Şimdi Ara

The Dark Knight Rises (2012) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
20
Favori
218.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • filmi yorumlayan arkadaşlara diyecek bir sözüm yok bu film aksiyon sahneleri olarak dünyadaki en iyi filmdir benim gözümde şuandan itibaren mükemmeldi ya...

ayrıca bane'nin oyunculugu gayet iyiydi adam baya bir psikopat o ayrı bir durum

filmde hep ters köşeye yattım o ayrı bir durum batman öldü dedik ölmedi sonra batmanin seviştigi kız rakip çıktı felan uzar gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: EfendiAdam

quote:

O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
    Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
    Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)

Sadece kullandığı araç için yapmamıştır güncellemeyi. Proje-yazılım olarak geliştirmiş bunu da şirketin arşivlerine kaydettiyse demek ki

Yapmışken hepsine ekleyeyim dedi yani?

Başka Bat var mıydı ayrıca o salonda? Ondan da emin olamadım şimdi. Bat Mobile ilk filmde 1 taneydi, sonraki filmde seri üretime geçtiler heralde bu filmde herkes kullanıyordu malum. Bat prototip aşamasında yeni bi araç, bence sadece 1 tane vardır.
    Ha desek ki yazılımdan halletmiş Batman, öldükten sonra Lucius bir tane daha yaptırmış ve yazılımı yükleyince onunla karşılaşmışlar. Bu da olabilir emin olamadım şimdi.

Aslında Tumbler da Batmanden önce kullanılmadığı için prototip sayılır Fox oto pilot için soru sorduğunda etrafta hiç Bat var mıydı ben hatırlamıyorum, en iyisi tekrar izlemek sanırım. Bizim görmediğimiz bir yedek olma ihtimali de var Batmobile de olduğu gibi

Benim hatırladığım kadarıyla patlayan bomba nötron bombasıydı, blast gücü düsük, radyasyon gücü yüksek bir tür, yıkıcı değil yani. Ama Bat in kurtulmuş olma ihtimali de çok saçma.

O sahnede Bat var mıydı hatırlamıyorum o yüzden tam bir şey de söyleyemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

quote:

quote:

O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
    Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
    Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)

Sadece kullandığı araç için yapmamıştır güncellemeyi. Proje-yazılım olarak geliştirmiş bunu da şirketin arşivlerine kaydettiyse demek ki

Yapmışken hepsine ekleyeyim dedi yani?

Başka Bat var mıydı ayrıca o salonda? Ondan da emin olamadım şimdi. Bat Mobile ilk filmde 1 taneydi, sonraki filmde seri üretime geçtiler heralde bu filmde herkes kullanıyordu malum. Bat prototip aşamasında yeni bi araç, bence sadece 1 tane vardır.
    Ha desek ki yazılımdan halletmiş Batman, öldükten sonra Lucius bir tane daha yaptırmış ve yazılımı yükleyince onunla karşılaşmışlar. Bu da olabilir emin olamadım şimdi.

Bizim şirketde yeni yazılımlar çıktığında ve onaylandığında bütün kartlar güncellenir mesela Waynede takmıştır rs232yi güncellemiştir yazılımı

Ama benim merak ettiğim 2 bat vardı madem wayne çukurdan kacınca fox ona bat i sakladığın yeri hatırlıyormusun diyordu .

Neyse birdaha izleriz

Artık baştan mı 2 tane vardı yoksa Lucius bi tane daha mı yaptı bilmiyoruz.

• Tekrar düşündüm de The Bat'in yedeğinin olma ihtimali yok sanırım çünkü The Tumbler'ı bulan Bane yedek Bat'i de bulurdu
  • quote:

Tekrar düşündüm de The Bat'in yedeğinin olma ihtimali yok sanırım çünkü The Tumbler'ı bulan Bane yedek Bat'i de bulurdu

Bu da doğru. 2 ihtimal kalıyor.
    Parçalandıktan sonra Lucius bir tane daha yaptı ya da nükleer patlamadan kurtuldu

• the lovey lovey voice
    -Bane
  • quote:

Bane: Amele Yanığı. 2013'te sinemalarda

The Dark Knight Rises (2012)

amele yanığı rises :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Tekrar düşündüm de The Bat'in yedeğinin olma ihtimali yok sanırım çünkü The Tumbler'ı bulan Bane yedek Bat'i de bulurdu

Parçalandıktan sonra Lucius bir tane daha yaptı ya da nükleer patlamadan kurtuldu

Seri üretime geçiyorlarmış.Forumdan ve reel hayattan bir tanıdık söyledi şimdi,O diyorsa doğrudur.Batman ile yatıp,batman ile kalkıyor kendisi

• Vizyona girdiği gün izledim.İyiydi güzeldi ancak ilk 2 filmden sonra öyle sarsıcı bir etkisi olmadı doğal olarak.Haa iyi güzel filmdi bitti gidiyoruz havasında çıktık salondan.
    Bazı gıcık olduğum noktalar var onlara sonra değinirim bi ara unutmazsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isaac Newton's Apple

quote:

quote:

Seri üretime geçiyorlarmış.Forumdan ve reel hayattan bir tanıdık söyledi şimdi,O diyorsa doğrudur.Batman ile yatıp,batman ile kalkıyor kendisi

Peki hatırlıyor musunuz o sahnede Bat var mıydı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Isaac Newton's Apple

quote:

quote:

Zaten ortalıkta dolaşan o kadar Batmobile'dan sonra onu seri üretmemeleri saçma olurdu.

• quote:

Çok yaşa PHI
    Gece gece güldürdün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony. Montana. -- 29 Temmuz 2012; 4:16:00 >

• @PHI

Marion Cotillard konusunda çok haklısın , bariz sırıttı.. o kadar kötü oynamış ki filmin kalitesini ciddi oranda düşürmüş.. hiç olmamış hatta abesle iştigal olmuş oynatılması.. role hiç uymamış o kadın..
  • benim anlamadıgım film nasıl oluyorda ImaX olup 3D olmuyor Imax 3D nin bir çeşidi degilmiydi
  • IMAX'den yeni cıktım hala etkisindeyim filmin.
    Filmi izlemezseniz birşey kaçırmazsınız, çok şey kaçırırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

IMAX'den yeni cıktım hala etkisindeyim filmin.

Benim sorumuda cevaplıyabilirsin o zaman Imax 3d mi ?
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: wingtsun85

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

IMAX'den yeni cıktım hala etkisindeyim filmin.

Benim sorumuda cevaplıyabilirsin o zaman Imax 3d mi ?

Değil. IMAX sadece 3D demek değildir arkadaşlar, böyle bir yanlış kanı var malesef. Her IMAX film 3D olmak zorunda değil.

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar anlamadığım noktalar var;

Bane neden bu kadar güçlü, eski fantastik filmlerinde kafasının arkasında boru vb vardı fizyolojik olarak farklı olduğundan güçlüydü. Şimdi neden bu kadar güçlü ve herkes ondan korkuyor?

Filmin sonunda Bane'e ne oldu? Anladığım kadarı ile sadece patlama planı gerçekleşmedi onun dışında ölmedi vb.

Robin çok basit olmuş, eski seride sirk göstericisiydi, çevikdi dövüşebiliyordu burada resmen polis olmuş.

Ayrıca Batman'in meşhur yarasa simgesini gökyüzüne yansıtmasını aradım o da olmadı. Sadece köprüye ateşlerle logoyu yaptılar. Orada etkilendim. Bir de batmanin meşhur boomerang tarzı aksesuarlarını gözüm aradı. Sıra sıra düşmanlara gidiyordu hani :)

Bir de tam olarak bu son filmmiydi, belki yönetmen bir sürpriz yaparak devam filmini açıklayabilir mi?

Bane çizgi romanda zaten doğuştan güçlü ama bir de kendine enjekte ettiği bir şey ile daha güçlü oluyordu filmde de Bane çok şey yaşadığı gördüğü için güçlü olmuş diye yorumlamışlar.

Robin bildiğimiz polisti ama bir konuşmada yetimhanede ki çocukların antrenörüydüm diyordu çok açık değil ama ben o sahne anlamıştım zaten Robin olduğunu.

2014 ya da 15 gibi yeni bir Batman filmi gelme söylentileri var ama büyük ihtimalle Nolan yonetmeyecek ve seriye yeniden başlayacaklar ama Heath Ledger öldükten sonra Nolan üçüncü filmi çekmemeyi düşünmüştü bir süre belki yine kararını değiştirir ama ben sanmıyorum ve çoğu kişi son sahnenin yeni filmlere açık kapı bıraktığını düşünüyor ama ben öyle düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar anlamadığım noktalar var;

Bane neden bu kadar güçlü, eski fantastik filmlerinde kafasının arkasında boru vb vardı fizyolojik olarak farklı olduğundan güçlüydü. Şimdi neden bu kadar güçlü ve herkes ondan korkuyor?

Filmin sonunda Bane'e ne oldu? Anladığım kadarı ile sadece patlama planı gerçekleşmedi onun dışında ölmedi vb.

Robin çok basit olmuş, eski seride sirk göstericisiydi, çevikdi dövüşebiliyordu burada resmen polis olmuş.

Ayrıca Batman'in meşhur yarasa simgesini gökyüzüne yansıtmasını aradım o da olmadı. Sadece köprüye ateşlerle logoyu yaptılar. Orada etkilendim. Bir de batmanin meşhur boomerang tarzı aksesuarlarını gözüm aradı. Sıra sıra düşmanlara gidiyordu hani :)

Bir de tam olarak bu son filmmiydi, belki yönetmen bir sürpriz yaparak devam filmini açıklayabilir mi?

Nolan'ın Robin'e tayt giydirip kötü adamların etrafında takla attıracağını sanmıyorum

Bane gücünü artırmak için Venom serumu kullanırdı ama bu filmde sadece güçlüydü galiba

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.