Şimdi Ara

The Dark Tower (2017) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
5
Favori
11.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: John Wick

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Trailer geliyor bugun kesin

CinemaCon'da göstermiş trailer'ı Sony yav
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    IT çıktı bu çıkamadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

IT çıktı bu çıkamadı

aynen yav önce film ertelendi şimdi de trailer gelmiyor
    Bitirdin mi seriyi

• quote:

Bitirdin mi seriyi

Filme kadar yayacaktım da dayanamadım iki hafta önce bitirdim

Derken 4 Ağustos'a ertelendi yuh
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

"Katheryn Winnick" Jake'nin annesi rolündeymiş. Seride anne ve babasının varlığı ile yokluğu bir....

Oyuncu listesinde ;

--"Susannah (Odetta Holmes) Dean" yok.

--"Eddie Dean" yok.

--Muhtemelen "Callahan" da, "Oy" da yok...

-Susan Delgado'yu oynayacak oyuncu da sarışın değil( İdris yüzünden muhtemelen)

Serinin neresini anlatacaklar o da belli değil. Yukarıdaki karakterler (Delgado hariç) serinin neredeyse tamamında varlar ama filmde yoklar???

Cast'den anlaşıldığı üzere en azından vampirler, kırıcılar ve Sığ Adamlar olacak.

http://www.imdb.com/title/tt1648190/fullcredits/cast

Sadece ilk kitabı anlatacaklar muhtemelen.
    Slogan ve karakterler onu gösteriyor yani

• quote:

quote:

Bitirdin mi seriyi

Filme kadar yayacaktım da dayanamadım iki hafta önce bitirdim

Derken 4 Ağustos'a ertelendi yuh

Bitince verdiğin tepkiyi çok merak ediyorum :)
    IT'e başlasak mı acaba. Filme kadar bitirebilir miyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

"Katheryn Winnick" Jake'nin annesi rolündeymiş. Seride anne ve babasının varlığı ile yokluğu bir....

Oyuncu listesinde ;

--"Susannah (Odetta Holmes) Dean" yok.

--"Eddie Dean" yok.

--Muhtemelen "Callahan" da, "Oy" da yok...

-Susan Delgado'yu oynayacak oyuncu da sarışın değil( İdris yüzünden muhtemelen)

Serinin neresini anlatacaklar o da belli değil. Yukarıdaki karakterler (Delgado hariç) serinin neredeyse tamamında varlar ama filmde yoklar???

Cast'den anlaşıldığı üzere en azından vampirler, kırıcılar ve Sığ Adamlar olacak.

http://www.imdb.com/title/tt1648190/fullcredits/cast

Sadece ilk kitabı anlatacaklar muhtemelen.
    Slogan ve karakterler onu gösteriyor yani

İlk kitap olacağını sanmıyorum. İlk kitapta ne vampirler, ne sığ adamlar ne de kırıcılar var... Hele Delgado hiç yok!

Sacma sapan birşey izleyeceğimiz kesin gibi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    İsmi geçiyordu sanki delgadanun yanlış hatırlamıyorsam.
    Ama evet Sayre, Pimli ve diğer dediklerin yoktu.

Yine de slogandan yola çıkarak ilk kitaba yakın bir şey izletmeye çalışacaklae gibi geliyor bana

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    yunus626emre kullanıcısına yanıt
    fragman spoiler;

Fragman çorak topraklarda, kadrajın tam ortasında tek başına duran ve üzerinde "1919" yazan tahta bir kapı ile başlıyor. Sonra bir anda Roland'ın (Idris Elba) çölde durduğu bir görüntüye geçiş yapılıyor. The Dark Tower'ın ilk kitabı The Gunslinger'ın açılış cümlesi ekranda beliriyor: "Siyah Giyen Adam çöl boyunca kaçtı ve Silahşör onu takip etti.

Daha sonrasında ise Roland, ekrandaki Siyah Giyen Adam'a (Matthew McConaughey) "Silahımla değil, kalbimle öldürürüm." diyor ve ateş ediyor. Ancak Siyah Giyen Adam mermiyi arkası dönükken havada yakalıyor ve "Kule düşecek Roland" diyor.
    Fragman bu sahneden sonra Jake'in rüyasından devam ediyor. Jake odasında, ama burası korkunç bir şekilde sarsılıyor. Sonrasında ise bir psikolog ile rüyaları hakkında konuşuyor. Sonra fragman bir anda Jake'in odasına geçiş yapıyor ve orada The Dark Tower tadında pek çok çizim görüyoruz. Psikologun ofisinde Overlook Hotel'inin bir fotoğrafını görüyoruz.

Jake daha sonra New York'ta bir eve gitmek zorunda hissediyor. Burasının The Waste Lands'deki (serinin üçüncü kitabı) Dutch Hill Malikanesi olduğunu hemen anlıyoruz. Jake buraya kitaptakinin aksine sakince giriyor ve bir portal buluyor. Portala atlıyor ve kendini başka bir dünyada buluyor. Bu çorak topraklarda gökyüzünde birkaç tane farklı gezegeni de görüyoruz. Hem de oldukça yakın mesafeden. Roland, Jake'i buluyor ve anlaşılana göre Jake de onun kim olduğunu biliyor. "Silahşör"ü daha önce rüyalarında görmüş.

Daha sonra Jake ve Roland'ı bir uzay gemisinin yıkıntıları içerisinde ilerlerken görüyoruz. Jake, Siyah Giyen Adam için "O bir tür şeytan mı?" diye soruyor, Roland da "Şeytan onun tekme atacağı bir köpek olabilir ancak" diye yanıt veriyor. Burada Siyah Giyen Adam'ı birini öldürürken görüyoruz.

Bu sahnenin ardından ise aksiyon dolu görüntüler içeren bir montaj izliyoruz. Bir sahnede Roland'ın silahları ateş ederken mavi mavi parlıyor. Siyah Giyen Adam ve Roland arasında, bir koridorda geçen çatışma ve dövüş sahnesi ekranlara geliyor. Burada Roland düşmanının üzerindeki cama ateş ediyor, ama Siyah Giyen Adam mermiyi durdurup Roland'a geri yönlendiriyor. O da dizlerinin üzerinde kayarak mermiden kaçıyor.

Fragman bu noktada sona eriyor. Ancak olaylar aslında devam ediyor. Bitmemiş bazı görüntüleri de paylaşmışlar CinemaCon'da. Tull ya da Callas olduğu tahmin edilen bir şehrin abluka altına alınışını izliyoruz. Bildiğimiz tek şey şeytani bir güç Jake'i almış ve bu harap bitap düşmüş, alevler içerisindeki şehre getirmiş. Jake burada sürüklenirken Roland olan biteni dinliyor ve bir kan damlasının sesini duyuyor. İngiliz anahtarının sesi kulaklarında çınlıyor. Hemen sonra o da silahlarını kaldırıyor ve bakmadan ateş ediyor. Mermiler pencereden geçiyor, bazı kıyafetleri deliyor ve en sonunda Jake'i kaçıran kişiyi vuruyor. Ek görüntüler de tam bu noktada sona eriyor işte.

Kaynak:http://oyungezer.com.tr/haber/48308-the-dark-tower-in-fragmani-muhtesemmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kitap spoiler

Yani Jake ve Roland'ın karşılaşması ve tanışması tamamen farklı. Muhtemelen film de Jake bir şekilde öldükten sonra (kitaptaki gibi olması kesin gerçi, jake'in sözü posterde yazıyor) kapıların olduğu sahilde bitecek ve ikinci film Üç'ün çekilişinde itibaren tamamen kitabı yansıtacak
    Okuyasım gelmedi :(
  • quote:

Kitap spoiler

Yani Jake ve Roland'ın karşılaşması ve tanışması tamamen farklı. Muhtemelen film de Jake bir şekilde öldükten sonra (kitaptaki gibi olması kesin gerçi, jake'in sözü posterde yazıyor) kapıların olduğu sahilde bitecek ve ikinci film Üç'ün çekilişinde itibaren tamamen kitabı yansıtacak

2. filmde mi gelecek? Ayrıca film 11 ağustosda gelecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri 7 hatta 8 kitap hocam. Bu film sadece birinci kitabı kapsıyor gibi bir sey2. Devamı gelmesi muhtemel

@yunus626emre Fragman analizi sadece
  • https://www.youtube.com/watch?v=ozZgjfLaQ_Y

Şunu gördüm de bugün nedir ne değildir bilemiyorum
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=ozZgjfLaQ_Y

Şunu gördüm de bugün nedir ne değildir bilemiyorum

sızdırılan trailerdan görüntüler yeni değil
    Keşke hiç görmeseydim :(
    Baya geç fark etmişim ayrıca :)

• O eski trailerda müzik güzel olmuş ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

O eski trailerda müzik güzel olmuş ama.

Behind blue eyes

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.