Şimdi Ara

Teşhir msi ge60 var alayım mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sakarya vatanda tek bir tane kalmış teşhir ürünü var adam daha 3 gün önce kutusunu açtık dedi.Eğer bi bakıp sıkıntısı yok gibiyse sizce alayım mı?

• En azından siz olsanız alırmıydınız ya bu hafta sonu alıcam ki teşhir ürün yada gelene kadar ve indirim olmasını beklemek
  • bence al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar istediklerine bağlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi bakıp incelemek olcak sorunsuzsa ha teşhir ya 0 kutu(fiat 2188)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdu97 -- 5 Ekim 2012; 22:51:19 >
  • 3 gün önce açtıklarını nerden bilebilirsin ki? alma bence
  • Dün ben de İstanbul Topkapı Vatan'a gittim herşey teşhir. MSI teşhir dışında hiç yoktu zaten. Fiyatıda yüksekti hem de. Halbuki sitesinde stokta görünüyor.
    Media Makt'a gittim orda da herşey teşhirdi. Tablet bile yoktu sıfır...Gold'a gittim orasıda aynı.
    1 aydır laptop alıcam, alamadım...

Bi dolap dönüyor ama anlamadım. Galiba yılbaşına doğru yeni modeller çıkacak. Elde ne var, ne yok satıyolar. Ben şu an beklemedeyim.
    Bence sen de bekle derim. Sonradan pişman olma Tabii yeni modellerin uçuk fiyat olma ihtimalide yüksek. Olmadı kampanya bekliycaz...

• Doğru diyorsunuz ama bendede zaman sıkıntısı var bi inceleyeceğim teşhir olsada
  • lenovo y580 ı beklemede kalın elbet bu gecenın gunduzude olacak
  • fiyata bağlı, piayasadaki en düşük fiyattan 150-200 daha ucuz ise alınabilir..
  • Ya da teşhir ge60 alacağımahttp://www.vatanbilgisayar.com/samsung-np550p5c-s03tr-np550p5c-core-i7-3610qm-230ghz-8gb-ddr3-1tb-2gb-gt650m-156-dvdrwbr-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=61989 bundan alayım mı ,bunu alma arada çok fark var mı dersiniz(bence aradaki farklar:ddr3 ekran kartı,hdd,ekran,soğutma sistemi)
  • Çok ısınır mı acaba ısınmazsa şöyle diyorum msida full hd de highda oynayacaksam bunu alırssam 1600-900da highda oynarım malum ddr3
  • Daha ucuza kapatmaya çalış
  • 1) Piyasa fiyatından bariz bir farkla düşük fiyata satılıyorsa
    2) solma, deforme, klavye tuşlarında fark edilir bir sıkıntı, ekran menteşesinde bariz bir gevşeme yoksa
    3) herşeye rağmen ikna yeteneği ile biraz daha fiyat kırılabiliyorsa
    ALINIR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.