Şimdi Ara

The Crew 2 (2018) [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
10.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

15-20 saat oynadım malum yaz ayları pek vakit ayıramıyorum, ama oyun bu fiyat için değer.
    bende aldım iniyor şuan
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 13 Ekim 2020; 13:52:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NFS heat oynamış arkadaşlar bilir arkadaşlarınızla hem serbest gezebiliyorsunuz hem de yarışlara katılabiliyorsunuz istediğiniz kadar. Crew 2 de bu olay var mı varsa hazır epic indirimi ve 60 tl kuponuyla 21 tl ye gold sürümü alacağız.
  • Arkadaşla gezme var mı bilmiyorum, ama 21 tlye hele gold edition kesin kaçırılmaz
  • Geçen gün Epic indirimiyle aldım 10-15 saat arasında da oynadım. Oyun müthiş değil ama kötü de değil. Yukarıdaki videoda söylenen birkaç şeyde de hata olduğunu söylemek isterim. Öncelikle yarışları açmak için sevmediğiniz türlere gerek yok şimdiye kadar ağırlıklı oynadığım tür belli diğerlerine çok ihtiyaç duymadım. Oradan aldığım puanlarla baya yarış açtım. Oyundaki motor sürüşü çok keyifli arabadan daha çok keyif veriyor. Motordan düşmemek de gayet normal GTA mı bu tekrar binelim veya simülasyon da değil girip kafa dağıtacaksın amaç bu. Motor dışında motocross ve ralli modları güzel. Motor ve uçak favorim sırf onlar ile oynamak için bile alınır. Arkadaşlarınızla beraber gezme imkanı da cabası. Eksikleri de var tabii PvP kısım baya sınırlı sadece ranked var. Karakterin tipi falan değişmiyor veya silinmiyor aceleyle açmıştım onla devam etmek zorundayım

• Oyunu bir saat kadar oynayıp iade ettim. Optimizasyon kötü; grafikler ilk oyundan kötü olmasına rağmen sistemi çok daha fazla zorluyor. Hepsini geçtim bir şey var ki oyundan tümden soğumama sebep oldu: yapay zekâ. Ben böyle hileli bir yapay zeka daha görmedim, öyle söyleyim. Yarış sırasında virajları ve dönüşleri çok iyi almama rağmen bir bakıyorum birincilikten sonunculuğa iniyorum. Arkadaş, bir değil iki değil yedi yarış yaptım hepsinde aynı olay. Arkadakilere fark atmama rağmen bir dakika geçmeden hepsi önüme ışınlanıyor mübarek. Dedim bir tek ben mi rahatsızım bu konudan, internete bakayım; tek ben değilmişim. Birçok konu açılmış bu aptalca durum ile ilgili. Hiç bu hileli yapay zeka ile uğraşamam diyip oyunu iade ettim. İlk oyunu zamanında ücretsiz vermişlerdi, onu oynuyorum şimdi. Şimdilik iyi gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • epicten indirimli gold edition ı aldım ama amd phonem işlemcilerde açmıyomuş, başlat ekranı gelbiyor , çözüm yolu ulan oldumu şimdiye kadar acaba , ssa 4,1 gibi ir zımbırtı istiyormuş phonemdede yok malesef , saçma bir eklenti olmuş bu olay
  • Crew 2 gold edition hesabımı satmayı düşünüyorum ilgilenen pm atabilir

• 21 liraya gold edition'unu aldım, umarım pişman olmam. pişman olursam da önemi yok valla, bir öğün yemek parası değil.

• oynayan varsa dc beklerim iki yarışırız   https://discord.com/invite/f2gZfeW

• Oyun playstore'da 9 ₺'ye düşmüş öyle olunca bizde 2 arkadaş satın aldık beraber takılıyoruz eğer oynayan veya almayı düşünen varsa PM atın beraber oynayabiliriz.

https://www.playstore.com/urun/the-crew-2

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Hocam pc sürümündeysen oyunun boyutu nedir yazar mısın sana zahmet.
  • 55 GB boyutu var hocam.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Eyv usta sağ olasın.
  • Standard/Deluxe/Gold paket arasında tam olarak ne gibi farklar var? Açıklarsanız memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.