Şimdi Ara

The Division [PS ANA KONU] | Rehber (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
30
Favori
20.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division 70liraya düşmüş alsammı karar veremedim ne dersiniz?

Demosunu oynadım 2 günden beri. 5-6 saatlik falandı çok güzel oyun. Bilgisayarım low ayarda 900p de 30-35fps arası veriyor. low oynamama rağmen çok güzel geldi. monster abra a5 laptop kullanıyorum gtx950m ekran kartı. ne dersiniz alayımmı sizce oyunu?

The Division [PS ANA KONU] | Rehber
  • Ya oyunun police academy kisminda ilk defa gordugum dusmanlar cikti onlar hangi grup ? Ve safe house acmaya giderken gene onlara benzer bir grupla karsilastim kendi araclari var kuru kafa simgeleri var askere benziyorlar hangi grup onlar olaylari ne ?
  • hic bir yerde exotik itemlerin talentlerinin turkce rehberini bulamadim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yeni başladım sayılır Lvl 15'im tek başına görevlerde biraz zorlanıyorum önceden böyle değildi. Daha çok puan kazanıp Base of Operation da yeni yerler açayım diye 15 üzeri map'lere giriyorum ama düşmanlar güçlü çıkıyor bu kezde. Bir de caddelerdeki elemanlar çok çabuk respawn oluyorlar gibi geldi bana. Henüz mavi silahlardan morlara geçemedim. Bi dark zone deneyeyim dedim tek atışla öldüm 4-5 kez. Oyunun açılışındaki "connecting" kısmı da uzun sürüyor biraz, zaten o bitince bu sefer "loading" başlıyor. Oyun bende geç açılıyor sanki. Aslında oyunu alalı baya olmuştu ara vermiştim, geçenlerde bir deneyeyim dedim ama yukarıda anlattığım sebeplerden dolayı oyundan soğudum biraz. Aynı lvlde birkaç arkadaş bulup grup halinde takılmak lazım ama oyundaki istasyonlarda kime "invite" attıysam kabul eden olmadı :) Millet oyunu yemiş yutmuş, bizi çömez gördüler sanırsam :) Bu da ubisoftun oyunları "ilk çıktığında" alınmalı gibi bir fikir oluşturuyor kafamda. "bknz.for honor" :) Ama o zaman da oyun pahalı oluyor. :)

• Sh@D0W kullanıcısına yanıt
    Şimdi kafandaki sorulara tek tek cevap vereyim. Oyuna bağlanması her platformda uzun sürüyor. O açıdan bir problem yok. Dark Zone olayına gelirsek 30 Level altında girmeni kesinlikle önermem. Zaten oyunu bitirdiğinde 30 Level civarında güzel silahlarla donanmış olacaksın. O yüzden acele etme. Oyuna girer girmez mutlaka yanına insan bulmaya çalış. Hemen menüye girip Group ayarlarından Privacy ayarını Friends Only'den Open'a çevir. Ayrıca haritaya bakarken Matchmaking ayarını FreeRoam olarak yaparsan dolandığın süre boyunca senin yanına adam bulmaya çalışır. Bununla beraber güvenli evler bir nevi HUB görevi görüyor. Kapısından girdiğin andan itibaren yeni insanlarla karşılaşıyorsun. Bu gibi yerlerde laptopların başına giderek Matchmaking diyerek o bölgedeki insanlarla grup kurabilirsin. Ya da dediğim gibi yeni insanları görünce Friends Only ayarını değiştirerek de grubuna oyuncu katılmasını sağlayabilirsin. Gelelim görevleri nasıl yapacağına. Bir görevin istediği seviye ile aynı seviyeye sahip olman o görevi kolay yapabileceğin anlamına gelmiyor. Zaten dikkat edersen görevlerin altında bir renk çubuğu var. Senin yapabilme derecene göre kırmızıdan yeşile dönüyor orası. O ibreyi yeşile veya sarıya döndürmek için mutlaka yan görevleri yapıp seviyene uygun ve Talent içeren eşyalar bulman lazım. En basitinden şöyle açıklarsam üstündeki ekipman ve elindeki silahların leveline yakışan cinsten olması gerekiyor. 15 Level civarında sürekli mavi eşyalar düşecektir. Bunlar işini görür. Senin bunların haricinde ekstra olarak yapabileceklerin silahlarına çeşitli eklentiler takarak Headshot Damage'ini ve Reload Speed'ini arttırmak olacak. Bunun haricinde benim sana tavsiyem ilk silah olarak tam otomatik yüksek damage'li bir tüfek bulman ya da şarjör kapasitesi oldukça yüksek(sen de modifiye edebilirsin) bir LMG alman. İkinci silah olaraksa şarjör kapasitesi oldukça yüksek dürbünlü bir tüfek (bolt olmasın) alman. Ayrıca çeşitli mod eşyaları düşereceksin. Bunları da ihtiyacına göre kullanmak faydana olacaktır. Diyelim ki göreve gideceksin ve yanına 3 kişi daha buldun. Bu kişilerin senin levelinde veya leveline yakın olanlardan olmasına dikkat et. Eğer sen 15 level olup da yanındaki 30 level olursa gelen düşmanlar bu sefer daha güçlü gelmeye başlıyor. Ve hiçbir şekilde direnme şansın olmuyor. Buna çok dikkat etmen gerekiyor. Aslında oyun oldukça basit. Sadece biraz vaktini verip neyin ne olduğunu çözmen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 18 Eylül 2017; 15:12:22 >

• CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Zaman ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinden sonra tekrar gaza geldim, ilk fırsatta oyunu tekrar oynayacağım. :) Özellikle grup ayarları ve görevlerin altındaki renkler konusunu öğrenmem iyi oldu. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@D0W

Zaman ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinden sonra tekrar gaza geldim, ilk fırsatta oyunu tekrar oynayacağım. :) Özellikle grup ayarları ve görevlerin altındaki renkler konusunu öğrenmem iyi oldu. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler... :)

Merhaba iyi aksamlar oyunu uzun zamandir islerimden dolayi oynayamiyorum istersen musait oldukca birlikte oynayabiliriz

• darkyamaha kullanıcısına yanıt
    Merhaba iyi olur tabi. Bir tanıdıkla oynamak her zaman daha güzel olur. Yalnız ben bir hata yapmışım mesajımı farkında olmadan Playstation bölümüne bölümüne yazmışım. Sonradan fark ettim kusura bakmayın. Ben PC Platformundayım. Uplay ya da steam üyeliğiniz varsa nickini ekleyeyim oynarız beraber.

Uplay ve Steam Nickim: icestorm79

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh@D0W -- 22 Eylül 2017; 1:35:25 >
  • Oyunu yeni indiriyorum ilk defa oynayacağım, bu rehber çok işime yarayacak teşekkür ederim
  • bu oyunda ingilizce ne denli gerekli ingilizcemiz az ise yinede bir şeyler yapabilir miyiz
  • birvarmışbiryokmuş B kullanıcısına yanıt
    Benim de İngilizcem kötü , oynadım

Bazı yerlerde Google çeviri kullandım

• Oyunda gereksiz bir zorluk var. Side missionlar bile zor. Bugün üç kişi ana göreve gittik 18 level bizim leveller 15 ve 16. Adamlar bizi haşamat etti. Ölmüyorlar iki vuruşta ölüyoruz onları öldürmek içim 3 şarjör boşaltıyoruz. Birde oyunda ana görev çok az neden böyle. Normal zorluk böyleyse Zorda düşünemiyorum. Var mı bu konuda fikir sahibi olan?

• Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün lütfen.Şimdi aktif skillerden mesela First Aid skilini açtım.O skili mod yapıp diğer skilleri açarsam örneğin Defiblator gibi.First Aid skili gelişmiş mi oluyor yoksa mod yapıp diğerlerini açarsam onun özelliğini kullanamayacak mıyım?

• oyun sağlam indirim görmüş. alıp başlıyoruz bakalım :)
    eline sağlık melkor hocam, yine sayende anlayacağız şu oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 3 Mart 2018; 9:57:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de yeniden başlamayı düşünüyordum bu oyuna. Beraber oynamak istersen ekleyebilirsin, seninle bir bloodborne oynayamadık ama ona yanıyorum :)

Psn: lewisboogie
  • arkadaşlar ekleyin global eventte GE kasmak için oynayalım
    DZ de duman ederler yeni başıyor iseniz

Psn:lyldz

I gibiduran harfler küçük L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 5 Mart 2018; 9:11:44 >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Oyun bilerek böyle yapılmış. Özellikle zorluyor. Hele ki başlarda 1-2 level üstünle karşılaştığında özellikle toughness yeterli gelmeyecektir. Oyun ilerledikçe toughnessın artacak,artık ölmemeye ve skillerini kullanabilmeye, skillerinin erken şarjına veyahut daha uzun sürmesine, hangi skilli seçeceğine, karakterinin neyde başarılı olmasını istediğine karar verebilmeye başlayacaksın.
    Bu oyun silahla vurayım geçeyim bir oyun değil maalesef. Skillerini de iyi kullanabilmen ve plan yapabilmen gerekiyor. 30 levelden sonra gear skorların 256 dan saymaya başlayıp özel yeşil itemlar almaya başlayınca daha da iyi anlayacaksın bu dediğimi.
    Ben de 2. karakterimi 30 yapmaya çalışıyorum. 18 lvl'im. Dün akşam 20 lvl ana göreve girdik, 2 ve 3 kişi olarak yaklaşık 2 saat yırtındık. Oyunun tüm dinamiklerinde deneyimli olmama rağmen bitiremedik. Yani bu şu demek, hem seviye atlayacağız, hem de loot ile silah armor düşüreceğiz, 1-2 level sonra yeniden gideceğiz. Özellikle ilk 30 lvl'de oyunun özü bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 5 Mart 2018; 10:49:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Oyun bilerek böyle yapılmış. Özellikle zorluyor. Hele ki başlarda 1-2 level üstünle karşılaştığında özellikle toughness yeterli gelmeyecektir. Oyun ilerledikçe toughnessın artacak,artık ölmemeye ve skillerini kullanabilmeye, skillerinin erken şarjına veyahut daha uzun sürmesine, hangi skilli seçeceğine, karakterinin neyde başarılı olmasını istediğine karar verebilmeye başlayacaksın.
    Bu oyun silahla vurayım geçeyim bir oyun değil maalesef. Skillerini de iyi kullanabilmen ve plan yapabilmen gerekiyor. 30 levelden sonra gear skorların 256 dan saymaya başlayıp özel yeşil itemlar almaya başlayınca daha da iyi anlayacaksın bu dediğimi.
    Ben de 2. karakterimi 30 yapmaya çalışıyorum. 18 lvl'im. Dün akşam 20 lvl ana göreve girdik, 2 ve 3 kişi olarak yaklaşık 2 saat yırtındık. Oyunun tüm dinamiklerinde deneyimli olmama rağmen bitiremedik. Yani bu şu demek, hem seviye atlayacağız, hem de loot ile silah armor düşüreceğiz, 1-2 level sonra yeniden gideceğiz. Özellikle ilk 30 lvl'de oyunun özü bu.

hocam 2. karakter açmanın ne gibi faydası var bu oyunda ? destiny'de farklı yetenekli karakterler için açıyorduk, aynı mantık mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

arkadaşlar ekleyin global eventte GE kasmak için oynayalım
    DZ de duman ederler yeni başıyor iseniz

Psn:lyldz

I gibiduran harfler küçük L

tamamdır, benim de nick buradaki ile aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 5 Mart 2018; 11:12:23 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.