Şimdi Ara

Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
11.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yine de oynayacağım ben yeni yarış oyunu lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdoLaS_

Abi oyun bir tuhaf yahu,NFS:Shift'in Ferrari versiyonu olmus hicbir degisiklik yok.. Yine durdugu yerde zip zip ziplayan araclar,en ufak bir degmede bile savrulup kontrolden cikan araclar.. Oyun zor ve kasinti olmus,40-50 dakika oynadim dayanamadim biraktim

Valla beni de oyun pek sarmadı. Kolayda çok kolay orta ve zorda ise bayağı zor olmuş. En basitinden zamana karşı yarışlarda atıyorum kolayda 2 dkda bitir diyorsa normalde 5 veya 10 sn daha önce bitir gibi absürt görevler olması sinir bozucu. Bunun normali 2-3 sn fark olmasıdır ya neyse. Oyunda bir de hiç müzik olmaması da şaşırtıcı. 3 yarış geçtim ve bıraktım. Tekrar oynar mıyım bilmiyorum. Zaten 2 gb olmasından işkillenmeliydim...

• Ben demistim bu oyundan cacık olmaz diye oyun resmen NFS Shift in kopyasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: EdoLaS_

Abi oyun bir tuhaf yahu,NFS:Shift'in Ferrari versiyonu olmus hicbir degisiklik yok.. Yine durdugu yerde zip zip ziplayan araclar,en ufak bir degmede bile savrulup kontrolden cikan araclar.. Oyun zor ve kasinti olmus,40-50 dakika oynadim dayanamadim biraktim

Valla beni de oyun pek sarmadı. Kolayda çok kolay orta ve zorda ise bayağı zor olmuş. En basitinden zamana karşı yarışlarda atıyorum kolayda 2 dkda bitir diyorsa normalde 5 veya 10 sn daha önce bitir gibi absürt görevler olması sinir bozucu. Bunun normali 2-3 sn fark olmasıdır ya neyse. Oyunda bir de hiç müzik olmaması da şaşırtıcı. 3 yarış geçtim ve bıraktım. Tekrar oynar mıyım bilmiyorum. Zaten 2 gb olmasından işkillenmeliydim...

Oyun HDD'de 2,2 GB yer kapliyor saka gibi ,aslinda fena degil oyun ama yarislar zaten uzun sürüyor diger araclara yetisene kadar canim cikiyor tam son etaptayim en ufak bir degmede arac sizlere ömür yaristan koptum gitti..

Ayrica yanlislikla da olsa birkac saniye pist disinda kalirsaniz diskalifiye oluyorsunuz,veya kisayoldan giderseniz 3 uyari puaninda gidiyorsunuz.. Son olarak müzik yok oyunda kös kös gidiyoruz,etrafta sacma sapanda olsa seyirci yok,ama grafikler güzel ona lafim yok..

Smülasyon sevenler deneyebilir ve hatta cok sevebilir ama NFS:Shift gibi bu da beni pek sarmadi,bir arac durdugu yerde ne diye ziplar arkadas bu nasil fantastik bir yapimcidir

• Shift 2 gibi yapmışlar sanırım fizikleri, rezalet, grafikler güzeldir ama, birazdan denerim.
  • Evet oyun vasat sürüş fizikleri shift 2 ile aynı (yapımcılar aynı zaten) ama kokpit ile oynamayı sevdim araç seçme yok bir ton etap var ve her etap'ta farklı bir model veriyorlar, ferrari araçlarını tanımak için güzel fırsat ama oyunun her yanı eksik maalesef olmamış
  • Çöp
  • 20G alıp kapadım ama direksiyon ile daha zevkli oluyor bu tarz yarış oyunları. Gamepad ile kokpit kamerası ile oynuyorum zevkli yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

TD serisi geberdi aglayani yok haci.

çok garipsin ne kadar oyun varsa baltalıyorsun minecraft konusunda çöp diyorsun td konusunda td serisi geberdi diyorsun sen nasıl bir şeysin oynicak oyun bırakmadın merak ediyorum ne oynuyorsun

• Yok arkadaş oyun hem çöp hem zor hem de buglı, Golden (1947-73) serisinde 250 challenge 6. yarış'ta bug var 4. ol diyor easy'de bile en fazla 3 araba geçebiliyorsun onda da 5. olabiliyorsun, birkere 4 araba yanyana yakaladım onda da kaza yaptım, hep 3 araba geçebiliyorum, hatasız sürüyorum 100 kere oynadım easy'de bile yetişemiyorsun, saçmalık ötesi
  • Oyun orta sayılır ama güzel, bu yoklukta gider. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Oyun orta sayılır ama güzel, bu yoklukta gider. :)

Bu yoklukta da gitmez hacı Dirt Showdown oynayın çok daha fazla eğlenirsiniz hele multisi kaçmaz.
  • gine mi fıss ?

nerde o test drive 3 ler , hey gidi
  • Oyuna tam başlıcaktım vazgeçtim şimdi dirt showdown-forza'da bitti yarış oyunu yok başlarım belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yok arkadaş oyun hem çöp hem zor hem de buglı, Golden (1947-73) serisinde 250 challenge 6. yarış'ta bug var 4. ol diyor easy'de bile en fazla 3 araba geçebiliyorsun onda da 5. olabiliyorsun, birkere 4 araba yanyana yakaladım onda da kaza yaptım, hep 3 araba geçebiliyorum, hatasız sürüyorum 100 kere oynadım easy'de bile yetişemiyorsun, saçmalık ötesi

Benim hoşuma gitmişti aslında oyun eski araçlar pek sarmıyor belli bi yerden sonra ama Quick Race'de F430 vardı sanıyorsam açık olarak onunla yarış yaptığımda oldukça güzel gelmişti. Bug olayı kötü oldu eğer gelebilirsem oraya kadar bakarım bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Oyuna tam başlıcaktım vazgeçtim şimdi dirt showdown-forza'da bitti yarış oyunu yok başlarım belki

Aman diyim sakin bulasma,ben yandim sen yanma .. Oyunu sifir alacaklar icin simdiden gecmis olsun dileklerimi de eksik etmiyorum
  • Tek marka oyunlardan tek sevdiğim oyun nfs5 porsche unleashed :)

Ayrıca Tdu2 yi çok kötülemiş arkadaşlar ama oyun dinamikleri çok iyi olmasada, araç çeşitliliği, 2 farklı ada, online modda(ben hiç offline oynamadım) kapışmalar v.s. bence oldukça zevkli bir oyun.Hala oynuyorum 3-4 akşamda bir.Klavyeyle hiç oynamadım bu arada logitech dfp ile oynuyorum onu da ekleyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gOkO -- 2 Temmuz 2012; 4:36:54 >
  • NFS Porsche Unleashed'ın remake hali gelse keşke veya remade haline bile razıyım.

Bu tarz birşey olsa ne TD kalır ne başka bir oyun.
  • Oyunu taktım şok geçirdim bu ne lan boyle çok uzun

Dvd'ye acıdım beyler o kadar araba zıplaya zıplaya gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 2 Temmuz 2012; 11:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Oyunu taktım şok geçirdim bu ne lan boyle çok uzun

Dvd'ye acıdım beyler o kadar araba zıplaya zıplaya gidiyor

Fazla zıplıyorsa süspansiyon ayarlarıyla oyna.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.