Şimdi Ara

Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi ! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
11.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi !
     Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi !

• Kokpit güzel, umarım grid-dirt gibi arcade olmaz, kokpitte çok zor oluyor oynanması.
  • pist listesi oldukca guzel... ancak yapimci ian bell oyunun simulasyon olmasinin yapimci firma tarafindan kabul gormedigi, tasinan ismin test drive oldugunu, ona gore bir oyun beklenmesi gerektigini soylemis... bir pcars olmayacak, gerci onunda ne kadar sim oldugu tartisilir, shift forza gt gibi semi sim olmasi agirlik, belki biraz daha arcade turune kacip pgr gibide olabilir...

bana ps3 teki gibi bir ferrari oyunu kafi, sonucta f355 alip guzel pistlerde turlamak icin alinir bu oyun... ahh birde mont tremland, vir ve infenion olsaydi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

pist listesi oldukca guzel... ancak yapimci ian bell oyunun simulasyon olmasinin yapimci firma tarafindan kabul gormedigi, tasinan ismin test drive oldugunu, ona gore bir oyun beklenmesi gerektigini soylemis... bir pcars olmayacak, gerci onunda ne kadar sim oldugu tartisilir, shift forza gt gibi semi sim olmasi agirlik, belki biraz daha arcade turune kacip pgr gibide olabilir...

bana ps3 teki gibi bir ferrari oyunu kafi, sonucta f355 alip guzel pistlerde turlamak icin alinir bu oyun... ahh birde mont tremland, vir ve infenion olsaydi...

Forza'da Sim. kaçar Shift'e göre tabii ağır Sim. değil yarışamaz ama Slightly Mad Studios klasik Shift mekanikleriyle oyun yapacak gibi bana kalırsa, Ferrari için alınırdı ancak FM varken de Ferrari için ayrı oyuna gerek duymaz 360 sahipleri.Project Cars'ta asıl göreceğiz bakalım nasıl Sim. yapacaklarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 16 Şubat 2012; 17:31:36 >

• Test Drive: Ferrari Racing Legends’in Avrupa Çıkış Tarihi 6 Temmuz

Test Drive: Ferrari Racing Legends‘in sessiz geçen bir kaç ay sonunda, Oyunun Avrupa’da PS3 ve XBOX 360 için 6 Temmuz’da çıkacağı Resmi Facebook Sayfasında açıklandı.

Oyunun PC sürümününde aynı zamanda çıkacağı bekleniyordu fakat Şimdi PC versiyonunun Mart ayı içersinde çıkması bekleniyor.

Kaynak
    Alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 22 Haziran 2012; 5:14:44 >

• Az kalmış
  • test drive bile '' blur la biraz milleti kandırma '' olayına girişmiş , fizik motoru tatmin etsin bari .
  • Online oynamak zevkli olabilir. Single'ı pek merak etmiyorum açıkcası.

Grafikler orta düzeyde olsun yeter. Oyunu yapan firma belli sonuçta.
  • Yapımcı belli dediğin firma shift 1-2'yi yapan firma ve bu oyunların özellikle shift1'in grafikleri çok iyiydi.
  • NFS Shift'lerin ikiside tırt oyunlardı. Grafik delisi değilim çok şükür.
  • Cacik olmaz bu oyundan game play videolar da ilgi cekici hic bise goremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XFMSNrDupmk#!]

en iyi test drive budur.bunun dışında test drive tanımam.hangi yarış oyununda benzin istasyonuna girip yakıt alıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 22 Haziran 2012; 18:33:35 >
  • Oyun çıkmadı daha şans verin biraz
  • Test Drive 6 derim başka da birşey demem Eyt be ne oynardım küçükken
  • Bu oyunun çıkış tarihi neydiki ? Görselleri şimdi görüyorumda harika gözüküyorlar kesinlikle gece yarısı bi denemek lazım oyunu. Önceden deneyen arkadaşlar görüşlerini yazarlarsa sevinirim.
  • Aheyy deneyelim bakalım
  • Yarına denerim ben yatayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 29 Haziran 2012; 23:04:20 >
  • Taze resimler:

• Oyun kötü olmuş galiba. Xbox magazine 50 vermiş. 1-2 saate deneyip ben de yazarım...
  • Abi oyun bir tuhaf yahu,NFS:Shift'in Ferrari versiyonu olmus hicbir degisiklik yok.. Yine durdugu yerde zip zip ziplayan araclar,en ufak bir degmede bile savrulup kontrolden cikan araclar.. Oyun zor ve kasinti olmus,40-50 dakika oynadim dayanamadim biraktim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.