Şimdi Ara

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI) (461. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.791
Cevap
14
Favori
914.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundayım dostum gelin yahu boş boş geziniyorum Zaten şu sıralar biraz canım sıkkın en iyi stres giderici oyun olarak gördüğüm TDU yu oynayarak biraz rahatlamam gerekiyor. Lamborghini galerisinin ikisine de baktım ama seni bulamadım @optimus_venom. Herneyse ben Dodge galerisinin önünde bekliyorum gelin isterseniz dostlar
  • hemen geliyorum siyah lambo gallardo var
  • dağlık bölgedeki lamborgihini galerisinde yim arkadaşlar bilginiz olsun bekliyorum sizi 4 gözle!
  • Bulamıyorum ikinizide yahu
  • sürekli connection lost uyarısı alıyorum bence mercedes in orada bulusalım daha kolay buluruz
  • Mercedesin önünde siyah lamboyla bekliyorum geliin
  • ne yapalım siz bir yer söleyin bide nickleriniz neler? tamam şehirdeki mercedes showroomunun ordayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus_venom -- 19 Mart 2008; 22:33:34 >
  • Yahu delirmek üzereyim sürekli connection lost uyarısı geliyor.Nick coopercrew ama bi türlü giremiyorum ki daha garajdan çıkmadan kopuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooperCrew -- 19 Mart 2008; 22:39:35 >
  • bende henüz connection lost olmadı. ama mercedesin önündede kimse beklemiyor venom 800 hocam nerdesin bi söle geliyim oraya bişileri eksik yapıyoruz gibi ama neyi?
  • Mercedesin önünde bekliyorum bağlandım
  • ismini görüyorum. üstüne tıklıyorum. ama seni bulamıyor. çok ilginç. option kısmından online yaarlarının hepsinin seçili olduğuna emin ol optionsdan girince online sekmesine tıklıycan.
  • Hepsi seçili ama sebebini anlamadım bende sokakta kimseyi göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooperCrew -- 19 Mart 2008; 23:01:26 >
  • dağlık bölegedeki lamborghini galerisini biliyosun dimi oraya gelme şansın varmı? fazla adamın olmadığı bi yerde buluşursak belki birbirimizi bulabiliriz?
  • Arkadaşlar bende sizi gördüm ama yanınıza geldiğim de bulamadım bazen böyle oluyor işte. Neyse @optimus_venom senin bahsettiğin Lamborghini galerisi adanın ortasındaki yer galiba oraya geleyim istersen tabi hala oyundaysan?
  • tdu en son kaç çıktı ?

yama olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: madmaxibo

tdu en son kaç çıktı ?

yama olarak

Geçen sene çıkan 1.66a yamasından beri yeni bir yama yok ortada.
  • biraz geç olsada bende gazlamaya başladım burda yazılanlar sayesinde kanım ısındı ve hemen bi tane edindim
  • Test Drive Unlimited için olan araba paketi çıktımı? çıktıysa kötü yollara düştümü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeRo-34

Test Drive Unlimited için olan araba paketi çıktımı? çıktıysa kötü yollara düştümü?

Maalesef henüz bir araç paketi çıkmadı.
  • Arkadaşlar ben şu 1.45 versiyonunu oynuyorum. 1.66'ya yükseltince şu anlık takılmalarda azalma oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.