Şimdi Ara

The Blacklist (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.035
Cevap
38
Favori
55.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.bölüm malum yerlere düştü :) , pazartesi twd , salı blacklist iyi oldu bu
  • bayram dolayısıyla biraz geç izleyeceğim.bu arada hepinizin bayramını kutlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karaliste -- 15 Ekim 2013; 11:42:34 >
  • s1e4 alt yazısı da çıkaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaz19

s1e4 alt yazısı da çıkaydı iyiydi

Ben de onu bekliyorum %54te şuan.
  • şimdi izliyorum altyazı tamamlanmış izledikten sonra bölüm değerlendirmemi sizinle paylaşacağım..
  • İlk iki bölümü indirdim çok tavsiye edilince. Hayırlısı bakalım. Maç bitsin izleyeceğim.

Edit: 1. bölümü çok hoşuma gitti. Konusu iyi. Umarım tutar 2. sezon da çekilir. Hemen 2. bölümden devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plesac -- 15 Ekim 2013; 23:43:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıAmPassenger

İlk iki bölümü indirdim çok tavsiye edilince. Hayırlısı bakalım. Maç bitsin izleyeceğim.

Edit: 1. bölümü çok hoşuma gitti. Konusu iyi. Umarım tutar 2. sezon da çekilir. Hemen 2. bölümden devam.

Maç çok stres yaptı.
    En iyi golcülerimiz perişan etti bizi.
    Bağırmaktan boğazım acıdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANANKARA1975

quote:

Orijinalden alıntı: ıAmPassenger

İlk iki bölümü indirdim çok tavsiye edilince. Hayırlısı bakalım. Maç bitsin izleyeceğim.

Maç çok stres yaptı.
    En iyi golcülerimiz perişan etti bizi.
    Bağırmaktan boğazım acıdı.

O konuya hiç girme .

2. bölümü de izledim. Dizi hoşuma gitti fazlasıyla. Umarım böyle devam eder.

• 4.bölüm çok iyiydi. Dizi iyiye gidiyor
  • Gene iyi bir bölüm.
    Resimdeki kız kimdi acaba?
  • Dizi kendi çizgisini belli etti.Senaryo da bir sorun yaşamazsa 2. ve 3. sezonu rahatlıkla görür.

Biraz daha gizem katmaları ve Reddington'ın oyunculuğu ile dizi gittiği yere kadar gidecektir.
  • 1.Bölümü izlemiştim bayram dönüşünü bir oturuşta hepsini izleyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

Gene iyi bir bölüm.
    Resimdeki kız kimdi acaba?

Bence Red'in kızı yada çok uzun seneler önceki sevgilisi(karısı)
  • s1e4 Bir çırpıda bitiverdi çok sürükleyici zekice hazırlanmış bir bölüm olmuş.. daha çok sevmeye başladım bu diziyi
  • S01E03'ü az önce bitirdim. Dizinin iyi olduğu belli. Yukarıda arkadaşın dediği gibi

quote:

Dizi kendi çizgisini belli etti.Senaryo da bir sorun yaşamazsa 2. ve 3. sezonu rahatlıkla görür.

Biraz daha gizem katmaları ve Reddington'ın oyunculuğu ile dizi gittiği yere kadar gidecektir.

Şimdi S01E04'den devam edelim de güncele yetişeyim.

Edit: S01E04 çok iyiydi. Breaking Bad'i anımsattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plesac -- 16 Ekim 2013; 23:31:48 >
  • Şimdi başlıyorum. Umarım tatmin eder.
  • İlk bölüm baya güzeldi. Bazı yerler iyi güldürdü.

Listeye bir dizi daha ekledim hadi bakalım..
  • Dizinin 4 bölümünü daha yeni izlemiş durumdayım bayram dolayısıyla izleyememiştim arkadaşlar.Dizinin bu bölümü ileriye dönük soru işaretlerini arttırmaya devam ediyor.Reddington'un elinde tuttuğu resmin kime ait olduğunu bende sizin gibi merak ediyorum açıkçası,ileriye dönük dizi dahada açıklayıcı olacaktır.Klasik amerikan dizisi tarzı ilk başta izleyiciyi merak ettirerek diziye bağlamaya çalışıyorlar en azından güzel bir izleyici kitlesi yakaladıklarında tüm herşey aydınlığa kavuşaçaktır.Reddington yahniciyi öldürmeden önce bahsettiği hikaye oldukça garipti kendini anlattığını düşünüyorum.Büyük ihtimal mütevazi bir hayat süren kimseye karışmayan birisiydi ama başına gelenler onu büyük bir çıkmaza ve karanlığa yitti dolayısıyla ''kara liste''sini oluşturdu ve intikam almaya başladı ve gitgide honi küçülecek kara listeden aşağıya doğru indikçe suşlu potansiyeli ve profesyonelliği artacaktır diye umuyorum.Bu yaşanan olaylar daha basit olaylar ileride daha güzel konuların işleneceği kanısındayım yani.36'dan daha fazla yabancı dizi izlemiş biri olarak bu dizi daha fragmanda iken favorilerime aldım ve ilk bölümü büyük bir heyecanla izledim.Evet belki biraz klasik araştır-kovala-yakala-yok et dörtlemesine benzer nitelikte bölümler işleniyor ama kurgusu bölümlük ve zevkli oluyor tüm kurgu bölümsel olmuyor mesela Reddington ve Keen olay kurgusunu bir sonraki bölüme taşıyabiliyor.Ayrıca merak edilmesi gerekenlerden birisi de şudur Keen'in kocası Tom'un evin tabanına gizlediği silahın balistik incelemesi değiştirildi acaba orjinal incelemede ne yazıyordu.Tom gerçekte katil olabilirmi yada kara liste bir'e inilince yani son bölümlerde 1 numaranın aslında tom olduğumu anlaşılacak bu olay tamamen benim görüşümdür ve en çok merak ettiğim olayda bu.

YENİ BAŞLAYACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZA TAVSİYELER:

Diziye devam edin, izlemeyi kesmeyin, hemen sıkılmayın ki ilk bölüm çok şahane başlıyor sıkılacağınızı sanmıyorum zaten.Ama işte içinizden birkaç kişi çıkabilir ben bölümlük kurgu işleyen dizileri sevmiyorum diyebilir bende nefret ederim bölümlük kurgu işleyen dizilerden sebebi dizi izlediğimin farkına varamamam çünkü her bölüm film gibi oluyor diğer bölümü kimse merak etmiyor sizde haklısınız ama en azından bu diziye bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum merağını gizemini bir sonraki bölüme taşıyabilen bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karaliste -- 17 Ekim 2013; 13:48:32 >

• person of interest tarzı bir dizi mi? öyleyse başlamayı düşünmüyorum çünkü onu hiç sevmemiştim.
  • 3 Bölüm birden izledim. Baya güzel geldi bana. Sürekli aynı çizgide ilerlemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.