Şimdi Ara

The Baldur's Gate: Enhanced Edition Pack [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Baldur's Gate: Enhanced Edition Pack [PS4 ANA KONU]

Dungeons & Dragons Classics - Available on Consoles NOW!

-

İÇERSİNDEKİ OYUNLAR:

* Baldur's Gate: Enhanced Edition
    * Baldur's Gate 2: Enhanced Edition
    * Baldur's Gate: Siege of Dragonspear expansion

-

Yayıncı Skybound Games ve geliştirici stüdyo Beamdog; Baldur's Gate 1, Baldur's Gate 2, Baldur's Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment ve Neverwinter Nights oyunlarının Enhanced sürümlerinin bu sonbaharda PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition kutulu sürümü 3 Aralık'ta Kuzey Amerika'da, 6 Aralık'ta diğer bölgelerde çıkış yapacak. Diğer tüm oyunların kutulu sürümleri ise 24 Eylül'de Kuzey Amerika'da, 27 Eylül'de diğer bölgelerde çıkış yapacak. Her bir oyunun fiyatı $49.99 olacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Baldurs_Gate_Icewind_Dale_Planetscape_Torment_ve_Neverwinter_Nights_Sonbaharda_Konsollarda-94451.htm

-

Çıkış Tarihi: 15 Ekim 2019
    Tür: Role-Playing
    Dağıtıcı: Skybound Games
    Geliştirici: Beamdog

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/265309-the-baldurs-gate-enhanced-edition-pack
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-baldurs-gate-ultimate-enhanced-edition-collectors-pack

Resmi Site:https://www.baldursgate.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Ekim 2019; 7:12:57 >

• 50 dolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Yeni yolma taktikleri bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun Türkçe olacak mı acaba zira steam versiyonu Türkçeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 1 Haziran 2019; 22:17:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yıllık oyunu enhanced adı altında 50-60 dolara satmak, güzel para kapısı
  • Oyunu store da dahi göremedim, zaten bizim memlekette böyle şaheserlerin pek müşterisi yok. Shop4tr den aldık, gelmesini bekliyoruz Planescape ile birlikte. Multiplayer oynanabilir, türü sevenlere duyurulur.

Tarihin belki de en iyi oyunlarından biri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 27 Ekim 2019; 19:59:15 >
  • Oyunlar sonunda gümrükten çıkmış, hafta başında elimde olacaklar. Geçen bir arkadaşım PSN den dijital versiyonunu oynuyordu, Türkçe dil desteğinin olduğunu söyledi ama denememiş Türkçe olarak. O da varsa ilk oyunda ve Planescape ile birlikte gelen İcewind Dale de vardır. BG2 ve Planescape de Türkçe desteğinin olduğunu sanmıyorum.

Enteresan bir biçimde bu oyunlar hala TR PSN de satılmıyorlar, nedeni nedir anlamak mümkün değil.

• Baldur's Gate'in ilk oyunu Türkçe, Icewind Dale'in medyasını daha konsola takmadım ama o da Türkçedir. Almak isteyenler için gayet güzel olmuş, kontroller falan gayet güzel, bir PC rahatlığı yoktur ama gayet iyi iş çıkartmışlar. RPG seviyorsanız, tarihe iz bırakmış bu oyunu muhakkak oynayın...
  • Yaklaşık olarak ordan alınan oyunlara ne kadar vergi çıkıyor ?

• STÆRT kullanıcısına yanıt
    Yuzde 20 ödersiniz, ayrıca gümrükte bir 5-6 liralık ücret daha ekleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ilk oyunun tr psn mağaza sayfasında desteklenen diller arasında sadece ingilizce görünüyor. Oyunun kupaları da ingilizce. Siz kutulu sürümü denediniz değil mi ?

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Bu hafta eklenmiş PSN Store'a, benim aldığım 2. bölge Pal versiyon, muhtemelen store'daki versiyonda da vardır ama kesin bir şey de diyemeyeceğim. Bu arada bendeki kutulu sürümde BG1 Türkçe ama ikinci oyun İngilizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 13 Kasım 2019; 12:10:13 >
  • Ben android tablette Trkçe olarak oynadım, zira icewind dale de öyle. Eğer Türkçe değilse ps4 için çok da gerekli değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.