Şimdi Ara

The Boss Baby | Patron Bebek (2017) | Tom McGrath | Animasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Boss Baby | Patron Bebek (2017) | Tom McGrath | Animasyon

IMDb

Bu ailede kimin patron olduğu bellidir. Küçük kardeşinin doğduğu günden beri (Takside ve takım elbiseli), yedi yaşındaki Tim, bu hızlı konuşan ve çanta taşıyan bebeğin bir bela olduğunu biliyordur. Tim, ailesinin sevgisini geri kazanmaya çalışırken giriştiği görevde dünyadaki sevginin dengesini bozabilecek bir planın içinde olduğunu fark eder ve tüm bunların merkezinde olan sırnaşık kardeşinden başkası değildir. Şimdi gerçek birer kardeş gibi bir araya gelmeli bu alçak entrikaya bir son vermeli, ailelerini kurtarmalı ve dünyadaki dengeyi sağlayarak, sevginin sonsuz güç olduğunu kanıtlamalılar.

Gösterim Tarihi: 31 Mart 2017

https://www.planetdp.org/title/the-boss-baby-dp54623

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 31 Mart 2017; 1:9:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayağı eğlenceli gözüküyor. Gideceğim bakalım.
  • epeydir bekliyordum bu filmi,. ama pek beğenilmemiş maalesef. olsun yine de izleriz.
  • fragman fena değil bence izlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Gosling

epeydir bekliyordum bu filmi,. ama pek beğenilmemiş maalesef. olsun yine de izleriz.

Evet, IMDb puanı da vizyondaki bir yapım için kötü. Ortamlara düşerse izleriz. Bu gidişle ortamlara erken düşer.

Ben Ferdinand'dan umutluyum. Ama onu da yıl sonu göreceğiz. Çok var daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 1 Nisan 2017; 20:42:40 >
  • Ferdinand filmini ilk kez senden duydum. fragmanına baktım hiç fena durmuyor. gelsin izleriz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

epeydir bekliyordum bu filmi,. ama pek beğenilmemiş maalesef. olsun yine de izleriz.

Evet, IMDb puanı da vizyondaki bir yapım için kötü. Ortamlara düşerse izleriz. Bu gidişle ortamlara erken düşer.

son yıllarda izlediğin en iyi yapım storks vallaha o kurtların ve bebek sahneleri kopardı bizi

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

son yıllarda izlediğin en iyi yapım storks vallaha o kurtların ve bebek sahneleri kopardı bizi

Storks çok iyi. 2016'nın en iyi animasyonu. Şu ana kadar izlediğim en iyi animasyonlardan biri.

• Açıkcası izleyici kitlesi küçük çocuklar veya kadınlar. Bazı animasyonlar vardır yetişkinler için bile çok iyidir. Bu film öyle değil. Zaman zaman sıkıyor bile. Fazla gülecem-eğlenecem havalarına girmeyin.
  • İzledik. Animasyon çocuklara hitap ediyor. Günümüzde çocuk yerine evcil hayvanları tercih eden ebeveyn ve ebeveyn adaylarına da sanki bir mesaj çakmışlar gibi geldi. Neyse. Çocuk değilseniz izlemek anlamsız.
  • Filmi harikaydı. Daha sonra netflixde dizisi çıktı. Dizisi film kadar olmasa da keyifle izleniyor. Hatta geçen günlerde interaktif bölümüne denk geldim netflixde o bile çok eğlenceli. Benim gibi 25 yaşına gelip hala çizgifilm izlemeyi seviyorsanız mutlaka izleyin.

• Netflixe yeni sezon gelmişşşşşşş yesss be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.