Şimdi Ara

Teyp le auxla müzik bağlıyken teli şarja takınca ses gelmeye basliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim sorunum şu arabada teyp e aux kabloyu takıyorum sonra müziği açıyorum ses yankılı geliyo sonra şarj aletini takip güç verip tekrar deniyorum sıkıntısız bir şekilde ses veriyor nedir bunun sorunu 

• Şarj aletini takıyorum dediğiniz telefon mu? Telefonsa sanki kullandığınız aux kablo şase hattında sıkıntı olabilir. Farklı bir kablo veya jackla deneyin. Telefonların 3,5mm çıkışlarında micronfondan dolayı 4 boğum oluyor, buraya 3 boğumlu kablo takınca şase almayabiliyor.

• araba teyplerinde şase hep sıkıntılı. bu yüzden problem çıkabilir. 2. takışta düzeliyorsa böyle idare edin.

• sesin yankılı olması aux kablosunun veya teypteki aux girisinin eksisi tam temas etmiyor, ondan kaynaklı.

telefon sarj usb kabloyu teybe takın, düzelirse sorun telefon ile teyp arasındaki aux hattında.

sarja takınca düzelmesi ise telefon eksisinin araç üzerinden teyp ile birleşmesiyle düzeliyor.

öncelikle iyi bir aux kablo deneyiniz.

şarjda kullanmak seste parazitede neden olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 17 Haziran 2022; 23:36:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.