Şimdi Ara

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
14.792
Cevap
14
Favori
899.560
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Test Drive: Unlimited (ÇIKTI)
Giriş
    4036 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: oktard

arkadaşlar oyunu aldım kurdum ama bana fizik motoru çok basitçe yapılmıs gıbı geldı!! yani araç kibrit kutusu gibi,savrulma tepkılerı cok sacma sapan,sesler cok basıt,özellikle fren sesi.oyunun simulasyonla uzaktan yakından alakası yok..ve bence en ufak bır gercekcılık tasımıyor grafıklerının gusellgı harıcınde..Ve oyuna logitech momoyu dogru dusgun calibre edemedım,her turlu senstivite,dead zone,ayarlarını ayarladım dıreksıyon tepkılerı ıstedıgım gıbı olsada FF tepkılerı tamamen sacma sapan.
    bence bu güne kadar gelmiş gecmıs en ıyı,en gercege yakın sürüş dinamiklerine ve FF tepkilerine sahıp oyun NFS Porsche Unleashed.oynamayan arkadaslara tavsiye ederim,ha gerçek araba suruyosunz ha porsche oynuosunz:)yoksa benım beceremedıgım bıseymi var arkadaslar??bu oyun hakkında benım gıbı dusunen arkadaslar varmı merk edıorm..!

Oynadığm sistem;
    Cduo2 7200 2,0ghz*2
    2GB Ram
    GO 7600GT
    1280*800 noAA akıcı oynuyorm
    Logitech Momo

Galiba böyle düşünen bitek sen varsın Oyunun ilk modu arcade zaten. Belirli bir oranda ilerledikten sonra Hardcore Mode açılıyor ve gerçekçilik ÇOK artıyor ilk moda göre ama mükemmel değil. FF efektleri birazcık gereğinden fazla sert (G25 kullanıyorum).

Bu arada Porsche Unleashed konusunda yanılıyorsun, iyiydi sürüşü ancak LFS oynamadın galiba LFS, rFactor, GTR2 ve RACE 07 oyunları en gerçekçi oyunlardır.
    |
    |

• Yarbay
    6198 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: musasagiroglu

Kaynak nedir arkadaşım ne dayanarak sölüyosun...
    quote:

Orjinalden alıntı: kayaer07

boşuna orjinal almayın tdu 2 çıkacak... 1-2 hafta içinde çıkacak

Yok öyle bir şey yahu kafadan atmayın 2. oyun ile ilgili geçen sene asparagas bir haber yayınlandı ama oyunun resmi sitesinde böyle bir bilgi mevcut değil ayrıca 2 hafta sonra falan da TDU 2 çıkmayacak!
    |
    |

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

Galiba böyle düşünen bitek sen varsın Oyunun ilk modu arcade zaten. Belirli bir oranda ilerledikten sonra Hardcore Mode açılıyor ve gerçekçilik ÇOK artıyor ilk moda göre ama mükemmel değil. FF efektleri birazcık gereğinden fazla sert (G25 kullanıyorum).

Bu arada Porsche Unleashed konusunda yanılıyorsun, iyiydi sürüşü ancak LFS oynamadın galiba LFS, rFactor, GTR2 ve RACE 07 oyunları en gerçekçi oyunlardır.

Hardcore mode die bıseyın warlıgndan hıc haberım yoktu,o kadar az oynamısm oyunu.. FF tepkilerinin sert olması sorun değilde,savrulurken,viraj donerken felan direksiyonun donmek ıcın kuvvet uyguladıgı yonler ve zamanlama sacma:)

LFS Oynadım ciddi anlamda çok iyi bence haklısın ama bi aksiyon yok oyunda 1-2 saat oynayıp sıkıldım,sole bı career modu felan olsa,bıraz ıyı grafıkler olsa,hatta TDUnun fizik motorunu sokup LFS nınkını koysalar bomba ıste :)
    |
    |

• Yarbay
    2297 Mesaj
    TDU mükemmel bir oyun arkadaşlar.Sormak istediğim şu sizlere,önceki sayfalara bakamadım.Oyuna yapılan patchler var mı araba ekleme konusuyla ya da gece moduyla ilgili ?
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: optimus_venom

arkadaşlar online oynuyan lar varmı hala bu oyunu? varsa bi buluşma gerçekleştirsek hawaii adasında. bi kaç klube üye falan olalım artık!

İmzamdaki siteye girip varolan Türk kulüplerine bakabilirsiniz istediğinize de üye olabilirsiniz gerçi benimde üye olduğum Club Turkey de yer kalmadı ama bir kulübümüz daha var ona üye olabilirsiniz ayrıca hala online oluyoruz merak etmeyin bu oyundan sıkılmaya niyetimiz yok Gerçi ben uzun zamandır giremiyorum ama yakında tekrar Hawaii'ye döneceğim
    |
    |

• Kıdemli Yarbay
    11352 Mesaj
    Ya eski evi nasıl satıp arabaları yeni eve taşicaz?
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Ya eski evi nasıl satıp arabaları yeni eve taşicaz?

Haritadan herhangi bir emlakcıya git orada üst ekranda exchance var eğer ona basarsan villa takası yapmış olursun sell dersen de sahip olduğun villarlardan birini satabilirsin. Açıkta kalan arabalar için bir villa alman gerekiyor.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus_venom -- 19 Mart 2008; 14:11:46 >
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: The MasteR

quote:

Orjinalden alıntı: jakobgfb

arkadaşlar bu oyununa mp3 falan atabiliyormuyuz yardımcı olabilirmisiniz

evet atabiliyoruz profilinin olduğu yere Radio diye klasör aç içine en fazla 4 tane daha klasör açabilirsin rock rap metal gibi içlerine en fazla 15 tane şarkı atabiliyorsun 15 i geçme.

sağol dostum akşam gidince bi deniyim
    |
    |

• Yarbay
    4950 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: NayirNolamaz

Save game gitti ,onca emek bosuna Siliyorum oyunu

bu oyunun böyle bi sorunu var benimde gitmişti save bi kere onca emek araba falan almıstım hatta garajı dizmiştim kendime göre ama bir gün oyuna bir girdim oyuna bastan basladı ve o an yıkıldım
    |
    |

• Yüzbaşı
    999 Mesaj
    quote:

klube katılmak istediğimde friend list boş diyor sanırsam birisiyle tanışmam gerekiyor. yada oyuncu nicki ekliyebilirmiyoryuz ekliyorsak nasıl yapıcaz yardımcı olabilirmisin venom800?

Banada yardımm şu oyunun tadını bi alamadım
    |
    |

Orjinalden alıntı: CooperCrew

quote:

klube katılmak istediğimde friend list boş diyor sanırsam birisiyle tanışmam gerekiyor. yada oyuncu nicki ekliyebilirmiyoryuz ekliyorsak nasıl yapıcaz yardımcı olabilirmisin venom800?

Arkadaşlar kulübe katılmak için önce birbirimizi oyunda görmemiz gerekiyor ondan sonra sizi kulübe ekleyebiliyorum. Bir saat belirleyip oyunda bir mekanda buluşalım o zaman bizim kulüpte hala yer varsa ben sizi eklerim ama yoksa da Dilitron isimli arkadaşımızın kulübüne yönlendireceğim sizleri

@NayirNolamaz daha önce kaç defa söyledik yamasız ve kopya oyunda save lerin gitme problemi olabiliyor save lerinizi yedekleyin her oyundan çıktığınızda bunu alışkanlık edin dedik. Önlem almassanız yapacak bir şey yok ayrıca oyunda da suç yok bu duruma sinirlenip hırsınızı oyundan çıkarmayın derim.
    |
    |

• Yarbay
    2504 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: venom800

quote:

Orjinalden alıntı: CooperCrew

quote:

Arkadaşlar kulübe katılmak için önce birbirimizi oyunda görmemiz gerekiyor ondan sonra sizi kulübe ekleyebiliyorum. Bir saat belirleyip oyunda bir mekanda buluşalım o zaman bizim kulüpte hala yer varsa ben sizi eklerim ama yoksa da Dilitron isimli arkadaşımızın kulübüne yönlendireceğim sizleri

@NayirNolamaz daha önce kaç defa söyledik yamasız ve kopya oyunda save lerin gitme problemi olabiliyor save lerinizi yedekleyin her oyundan çıktığınızda bunu alışkanlık edin dedik. Önlem almassanız yapacak bir şey yok ayrıca oyunda da suç yok bu duruma sinirlenip hırsınızı oyundan çıkarmayın derim.

Oyun orginal ,zaten save lerin hep yedegini alirim ama diger harddiske format atmak zorunda kalinca ,nick Turkkmaster belki hatirlarsin
    |
    |

• Kıdemli Yarbay
    11352 Mesaj
    Ya ben oyunu kapatırken bazen donuyo kalıyo siyah ekranda. Neden oluyo acaba?
    |
    |
    Venom800 19:00 da dodge un önünde buluşalım eğer müsaitsen
    |
    |
    beni en çok çıldırtn oyunda herşeyi full ödül almama rağmen her dükkanı giyim eşyalarını paramla satın almama ve hiçbirşekilde şifre hile hurda trainer girmediğime rağmen oyunda motorlar açılmıyor.

bi de oyunda çok kötü bir kontrol var.araçlar 30 ile giderken bile alakasız manevralar yapıyor.

ikincisi ise klavyeden mi bilmiyorum belki xboxda yoktur bu problem gaza yazavş dokunmama rağmen araç 2 saat patinaj yapıyor yarışlarda geriden kalkıyorum
    |
    |
    @NayirNolamaz hah şimdi hatırladım ya DH deki kullanıcı adını unutmuşum kusuruma bakma. Doğru sende orjinal TDU var ee nasıl oldu da gitti save in şaşırdım doğrusu. Valla bu save gitme olayı bende bir kere oldu onda da oyunun orjinal dvd si yoktu orjinal dvd yi aldıktan sonra asla bir sorun yaşamadım valla. E peki daha önceden yedek aldığın save i kullansan sorun kalmaz heralde

@CooperCrew eğer şu anda oyundaysan girebilirim.
    |
    |
    |
    |
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.