Şimdi Ara

Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi ! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
11.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Oyunu taktım şok geçirdim bu ne lan boyle çok uzun

Dvd'ye acıdım beyler o kadar araba zıplaya zıplaya gidiyor

Fazla zıplıyorsa süspansiyon ayarlarıyla oyna.

Oyunun 1 yarışını tamamlayamadım o kadar kötü,dvd'yi kırdım çöpe fırlattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 2 Temmuz 2012; 16:36:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence o kadar da kötü bir oyun değil ama araç içi kokpit grafikleri aşırı vasat. Sürücü olduğu yerde sara nöbeti geçiriyor herhalde aşırı bir titreme var sürücüde.

Arabalar super. Gülme krizine soktu. Hele yarış başlarken eski türk filmi efekti beni benden aldı. Konuya yazan biriside ''Şaka mı bu ?'' ifadesi kullandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Bence o kadar da kötü bir oyun değil ama araç içi kokpit grafikleri aşırı vasat. Sürücü olduğu yerde sara nöbeti geçiriyor herhalde aşırı bir titreme var sürücüde.

Arabalar super. Gülme krizine soktu. Hele yarış başlarken eski türk filmi efekti beni benden aldı. Konuya yazan biriside ''Şaka mı bu ?'' ifadesi kullandı
  • O kadar ünlü ve başarılı yarış oyunu Ferrari markasını zor ikna ederken hatta edemezken Test Drive gibi son zamanlarda iyice dibe giden bir marka nasıl ikna etmiş anlamadım ama Ferrari manyağı olmamama rağmen ben bile olumsuz yorumlara rağmen gittim aldım karşımda vasat ötesi bir oyun bekliyordum ama bana göre oyun bazı arkadaşların yorumu gibi dayanılmayacak bir oyun olmamış evet Ferrari firması ve Ferrari hayranları böyle bir oyunu hak etmiyor fakat vasat ötesi bir oyun da değil bence.Shift 2 en sevmediğim oyunlardan dı ama bazı arkadaşlar her zor oyunu simülasyon sandığı için oldukça beğenilmişti ama saçma sürüş dinamiklerinin zor olması bence Shift 2'yi simülasyon yapmaya yetmiyor oyuna bir kaç kez şans tanımama rağmen her seferinde bir kaç yarış yapıp köşeye attım.Ferrari Legends'ı ise bir Forza ya da GT gibi olmasa da zevkle oynuyorum sürüş dinamikleri Shift 2 gibi saçma olmamış daha çok ilk Shift oyununa benziyor yani gerçek bir simülasyon oyunu olmasa da saçma değil.Yarışları yıllara göre ayırmaları hoş olmuş ama o arka plana o yıllara göre müzikler koysalar daha iyi olurdu oyunda hiç müzik yok gerçi bu benim için çok büyük bir sorun olmadı.Grafikler genel olarak başarılı fakat bazı araçların grafikleri gerçekten oyuncak gibi sırıtıyor ve aynadan arkaya baktığınız zaman geçtiğiniz yapıların yok olma şekli tam bir fiyasko uzakta kalmıyor resmen yok oluyorlar açık anlatamadım ama oynayınca ne demek istediğimi göreceksiniz.Kendi düşünceme göre 70'lik bir oyun hatalarına rağmen keyifle oynuyorum.

• tdu serisini beğenmeyen oynamasın kardeşim kötülemişsinizde kötülemişsiniz daha gerçekçi sürüş oyunu tanımam üzerine gird ve tdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: korona06

tdu serisini beğenmeyen oynamasın kardeşim kötülemişsinizde kötülemişsiniz daha gerçekçi sürüş oyunu tanımam üzerine gird ve tdu

GRİD ve TDU'nun üzerine gerçekçi sürüş oyunu tanımıyorsan sıkıntı sende kardeş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tdu serisini beğenmeyen oynamasın kardeşim kötülemişsinizde kötülemişsiniz daha gerçekçi sürüş oyunu tanımam üzerine gird ve tdu

Pardon ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 20 Ekim 2012; 19:52:13 >
  • quote:

Gerçekçi sürüş ve Grid
  • quote:

Ne içiyorsan bana da 1 tane lütfen.
  • bana göre sürüş olarak beğendiğim 2 oyun bi çok oyun oynadım ama onlar kadar tat vermedi pc de tabiki siz yazın bakalım size göre hangileri iyi :)))))))
  • Gerçekçi sürüş arıyorsan xboxda tek yol FORZA.
  • pc de takılıom ben
  • quote:

pc de takılıom ben

O zaman go away buradan.
  • quote:

quote:

pc de takılıom ben

O zaman go away buradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

quote:

pc de takılıom ben

O zaman go away buradan.

PC düşmanı
  • konsolda sevmiyorum :)) bol şanslar herkeze :))
  • oyunu oynayan varmı
  •  Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi !  Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi !

Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi !  Test Drive: Ferrari Racing Legends (DH ANA KONU) Yeni Resimler Geldi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 12 Aralık 2012; 12:37:04 >

• td ferrarinin sadece crack doslyası lazım arkadaşlar varmıdır?
  • Bunu sırf 80 lerdeki F1 araçları için Oynamak istiyorum lakin
    Oyun Açılmıyor Bir türlü Çalışmayı Durdurdu Deyip duruyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.