Şimdi Ara

The Blacklist (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
38
Favori
55.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam spoiler içine alırsanız daha iyi olur.
  • spoiler içine alınacak bir durum göremiyorum ayriyetten konu spoiler'la doldu.Ben şahsi fikrimi belirttim konunun ileriye dönük temasını birebir konu üzerinde durup yorum yapmadım.Ayrıca konu spoilerden geçilmiyor anasayfada ki EDİT'i oku.

@Shoote®
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

person of interest tarzı bir dizi mi? öyleyse başlamayı düşünmüyorum çünkü onu hiç sevmemiştim.

p.o.interes te bölümlerin birbirine bağlantısı yok sayılır herhangi bir bölümü açıp izlesen çok şey kaçırmazsın.. Blacklist te birbiriyle bağlantılı konular mevcut. Bende person. o.i. izlediğimde beğenmemiştim 3-4 bölüm sonra bıraktım ama bu dizi gayet güzel hazırlanmış beğendim. özellikle 4. bölüm şahane. Tavsiye edilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaz19

quote:

person of interest tarzı bir dizi mi? öyleyse başlamayı düşünmüyorum çünkü onu hiç sevmemiştim.

p.o.interes te bölümlerin birbirine bağlantısı yok sayılır herhangi bir bölümü açıp izlesen çok şey kaçırmazsın.. Blacklist te birbiriyle bağlantılı konular mevcut. Bende person. o.i. izlediğimde beğenmemiştim 3-4 bölüm sonra bıraktım ama bu dizi gayet güzel hazırlanmış beğendim. özellikle 4. bölüm şahane. Tavsiye edilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: limosthanatos

quote:

Orijinalden alıntı: ayaz19

quote:

Tamamdır teşekkürler. Başlayacağım o zaman. Ben de poi'yi 3. bölümde bırakmıştım. Nikita gibi herhalde bu dizi.

• bende yeni başladım 3 bölüm bitti değişik bir dizi bekledim ama yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum person of interestin kopyası bir dizi makine burada gözlüklü amca olmuş kızda bizim takım elbiseli ben 4 bölümü indirdim poi tarzında devam ederse sıkılıp bırakabilirim yeni başlayacaklara açıkçası tavsiye etmiyorum zaman kaybı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakan Oğlu

quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

bir tahmin ama spoiler olabilir bilmiyorum s01e02 bitti , sizcede
    Red in Elizabethin babası olduğunu ima etmeleri işin tadını kaçırmadı mı,
    çok erken tüyo verdiler bence,biraz tadı kaçtı gibi?

bence oyle olsaydi ilk bolumde soylerlerdi yoksa red kizin babasi cikarsa bi gizem olmaz en salak bi insan bile onu ima ettigini anlardi. O yuzden sag gosterip soldan vurabilirler diye dusunuyorum. Ki zaten guzel ve gizemli bi dizi olacaksa babasi red cikmaz daha farkli bisey cikmasi lazim

mantıklı düşünce tarzı

• Elizhabet keen redinngtonun kızı değil kapatalım artık şu konuyu arkadaşlar diğer bölümlerde aydınlanacak olay örgüsü.İZLEMEYE DEVAM.
    Ayrıca bu diziyi person of interest'e benzetenler olmuş hayal gücünüze hayran kaldım açıkçası nasıl benzettiniz bilmiyorum.Belki white cloor olsa hadi neyse.Horald'a benziyor red amcanız ama horald'dan daha zeki.
  • herkesin akisne nedense ben 4.bölümü beğenmedim

Farklı bir senaryo düşünüyodum 4.bölüm için bölümün senaryosu klasikti zaten bunun gibi pek çok filmler yapıldı mesela3.bölümdeki akıl oyunu yoktu bakalım 5.bölüm umarım iyidir
  • 4.bölüm
    hiç hoşuma gitmedi açıkcası yeter 4 bölüm oldu takır takır olaylar çözülüyor,anladık Red abimiz bazı şeyleri aşmış ama farklı birşeyler istiyoruz artık açıkcası :) ,sonuçta 1 sezonda kaç bölüm var 10-12
    ama dizi iyi herkes başlasın önü çok açık konusu da iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

3 Bölüm birden izledim. Baya güzel geldi bana. Sürekli aynı çizgide ilerlemiyor.

Bende izleyim bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdim 4 bölümü izlicem.
  • İlk dört bölümü izledim yarın 5.si yayınlanacak. Eğer cizgiyi bozmazlarsa yeni bir efsane doğuyor diyebilirim.

• Madem bu kadar olumlu yorum var @BD911 de onay vermişse bizede artık izlemek düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drago

Madem bu kadar olumlu yorum var @BD911 de onay vermişse bizede artık izlemek düşer

Ben bu türde ilk defa dizi izledim. Ben beğendim .

• quote:

Orijinalden alıntı: BD911

quote:

Madem bu kadar olumlu yorum var @BD911 de onay vermişse bizede artık izlemek düşer

Ben bu türde ilk defa dizi izledim. Ben beğendim .

Evet cok guzel dizi

• Fragmanı gibiyse seyredilebilir, listeye alalım.
  • T-Bag gelmiş diziye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

T-Bag gelmiş diziye.

Buna içilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

T-Bag gelmiş diziye.

Buna içilir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.