Şimdi Ara

The Conjuring 2 (2016) | James Wan (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
3
Favori
6.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huseyin_mk35

Beklentimi karsilamadi..su klişeler bitsin artık korku filmlerinde ..arkana bak kimse yok , aynaya bak öcüyü gör falan....ilk film cok daha korkunctu..

Nasıl korkutacak başka yani ani sesler yada dediğiniz tarzda korkutacak başka yolu yok cin mi girsin içine kadının
  • Gece 2 de full karanlık da izlememe rağmen çok korktuğumu söyleyemem. Bir çok korku filmine göre iyi ama James wan ın diğer korku filmlerine göre seviye düşük...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

Gece 2 de full karanlık da izlememe rağmen çok korktuğumu söyleyemem. Bir çok korku filmine göre iyi ama James wan ın diğer korku filmlerine göre seviye düşük...

Hocam musallat filmini sinemada izlemiştim o kadar çok korktuğumu hatırlamam sonra da diğer filmleri evde seyrettim inanın en ufak bir korku oluşmadı. Sinema ile ev arasında uzay kadar fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

Gece 2 de full karanlık da izlememe rağmen çok korktuğumu söyleyemem. Bir çok korku filmine göre iyi ama James wan ın diğer korku filmlerine göre seviye düşük...

Hocam musallat filmini sinemada izlemiştim o kadar çok korktuğumu hatırlamam sonra da diğer filmleri evde seyrettim inanın en ufak bir korku oluşmadı. Sinema ile ev arasında uzay kadar fark var.

Tabi ki fark var hatta fark var demek bile sinemaya hakaret olur. Evle sinema bir olmaz. 37 yaşındayım seyretmediğim korku filmi çok azdır. Ortalama bir izleyici filmi izlemek de zorlayabilir ama ben yönetmenin diğer filmlerine göre hafif kaldığını söylemek istedim. Yada benim beklettim daha fazlaydı

• Birinci filme gore biraz basit kalmis. Zaten bu gibi filmlerde korku olacak ama pek etkilemedi. Sadece korkmak icin izledim. Birinci filmdeki etki dehsetti.

Birde bu filmde olan olaylarin gercek oldugu soyleniyor. Ben zannetmiyorum boyle bir sey oldugunu.

Hatta;

Filmin sonunda bazi resimleri falan gosteriyorlardi. Filmde anlatilan hani oyun falan diyorlar ya iste bu olayi birileri gercekten etkilemek icin yapmis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 23 Eylül 2016; 18:23:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealW

Birinci filme gore biraz basit kalmis. Zaten bu gibi filmlerde korku olacak ama pek etkilemedi. Sadece korkmak icin izledim. Birinci filmdeki etki dehsetti.

Birde bu filmde olan olaylarin gercek oldugu soyleniyor. Ben zannetmiyorum boyle bir sey oldugunu.

Hatta;

Filmin sonunda bazi resimleri falan gosteriyorlardi. Filmde anlatilan hani oyun falan diyorlar ya iste bu olayi birileri gercekten etkilemek icin yapmis olabilir.

Onlar yaşanmış hikaye diyorlar. Bizim Hasan Karacadağ ise din üzerinden köklüyor. Ulan var cinler diyip zaten korkuyoruz izlemeden

Filme gelirsek

Ilki kadar olmasada güzel filmdi. Arıza hemşiremiz bazı yerlerde korkuttu. Özellikle Ed'in resmi oda da duruyorken. Arkanda lan diye seslendim Meğer resimmiş Lakin çok çabuk alt edildi. En zıpladığım an ise filmin başlarında yaşlı moruk hayaletin " My home " diye aniden bağırma sahnesiydi. Işin içine kötü ruhun başka bir ruhu kontrol etmesi katılması da ayrı hava katmış.

8/10

• Yav gençlik bu olay yaşanmış olay diyor adamlar.

"Şurası saçma , burası korkutmadı , burası olmamış" bu yorumlar çocukça kalıyor adamlar yaşanmış konuyu mu değiştirsinler? Gerçekte öyle olmuş öyle oynuyorlar gerçek bir olayı senin keyfine göre mi yönetsinler?

• Aynen bazi yerler vardiki insanin kalp krizine bile belki neden olabilir. Yani dalga gecmiyorum. Bir yere odaklaniyor, diyorum kesin burada bir sey cikacak ama cikmiyor. Oyle bir yerde pat diye cikiyorki ister istemez yerimde hopluyorum. Ayrica bizdekiler cin olylarini yapiyor ama gercek. Bu gosterdikleride birinin ruhu falan degil. Bunlari cin yapiyor genellikle. Yani dogru olabilir ama isi cevirip ruh falan diye cekmisler. Cin olaylari gercek, etrafimdan biliyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk filmde güzeldi buda güzeldi. Bazı arkadaşlar sonunu geçiştirmişler demiş biraz haklılar sonu pek sarmadı biraz daha uğraşmalarını beklerdim. İlk filmde ıssız orman içinde göl kenarında evdelerdi o yüzden daha korkunç olduğunu düşünüyorum. Bu film şehrin göbeğindeki evde yaşandığından sanırım biraz daha az korkutucu bir ortam vardı.

Sonuç olarak imdb puanı 10 üzerinden 7.6, ben beğendim 3.sü çıksa izlerim tavsiyemdir.

Ayrıca varsa böyle güzel korku film tavsiyesi alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 24 Eylül 2016; 1:44:49 >
  • Kötü karakter rolünde Marilyn Manson oynuyor arkadaşlar, bu kadar benzerlik olamaz.

Ekleme: The Fourth Kind'ı izledikten sonra hiçbir korku - gerilim filmi etkilemez oldu. İzleyiciyi yerinden hoplatan sahnelere korku sahnesi diyemiyorum; zira irkilmek ile korkmak çok farklı şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 2 Ekim 2016; 4:41:24 >
  • Film güzeldi, klişler vardı ama klişenin dışına çıkaran ayrıntılar vardı. Sanırım bir dönem avrupada böyle bir furya vardı. Şeytan dadandı diyip kliseden yardım isteyip, kandırabilirse devletten sosyal yardım alıyorlardı. Onun için şüpheci yaklaşıyorlardı.

Klişesi bol ama insanı geriyor gerçekten.

• Guncel yorumar gelirken bende bir şey yazayım.

Bi daha ki konu Amityville olmalı filmin başında Lorraine'ın sahnesi muhteşemdi gerçekten korku filmlerinde görmediğimiz bi sahneydi Ronald DeFeo gibi hareketler yapıp neler yaptığını görmek.

Kesinlikle sonra ki film bu olmalı ama çok cinayet olduğu için olmayabilir.
  • Filmi yeni izledim.Tırstığım yerler oldu ama fazla korkutmadı ki zaten korkmakta istemiyordum. Söylenenler kadar var puanını hak ediyor gerçekten çok güzeldi tavsiye ederim kesinlikle izleyin.

Bu arada yorumları okuyunca, çok etkilenirim diye ilk yarım saat ışıklar açıktı.

Bu arada favorim tablo sahnesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 27 Kasım 2016; 18:52:30 >
  • ilki daha korkunçtu elbette ama 2 de herzamanki gibi güzeldi

korku seansı ile ilgili tek üzüntüm annabelle filminin harcanması keşke onuda james wan yapsaydı harcadılar cağnım konuyu ..
  • Bu james wanda bi kukla takıntısı var . Her filminde kukla var herifin
  • Twitter nickname'i creepypuppet adamın yani ürperten kukla
  • İlk film güzeldi, ikinci film tırt çıktı.Boşa izlemeyin tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

İlk film güzeldi, ikinci film tırt çıktı.Boşa izlemeyin tavsiye etmiyorum.

O kadar kötü değildi ya. İlki kadar güzel olmasa da izlenebilir bence.
  • Filmi türkçedublajfilmizle.com dan izleyenlerin yorumlarına aldanmayın :) Filmi çıktığı ilk gün gece seansında izlemiştim ve cidden korkmuştum o sinema atmosferi ve seslerle. filmden çıkıp arabaya bindiğimde bile tırsak tırsak bakıyordum çevreye
  • ilk filmin kalitesinin yanında bile geçemez. bullshit. zamana ziyan.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.