Şimdi Ara

The Crew 2 (2018) [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
10.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 2khakan

bugattiye 2 milyon biriktiriyordum yanlışlıkla mavi fosforlu motoru almışım nasıl olduysa. 1.2 ye porsche spider aldım bende. serverda adam bulamıyoruz 3 kişi olmayıncada başa atıyor bekle bekle toplanamıyor bir oda. bazen sıkıntı oluyor yani.

FPS derken oyunda zaten fps yok hocam 60 fps maximum verdiği onunda düşecek biyanı yok. serverlarına güvenmiyorlar demekki. nsf worlde tek haritada yüzlerce kişi oynuyordu aynı anda. bu crew böyle yaparsa oyuncu bulamaz

Önceki motorpass'ten Bugatti Chiron almıştım daha da araba almam o da olmasa arabaya para kasılmıyor. Gerçi biraz da benim çok yarış yapmamamdan kaynaklanıyor. Oyunun araç fiziği ve araba sürüşü çok iyi değil ama açık dünya konusunda baya iyi. Canım sıkılınca giriyorum oyuna dağ bayır geziyorum, motorla turluyorum daha doğrusu turluyordum girmeyince sildim gitti. Kesmezse akrobasi uçağına geçiyorum kanyonda, Vegas'ta, dağlarda, okyanusun üzerinde uçuyorum. Açık denizde takılıyorum falan oyun böyle güzel yoksa yarış amaçlıysa daha iyileri mevcut. Keşke oynayanı olsa da konvoy falan yapılsa. NFS World oynuyordum zamanında NFSTR diye de bir site vardı biliyorsunuzdur muhtemelen, orada sürekli konvoy etkinlikleri yapılırdı. Şehirde turlar atılırdı sonunda stadyuma girip hatıra fotosu alınırdı ve kapanış. Bu oyunda onu yapacak kadar kitle yok ve takımların oyuncu sayısı da sınırlı. Forza da Steam'e gelmişken bu oyunun hiç şansı yok. Ciddi yarış yapmak isteyince oyunun beni deli eden çok yanı var. İlki, oyun bir arcade yarış için fazla detaylı. Taş duvarıdır, ağacıdır, binanın önündeki çıkıntılarıdır bunlar yüzünden çok yarış kaybettim bunları dert etmek isteseydim arcade oyun oynamazdım. Diğer sorunlar da teknik ve görsel sorunlar hele şu arayüz ne iğrenç ya. Grind da başka bir sorun Division oynar gibi parça düşürüyoruz The Crew 2 (2018)  [PC ANA KONU] 

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

insan olsa oynanmayacak oyun değil hocam yeni çıkan nfslere göre çok daha iyi diyebilirim crew 2 için. bazen sarıyor beni bazende diyorum ulan şu oyunu daha canlı grafiklerde yapsalar olmazmıydı diye. yada bu kadar terk edilmiş halde sunacaklarına tüm oyuncuları biraraya toplasalar. saçma sapan etkinlikler oluyor ..bazı online yarışlarda mor atmosfer turuncu hava vs değişik modlara denk geliyorum güzel oluyor ama. online yarış menüleri de çok karmaşık.

menüler aynen iğrenç. gelişmiş menülere benzesede hiç araba yarışı atmosferi yok menüler bembeyaz.

Bugattiyi alıp bende bida uğraşmayacaktım ama işte o motoru önüme çıkarıp aldıran oyun nasıl becerdiyse 1.8 milyon varken 1.2 ye düştüm bidahada uğraşamam diyip porsche bundle aldım. porsche spider de nfs de yıllardır favori arabamdı.

• valla ben the crew 2 oynuyorum 2000 level geliyorum live summit güzel etkinlikler var beğenmiyorsanız gta ve forza 4 oynayın the crew kötülemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

insan olsa oynanmayacak oyun değil hocam yeni çıkan nfslere göre çok daha iyi diyebilirim crew 2 için. bazen sarıyor beni bazende diyorum ulan şu oyunu daha canlı grafiklerde yapsalar olmazmıydı diye. yada bu kadar terk edilmiş halde sunacaklarına tüm oyuncuları biraraya toplasalar. saçma sapan etkinlikler oluyor ..bazı online yarışlarda mor atmosfer turuncu hava vs değişik modlara denk geliyorum güzel oluyor ama. online yarış menüleri de çok karmaşık.

menüler aynen iğrenç. gelişmiş menülere benzesede hiç araba yarışı atmosferi yok menüler bembeyaz.

Bugattiyi alıp bende bida uğraşmayacaktım ama işte o motoru önüme çıkarıp aldıran oyun nasıl becerdiyse 1.8 milyon varken 1.2 ye düştüm bidahada uğraşamam diyip porsche bundle aldım. porsche spider de nfs de yıllardır favori arabamdı.

Yeni NFSlere bakmadım bile o derece artık bıktırdılar. Yarın dünyanın en iyi yarışı çıksa yine kimse dönüp bakmaz.

Arayüzde bir de ekranın ortasına çıkan saçma bildirimler var onlar hepsinden beter. Yarış bitiyor ekranı 5 saniye kaplayan bildirimler var. Açık dünyada hız yapıyorum 5 saniye onun bildirimi. Bunları yapan kimse direkt tekmeyi vurun stajyere falan mı yaptırdılar.

Bugisoft bu imleç kim bilir nerede kalmıştır diye düşündüm

• The Crew 2 (2018)  [PC ANA KONU]
  • Son güncellemeyle birlikte yarış sonraları gold drop düşürmek daha kolaylaşmış gibi. Önceden 3-4 saat sürerken şimdi 1 saat içerisinde 7li gold set tamamlamak 1 saat falan sürüyor. forzanın amaçsızlığından sıkılanlar bir göz atabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold edition 20 tl aldım epicten acaba ne farkı var oyunu ilk defa oynayacağım keşke volvo arabalarıda olsaydı The Crew 2 (2018)  [PC ANA KONU] 

• crew 2 var bende de, ubisoft indirimlerinde season pass'ini almalı mıyım sizce ? değer mi ( 35,80 TL )

• Messere M kullanıcısına yanıt
    3 ayrı tam seti tamamlamak için kaç saat harcadım bilmiyorum. Eski hâli fazla zaman alıyordu ama çok basit olmasını da istemem. Şu an tekrar indiriyorum şu çarpışmalı yarışı çok özledim yav oyuna girmeyeli 6 ay oldu galiba. Forza çok çabuk sıktı haklısın 153 saatin sonunda yapacak hiçbir şey kalmadı sildim. Bu oyunun etkinlikleri insanı sürekli diri tutuyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babayı izle kullanıcısına yanıt

ben de uzun zamandır girmiyordum 1 ay önceki yapılan güncelleme sonrasında çok daha kolaylaşmış gold item işi. live summit yarışlarından 2 tanesinde 7'şer taneden 14 tane gold item (set halinde değil. rastgele) veriyor o klasmana ait.

• arkdaşlar lütfen yardım edin the crew indirdim ama hiçbir şekilde açılmıyor oyunu steam'dan indirdim oyunla berber uPlay indir giriş yaptım connection hatası geldi düzeltmeye çok çalıştım ama düzelmedi bende ubisoft connect indirdim oyunu orada açmaya deniyorum ama hiç açılmıyor oyunu başlatıyorum steamden the crew başltılıyor diyor ama ondan sonra hiçbir şey olmuyor lütfen ne yapmalıyım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.