Şimdi Ara

The Dark Knight Rises (2012) (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.590
Cevap
20
Favori
218.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wingtsun85

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

IMAX'den yeni cıktım hala etkisindeyim filmin.
    Filmi izlemezseniz birşey kaçırmazsınız, çok şey kaçırırsınız.

Benim sorumuda cevaplıyabilirsin o zaman Imax 3d mi ?

Film imax kameraları ile çekilmiş ama 3 boyutlu olarak değil. Girişte gözlük felan vermiyorlar en son mission impossible 3 e imaxde gittiğimde olmuştu bu.
    Zaten afişlere bakarsanız "comes with imax" yazıyor imax 3D yazmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wingtsun85

quote:

IMAX'den yeni cıktım hala etkisindeyim filmin.
    Filmi izlemezseniz birşey kaçırmazsınız, çok şey kaçırırsınız.

Benim sorumuda cevaplıyabilirsin o zaman Imax 3d mi ?

Film imax kameraları ile çekilmiş ama 3 boyutlu olarak değil. Girişte gözlük felan vermiyorlar en son mission impossible 3 e imaxde gittiğimde olmuştu bu.
    Zaten afişlere bakarsanız "comes with imax" yazıyor imax 3D yazmıyor.

Hımm tesekkurler dostum 3D olsaymış keske daha iyi olabilirdi

•  The Dark Knight Rises (2012)

• maalesef filn beklentşlerşmşn cok altında kaldı
  • Bugün büyük ihtimal gidicem ama tereddütlerim var biraz.Eski batman serilerinden kalan birşeyler var mı acaba? Yani diğer filmlerin devamı niteliğinde mi? Çünkü diğer serileri henüz izleme fırsatı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfibaba98

Bugün büyük ihtimal gidicem ama tereddütlerim var biraz.Eski batman serilerinden kalan birşeyler var mı acaba? Yani diğer filmlerin devamı niteliğinde mi? Çünkü diğer serileri henüz izleme fırsatı bulamadım.

Digerlerini izleyip gitmen daha iyi olur hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joker den sonra bu filme gitmeden önce çok tereddüt ettim. Önceki filmden daha kötü bir film mi olur diye.. Çok ilginç Bane, Joker'den ve diğer kötü karakterlerden çok daha beter çıktı, hepsine rahmet okuttu. Gotham daha önce hiç bu kadar sefil duruma düşmemişti..

Normalde Joker karakterini canlandıran oyuncu gerçekten ölmeseydi bu filmde Bane & Joker 'i beraber izleyebilirdik. Malesef kısmet değilmiş. Bane ve Joker olsa bu film inanılmaz olurdu o kesin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 29 Temmuz 2012; 10:32:41 >
  • İlk iki filmi daha önce izlemiştim ama unuttuğum için filme gitmeden yakın zamanda tekrar izledim.

Batman serisinin 3.filmi olarak değerlendirildiğinde güzel, ama daha objektif bir gözle bakılırsa hemen hemen herkes ilk iki filmden sonra beklentilerin yeterince karşılanmadığı konusunda hemfikir olur diye düşünüyorum. İlk iki filmde karakterler daha ön planda iken, bu filmde görsel efektlerden başka verecek birşeyi olmayan sıradan bilimkurgu filmleri gibi biraz fazla yüklenmişler.

Seriyi sevenler mutlaka sinemada izlesin, bir şekilde tatmin olacaklardır ama çok da büyük beklenti içinde gitmeyin bence.

Önceki filmleri izlememiş olanlar için :
    Eğer vaktiniz yoksa önceki filmleri izlemek için çok da kasmayabilirsiniz. İzlemiş bir arkadaşınız ilk filmi genel hatları ile özetlesin yeter. Hatta ilk filmleri daha başarılı bulacağınız için, bazı serilerde olduğu gibi tersten gelerek, 3 > 1 > 2 sırası ile izlerseniz, tatmin düzeyi maksimum olacaktır bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 29 Temmuz 2012; 12:03:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orijinalden alıntı: 1080pHD

quote:

quote:

Arkaaadaşlar İstinye park 'ta F sırası çok mu önde olur ne dersini ideal sıra hangisi?

Cevap lütfen.

Bende cevap bekliyorum ayrıca cumartesi günü F15 veya G15 istinye park imax

Up! Cevap lütfen..

Herkes IMAX izledim diye geçiniyor bir allahın kulu cevap yazmamış ya.

• Christopher Nolan acaba Peter Jackson gibi yapıp bu filmi 2'ye bölseydi ve 1 yıl arayla yayınlasaydı nasıl olurdu? Bence çok daha enfes bir şey çıkabilirdi ortaya. Bu şekilde yukarıda signore'nin dediği gibi karakterler daha iyi yansıtılabilirdi. İlk filmin sonunda Batman'in düşüşü gösterilir, Batman neredeyse ölmek üzere bir hale gelir ve orada biterdi. Öylesine de heyecan verici olurdu ki. Tam 1 yıl sonra da Rise filmi gösterime girer ve yükselişi izlerdik. em karakter tahlilleri daha iyi yapılır, hem sıkıştırılan bazı şeyler daha geniş anlatılırdı.
    Keşke dedim, keşke...

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkaaadaşlar İstinye park 'ta F sırası çok mu önde olur ne dersini ideal sıra hangisi?

Cevap lütfen.

Up! Cevap lütfen..

Ben de buna Ankamall IMAX için cevap istiyorum, bayramdan sonra gitme planım var.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yukarıda arkadaşlar sorular sormuşlar.imdb'de sıkça sorulan sorular başlığı altında bazı cevaplar var.filmi izleyenler bakabilir spoiler içeriyor.
    http://www.imdb.com/title/tt1345836/faq#.2.1.61
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Cevap lütfen.

Up! Cevap lütfen..

F14'te izlemiştim. Uzaklık yeterli ama yer bulabiliyorsan 1-2 sıra daha geriden alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Bane: Amele Yanığı. 2013'te sinemalarda

The Dark Knight Rises (2012)

Filmin devamını da istiyor zaten, baksana t-shirt'e

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cevap lütfen.

Up! Cevap lütfen..

Ben de buna Ankamall IMAX için cevap istiyorum, bayramdan sonra gitme planım var.

dün arkadaşlarla f sırasında izledim ankamall'de tam ortası oluyor salonun ama imax çok büyük ve çok net bir yapıda olduğu için 2 sıra gerisi daha iyi bir görüş açısı sağlayabilir ne çok uzak ne çok yakın

• Bu zamana kadar izlediğim hiç bir christopher nolan filmini sorgulamadım....Buda dahil hepsi mükemmeldi
  • Sinemada goruntunun cozunurlugu dusuk geklmis bazi arkadaslara.Gercekten oyle bir durum var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankamall imax de izleyecekler için J ve daha arkadan almalarını öneririm. Bu arada şunu belirtmek isterim cumaya kadar orta sıralar dolu durumda Ankamall imax de . Film için çok birşey yazmayım şimdi konuya izlemeden giren arkadaşlar vardır. Ancak şunu söyleyeyim 27 si cuma günü gittim filme izledim , 30 temmuz pazartesiye tekrar bilet aldım . Umarım yardımcı olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sitteisevir

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cevap lütfen.

Up! Cevap lütfen..

dün arkadaşlarla f sırasında izledim ankamall'de tam ortası oluyor salonun ama imax çok büyük ve çok net bir yapıda olduğu için 2 sıra gerisi daha iyi bir görüş açısı sağlayabilir ne çok uzak ne çok yakın

LIvERBiRD de 2 sıra geriden demiş H Kısmı Herhalde Cevap İçin Teşekkürler

• bende cuma izledim gebze center da.
    film genel olarak güzeldi ama sanki birşeyler eksik gibi geldi. özellikle 2. filmden sonra, bu filmdede jokerin yaptığı
    gibi akıl oyunları bekledim ama malesef sadece aksiyon vardı. film 3 saat sürdü yaklaşık ama genede bazı olaylar kısa kesilmiş geldi bana.
  • Ankamall Imax'de mumkunse en arkanin bir onunden alin veya en arka. H sirasinda izledim. Perde, Imax'e ozel Imax kameralariyla cekilen sahnelerde oldukca genisliyor. Bazi sahnelerde takip etmekte zorlanabilirsiniz.

Istanbul'da ve Ankara'da olan arkadaslar 3 otobus degisterecekte olsaniz, 30km yol gidecekte olsaniz mutlaka Imax'de izleyin. Degiyor. Ozellikle ses inanilmaz. Bazi sahnelerde ic organlariniz ziplayabilir
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.