Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
39.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=ffjE6lHP79o&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 27 Ekim 2020; 23:55:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün 2-3 saat oynadım fakat baya zorlandım. Ayarı falan yok mu bunun Tokat manyağı yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar crew 2 mi project cars 2 mi
    arcade severim daha çok modifiye sevmem drift sevmem

• quote:

Orijinalden alıntı: semihakbulut84

arkadaşlar crew 2 mi project cars 2 mi
    arcade severim daha çok modifiye sevmem drift sevmem

İkisi çok alakasız oyun, Crew 2 açıkdünya ve arcade bir oyun, Project Cars 2 ise tamamen Simulasyon.

• Oyun 60 liraya düşmüş, aldım biraz önce iner 1 saate oynamaya başlayacağım. Heat'ten sonra bakalım ilaç mı olacak işkence mi The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 

• Vites olayinin cozumu varmi? Cok gec atiyor otomatikte?

• Yapımcı bu oyunda çer çöp ne varsa doldurmuş

• Arkadaşlar oyunu aldım grafikleri vs güzel mi keyif veriyor mu
  • talhakurnaz59 kullanıcısına yanıt
    Bu soruyu almadan önce sormak gerekmez mi

Bence aşırı arcade. Haddinden fazla.
  • psnow verdi bu ay indirdim oynuyorum garip bir sistem içersine girmiş ubisoft bazı yarişlar anlamsız şekilde zorlu. para kazanmasi zor araç parçaları loot şeklinde oluyor şansa ne çıkarsa. araba geliştirmek için ayni yarişı defalarca oynamak lazim. 15 saatten fazla oynadim pay to win bir oyun olmuş kazanmak için gerçek parayla araç almak gerekiyor veyada oyun parasi ile alinan aracı devamli aynı yarişları oynayip parça düşürüp loot yapacaz..

bunların dışında farklı yariş araçları ile oynamak zevkli. uçak, hız teknesi, monster araç, dritf drag yarişları , araç parçalama yarişları gibi..

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Ghost of tsushima aldım yanında bu oyunda vardı çok fazla araştırmaya fırsatım olmadı. Teşekkürler
  • byvolcan kullanıcısına yanıt

Drift aracı ile sokaklarda boş boş drift yapınca iyi seyirci reytingi kasiliyor.

• Aylar sonra oyunu, psnow verdi diye, tekrar indirdim. Boş boş haritada gezmek bile çok keyifli. Hele ki simracing'ten sonra rahat rahat takılmak çok keyifli.
  • The Crew 2: The Hunt Çıkış Fragmanı (1. Sezon - 2. Bölüm)

• The Crew 2: The Agency Hikaye Fragmanı

• The Crew 2: The Agency Çıkış Fragmanı (2. Sezon - 1. Bölüm)

• The Crew 2: The Agency Update Gameplay | Ubisoft [NA]

• Oyunu kimse oynamıyor galiba, konu ölmüş gibi.

• Ben hala oynuyorum oyun pek güzel değil araç kontrolleri oyuncak arabalar gibi.Oyuna p2w diyenler var bu oyuna hiç para yatırmadım ve kazanıyorum 1bin lvllardayım oyuna saatlerimi harcadım bütün yarışları skilleri bitirdim.P2w olayını herkes şey sanıyor galiba bende auidi var adamın bugattisi var beni geçer oyunda bende para yatırsam bende geçerim öyle birşey yok arabaları ister oyun parasıyla ister gerçek parayla al araba 0 itemsiz alıyorsun .Her aracın sınıfı var ve hepsi dengeli biçimde oyunun en hızlı hyper arabası lamborgihini aventador zaten fulleyince her araba eşit oluyor aralarında sadece 2 veya 3 gibi (503-504) küçük rakamlar var.Sadece baya vakit harcıyacaksın itemleri fullemen lazım bunlarıda parayla değil yarış kazanarak alıyorsun.Yani oyuna çok vakit harcaman lazım.Malesef oyun ne forza kadar iyi nede heat kadar iyi onlardan güzel olduğu tek şey sadece müzikleri.

• Normal ps4'teki rahatsız edici fps düşüşleri sebebiyle çok sevsem de sildim oyunu. Bi süre sonra oyun oynanmaz hale geliyor. Zaman zaman hiç bir sıkıntı yok ama olduğu zaman oynanmaz oluyor. Bilmiyorum serverların doluluğuyla mı ilgili ama sildim artık.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.