Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (468. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/60249

• Oyunu dün aldım. Geçmiş sayfalarda guild mesajları vardı şu an aktif bir guild var mıdır

• Elimdeki laptop oyunu sağlıklı şekilde oynatır mı merak içerisindeyim. Sizlerin yorumunu almak isterim. Yapacağım tek şey dungeon-raid ve zombi-dolmen farmlamak. Pvp ile işim olmaz.

Laptop teknik özellikleri;

İşlemci: Amd Ryzen 3 3250U 3.5ghz
    Ekran kartı: Harici kart yok. İşlemcinin dahili grafik birimi var.
    Ram: 8gb
    256gb ssd

Bu laptopla yukarıda belirrtiğim şeyleri sağlıklı yapabilir miyim ne dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YshtolaRhul7017 Y kullanıcısına yanıt

oynatmaz

• ps4 ve ps5 de oynayanlar var ise guildimiz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

oynatmaz

Denedim. Low/off ayarlarda belkarthda en kalabalık aktif saatte 60 fps veriyor.

• Pc de oynuyorum son paketi satın aldım fakat diğer online mmorpg lerden sonra ara yüz çok karışık geldi :/

Oyuna başlamadan önce internetten rehberleri okudum addonları kurdum mesela fakat düzgün çalışmıyor, Rehberde anlatılan menüler yok, son paket ile değişiklik mi oldu?

Ayrıca oyuna başladım tutorial bitti portallrdan bir harita seçmem istendi oraya gittim görevi yaptım sonra düz harita saldı beni takip etmem gereken ana görev zinciri yok mudur oyunun yönlendirdiği?

Ara yüzde de ne skillerim ne chat ekranı gözüküyor

Chat ekranına enter basınca giriyorum sonra kayboluyor yine baya karışık geldi:)

• tidus kullanıcısına yanıt

Anlattığınız sorunların hepsi addonlar ile çözülebiliyor. Minion kullanarak addonlar ile uğraşabilirsiniz daha rahat olur hem de güncel tutmuş olursunuz. Görevler için de hikaye sıralaması var onu takip ederseniz kaybolmazsınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kene.

Anlattığınız sorunların hepsi addonlar ile çözülebiliyor. Minion kullanarak addonlar ile uğraşabilirsiniz daha rahat olur hem de güncel tutmuş olursunuz. Görevler için de hikaye sıralaması var onu takip ederseniz kaybolmazsınız :)

Cevap icin tesekkurler. Addon sorununu cozemiyorum maalesef turkce ve yabanci videolari izledim yorumlari okudum. Minion kaldirip trkrar kurdum addon klasorunu bosaltip tekrar yukledim fakat hicbir sekilde cozulmedi maalesef:/

Çalışmayan addon hangisi acaba? Sürümü de eski olabilir. Başka addonlar deneyip çalıştırabildiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kene.

Çalışmayan addon hangisi acaba? Sürümü de eski olabilir. Başka addonlar deneyip çalıştırabildiniz mi?

Hocam minimap çalışmıyor gerek votan minimap gerek diğer bir tane yükledim fakat olmuyor.

birde tüm videolarda görüyorum youtube da ayarlarda addon kısmında bir kutucuğun tiklenmesini istiyorlar öyle bir ekran çıkmıyor. Yalnızca addon listesi çıkıyor sizde de öyle midir

esoui’ye girdiğinde kullandığın addon’ların çalışması için gerekli library dosyalarını görebilirsin. mesela seninki için libAsync ve LibHarvensAddonsSettings gerekiyormuş. onlara baktın mı? gereken bütün lib dosyalarını indirip addons klasörüne attığında sen de şirinleri görebilirsin. :’)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

esoui’ye girdiğinde kullandığın addon’ların çalışması için gerekli library dosyalarını görebilirsin. mesela seninki için libAsync ve LibHarvensAddonsSettings gerekiyormuş. onlara baktın mı? gereken bütün lib dosyalarını indirip addons klasörüne attığında sen de şirinleri görebilirsin. :’)

Teşekkürler, Bazı addonları çözdüm bu sayede bazılarını ise biraz daha karıştırmam gerekecek :)

wowdan sonra addon konusu ve arayüz biraz kafa karıştırıcı olabiliyor.

Birde bende eso plus var bildiğim kadarıyla tüm paketlere erişimim var ama store da hala paketler satın alma listesinde gözüküyor.

En son çıkan paketi collectors edition olarak aldım fakat erişebildiğim bazı içeriklerde aynı şekilde orda çıkıyor haliyle sahip olmadığım içerik var mı tam emin olamadım.

bi alttaki arkadaşın dediği gibi eso plus sadece aktif olduğu süre zarfında tüm dlc bölgelerine ve dlc dungeon’lara giriş izni veriyor ama olur da eso plus’ını devam ettirmek istemezsen crown ile satın alabiliyorsun aynı dlc’leri. belli bir süre sonra expansion pack bölgeleri de eso plus’ın içerisine giriyor ve crown’la satın alınabilir hale geliyor sanırım. öyle olması lazım.

benim wow oynayan arkadaşlarım da aynı şeyleri söylemişti ben oynamadığım için pek karışık gelmiyor bana ama addon’ları dediğim gibi halledebilirsin minion da indirirsen güncel kalırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

bi alttaki arkadaşın dediği gibi eso plus sadece aktif olduğu süre zarfında tüm dlc bölgelerine ve dlc dungeon’lara giriş izni veriyor ama olur da eso plus’ını devam ettirmek istemezsen crown ile satın alabiliyorsun aynı dlc’leri. belli bir süre sonra expansion pack bölgeleri de eso plus’ın içerisine giriyor ve crown’la satın alınabilir hale geliyor sanırım. öyle olması lazım.

benim wow oynayan arkadaşlarım da aynı şeyleri söylemişti ben oynamadığım için pek karışık gelmiyor bana ama addon’ları dediğim gibi halledebilirsin minion da indirirsen güncel kalırlar.

Teşekkürler. Evet wowda addon yüklediğiniz zaman başka hiçbir şey yapmıyorsunuz

O zaman almam gereken bir şey yok :)

Şu an için oyunda görevden göreve koşturuyorum. Dün 50 lvl oldum. Keşif vs yapıyorum.

Oyunu gayet sevdim aylık ücret ödemesi olmaması da güzel.

Wow ve Final Fantasy XIV de oynuyorum ama kur nedeniyle aylık ücretleri artık abartı hale geldi maalesef.

• Satılık eso pc hesabı var arkadaşlar 1 senedir girmiyorum o 810+ kaç olduğunu hatırlamıyorum level bir ton item ve gold var hesapta ama hatırlamıyorum ilgilenenler yazabilir. son chapter blackwood hariç tüm paketler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 27 Ağustos 2021; 11:48:35 >
  • EU serverinde Türklerin olduğu bir guild var mı?

• Psikotrex kullanıcısına yanıt
    https://discord.com/invite/n3ZKrrSB

• Xbox da satılık EU severimde gold var ihtiyacı olana

• AMD 520 ekran kartım işlemci i3 7020u 12 gb Ram var sizce oynayabilir miyim? Yakın zamanda indirime girer mi?

• 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.