Şimdi Ara

Testosteron testi yaptırdım

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1259 Mesaj
    Merak edip testosteron testi yaptırdım sonucu bu kadar yüksek beklemiyodum açıkçası çünkü gelişimimin yavaş olduğunu düşünüyordum .total testonun böyle yüksek olup da serbest testonun düşük olma ihtimali var mıdır yoksa ikisi koreleasyonlu mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 11 Kasım 2019; 2:14:4 >

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Libidom yüksek diyebilirim azgınlıktan kastın buysa

Onun dışında Vücut olarak kılsız sayılırım yüzüm babyface sakalım fazla yok kelliğim yok. yüksek testosteronlu erkekler kıllı olur kel olur tezinin de saçmalıktan ibaret olduğunun kanıtı bu test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 28 Kasım 2019; 14:45:36 >
    |
    |
    makavel1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alakası var, ama o sadece total testosterona bakılarak sonuca varılmaz dht mevzusu falan var
    |
    |
    WWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kür yapan kişilerin vücudunda saç gibi kıl çıkmalıydı direkt olarak alakalı olsaydı.kıllılık dht ye karşı kıl köklerinin ne derece hassas olduğuyla ilgili aynı şekilde kellik de öyle dht si yüksek olan biri kıllı ve kel olcak diye bir şart yok tersi de geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 28 Kasım 2019; 21:32:15 >
    |
    |
    Ussuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam işte demek istediğim buydu benimde alakası hem var hem yok gibi

|
    |
    WWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ussuz

Alakası var, ama o sadece total testosterona bakılarak sonuca varılmaz dht mevzusu falan var
    dht nedir?

En basit bir tabirle testosteronun vücüttaki aktifleşmiş hali denilebilir. Google amcadan daha fazla bilgi öğrenilebilir :)
    |
    |
    makavel1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    ustam! aklım firarda. gözbebeklerimde müebbet hüzün, dilimde ay kesiği bir yara, düşüm kırık dökük, bir öksüzün omuzlarında sukut. yüreğim sana emanet sıkı tut. tut ki, kancık pusulara düşmesin. bir hain kurşunu gelip deşmesin. ustam, ne zaman o senin bildiğin zaman, ne sevda gördüğün masallardaki. eskiden, halı tezgahında dokunurdu aşklar, nakış nakış, körpe kız ellerinde.mendillere yazılırdı isimler, yüreklere kazılırdı gizlice. sevdalılar asil ve de yürekli. sevdalar, kavgalar iki kişilik. oysa şimdi;çorak gönüllere ekiliyor sevdalar seher vakitlerinde. meşru sevdalardan, gayrı meşru acılar doğuyor kundaklara, günahkar gecelerden. beni herkes sevdaya asi sanır, oysa aşk, beni nerde görse tanır, hasret tanır, zulüm tanır, ölüm tanır, yüzüm yüzümden utanır. yorgunum ustam; ne katıksız somun isterim senden, ne bir tas su, ne taş yastıkta bir gece uykusu. var gücünle asıl sükunetime, çığlığım kopsun, uzat ellerini güneşe dokun, uyandır uykusundan, tut yüreğimden ustam tut. tut beni, sür güne...
  • Yarbay
    3246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

En basit bir tabirle testosteronun vücüttaki aktifleşmiş hali denilebilir. Google amcadan daha fazla bilgi öğrenilebilir :)
    kan testinde tetkikde tam ismi DHT diye mi geçiyor?

|
    |
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,429
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.