Şimdi Ara

The Equalizer [2021-]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

The Equalizer, 7 Şubat 2021'de CBS'de prömiyeri yapılan bir Amerikan suç draması televizyon dizisidir. 2014 filmi ve 2018 devam filminden sonra serideki ikinci yeniden başlatma ve aynı adlı dizinin yeniden başlatılmasıdır. bu kısmı wikipedia dan aldım.

ilk bölümü izledim akıcı ilerledi, izleyenler bilir bana biraz kısmi olarak person of interest havasında gibi geldi. bence izlemeye/başlamaya değer bi dizi gibi geliyor şuanlık. ortada ana bi tema yok fakat ilerleyen bölümlerde ana karakterimizin başından neler geçmiş vs gibi flashback lerde gelir gibi.

konu forumda yoktu bende açmak istedim bu tarz dizi sevenler takip edebilir. dizinin diğer bölümlerini ve nasıl gideceğini bekleyelim görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 10 Şubat 2021; 3:18:7 >

• puanı 4. zaman kaybı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cbs baya para harcadı dizinin reklamına, super bowl 'da reklamı çıktı, yazık la bunlarda para çok ama niye böyle savuruyorlarki ? başroldeki teyzenin de altın günlerinden kalma fazla kısır yemekten kaynaklı göbeği var gibi, aksiyon dizisinde oynaması trajikomik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vasat blm ile sjwcular işsiz kalmasın diye yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 1 Mart 2021; 4:46:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.