Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (470. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox'ta bayağı oynamıştım, geri döneyim bakalım neler değişmiş.

• FerhatBeyTR123 F kullanıcısına yanıt

Oyunun kurulu olduğu dizin altında Launcher > ProgramData klasörünü silip deneyebilirsiniz.

• kene. kullanıcısına yanıt

İşe yaramıyor. Cvp yazdığınız için teşekkürler

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt

Peki ESO mu önerirsiniz yoksa NW mi ? Ben çok arasında kaldım . Amacım Metin 2 gibi ben kasılırken çeşitli insanlara denk gelip 1-2 muhabbet edip yalnız hissetmemek.

• SezerBey247 kullanıcısına yanıt
    Lost ark

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Lost ark eğer tps olsa oynardım da pek beğenmedim kamera bakış açısını

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    O zaman eso hocam
    New world black desert gibi oyunlardan uzak durun zamanınıza yazık

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağol. Metin 2 CH1 1. köyleri gibi aktif topluluk olması New Worldte ilgimi çekmişti ama kötü bir oyunmuş demek ki o zaman ESO oynayayım .

Eso bu isteğime uygun değil mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Bu New worldde bir ara açık buldular millet çok seri gold kasmıştı orda oyun patladı
    Firma bu açığı fixledi ama iş işten geçmiş oldu
    Evet bakınca en mantıklı eso gibi duruyor gamepasstede vardı ordan da deneyebilirsin
    Steamdede güzel indirim görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaReD22 -- 26 Haziran 2022; 19:0:10 >

Eso bence buna pek uygun değil. Pve için konuşuyorum karşılaştığın insanlar sana selam bile vermeyen görevlerini yapıp devam eden kişiler. Temas kurmuyorlar sadece Xp Gold veya dreugr wax farm köşelerinde farm bölüşmemek ve daha seri olmak için gruplar olur orada da herkes tryhard kasılır yorulan gruptan çıkar yenisi gelirse o girer vs

Dungeonlar ve public dungeon veya zonelar içinde sohbet muhabbet dönmüyor hello goodbye good job everyone bu kadar ben 250 saatten fazla süre oynadım oynuyorumda halen muhabbet edecek insanla karşılaşmadım. Kasılırken başka insanlarla karşılaşırsın ama temas kurmak istesen dahi teklifleri reddedip solo devam ederler.

Pvp kısmı ayrı orada cyrodiil oynarsan yanlız hissetmezsin.

Eso güzel oyun şüphe yok ama kasılırken birine rastlarım konuşuruz görevini paylaşır birlikte yaparız gibi şeyler olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bu oyunun sahip olduğu eklentileri nasıl temin edebilirim acaba? Steam'dan baktığımdan sadece high island dlc sini görmekteyim. Başka bir dlc satmıyorlar sanırım. Yok mudur TL üzerinden dlclerini ayrıca alabileceğim bir platform. Bu arada hesap takası veya alım satımla ilgilenmiyorum.

• Bes yilda gordugum en iy update bu olacak The Elder Scrolls Online [ANA KONU] 

The Elder Scrolls Online [ANA KONU]
    The Elder Scrolls Online [ANA KONU]eso-hub.com
    ESO Players are excited about returning 2-Player Mounts
    https://eso-hub.com/en/news/eso-players-are-excited-about-returning-2-player-mounts

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 1 Temmuz 2022; 16:23:29 >
  • oyunda hızlı şekilde dolaşmaya gerek kalmadan mundus değiştirme özelliği gelecek deniyordu şu an var mı o özellik bilen var mıdır?

• Oyunu takip edebilmek , sohbet ve yardımlaşma için aktif olan güncel bir gurup var mı şu an ?

• Toplamayı unutmayın: https://gaming.amazon.com/loot/eso

The Elder Scrolls Online [ANA KONU]
  • Addons sorunu yaşıyorum, minion da yüklü ama addons çalışmiyor. Oyunu sildim kurdun minion sildim kurdum düzelmedi

• ObjektifEye kullanıcısına yanıt
    Addons menüsüne bakın oyun içinden bazı addonlar çalışmak için 5 addon daha istediği oluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

steam hesabımı eşleştiremiyorum hata veriyor sürekli nasıl yaptınız bu işi

• Aylık premiumu 130 tl olmuş ya yıllarca 45 liraya falan veriyorlardı beleşti, üzdü :)

• Update 35 ile beraber tüm class'lar tüm damage %50 nerf yedi. Artık build çeşitliliği diye bir şey söz konusu değil. Herkes aynı seti giyip aynı metayı 3 ayda bir takip etmek zorunda. Mid tier diyebileceğimiz oyuncu kitlesi en az 20k damage kaybetti. High end'lerin bir çoğu oyunu bıraktı. Progresyon raid grupları da. Yeni başlayan bir oyuncu artık vet dungeon yapamayacak, trial ise hayal oldu. 1 saatte bitirdiğiniz içerik 4,5 saat sürüyor. Healing done nerflendi yok öyle bol keseden iyileşmek. Vet Blackrose Prison Arena gir bakalım u35'de bitirebiliyor musun? Ya da Vateshran. Solo ve grup içeriğini tamamlamak artık daha uzun sürüyor ve daha zor. Geliştiriciler söyledikleri şeyin tam tersini yaptılar çünkü ................. hepsi. Herkes için kolay erişilebilir içerik demişlerdi millet şimdi random vet yapamıyor puglarla. Öyle her duyduğunuza inanmayın. Ha neden böyle yaptılar dersen damage scaling'i hesaplamak karmaşık bir hâl almaya başladı, geliştiricilerin matematiği yetmiyor gerizekalı oldukları için. Yüksek damage=Yüksek işlem gücü=Server'a yük. Ama bunu yapmanın daha akıllıca yolları vardı. Spammable skilleri bufflayıp weaving'i nerfleyeceklerdi o zaman söyledikleri şeyi yapmış olurlardı. vDSR vCR+3 yapmak hayal oldu artık, geçmiş olsun herkese. World Boss falan kesersiniz anca bu saatten sonra.

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.