arada Resident Evil 7 hakkında planınız var mı? ve gelecek RE2 Remake için?
  • Rica ederiz.

RE 7 hakkında bir planım var. Ama önce çalışma halinde olduğum yamaları tamamlamam gerekiyor. RE 2 %100 çevrilecek diyebilirim. Ayrıca oynanış videolarına türkçe altyazı ekleyen forever w de ekibi var. Kendileri de çevirip, oynanış videolarına altyazıyı gömüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 1 Ekim 2018; 11:53:47 >
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    Çok iyi haber hocam. Haberlerinizi bekliyorum o zaman. :) Resident Evil serisi çok sevdiğim oyundur. Evil Within 2 için bizlere Türkçe sunduğunuz için bir kez daha elinize kolunuza sağlık. Oyunu İngilizce oynadığım da yarım yamalak oynuyordum şimdi her şeyi didik didik araştırarak anlayarak oynamak çok güzel bir duygu.
  • Sitenize ulaşılamıyor hocam.
  • Resident Evil'in yeri ben de ayrıdır. Hayırlısı diyelim. Elimdeki yama projelerini tamamladıktan sonra mutlaka bakacağım. PS2 oyun yamaları da var. Onlarla uğraşıyorum şu an. Güzel yorumunuz için de çok teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carter kullanıcısına yanıt
    Hangi site?

Newgamex ve xbox siteleri açık. Xbox da yorum ve mesaj yazamıyorsunuz. Çünkü forum sitesi yorumlara ve mesajlara kapatılmış. Newgamex de öyle bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 2 Ekim 2018; 17:10:59 >
    buoyunsenin kapalı hocam.

• carter kullanıcısına yanıt
    Hmm, evet haklısınız site kapatılmış görünüyor. Belki tekrardan aktif ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 9 Ekim 2018; 17:46:13 >
    Tamamdır, teşekkürler. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PS'de çıkması güzel oldu :)
  • The Evil Within 2 türkçe yaması çıkmıştır. Konuda paylaştığım site linkine tıklayarak giriş yapabilir ve yamayı indirebilirsiniz. Herkese iyi forumlar diliyorum
  • Teşekkürler. Eline emeğine sağlık :)
  • pc link gitmiş. alternatif link var mı? biyerden indirdim çalışmadı o
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.