Şimdi Ara

Teşhir laptop alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Alınmaz gelen giden veletler oynadığı ve onca saat açık kalmış bir laptop batarya ömürleri çok azalmış oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Silverstein

Alınmaz gelen giden veletler oynadığı ve onca saat açık kalmış bir laptop batarya ömürleri çok azalmış oluyor
    Sağolun hocam

• Fiyatı düşükse tercih edilebilir.Bunun dışında açıkta olduğu için gelen geçen herkes kurcalamış olabilir.Dahası sürekli açık olduğu içinde batarya vs kısa ömürlü olur.
  • Alinmaz ancak atiyorum 5bin tl 2500e dusmus oyle alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.laptopumu teşhir aldım bir sıkıntı yaşamadım. Bataryalar korumalı olduğu için batarya problemide olmuyor. Gidip al bir bak internette problem olabilir

• Fiyat bariz uygun ise alınır ama uzun süre açık kaldığı için hem ekran hemde batarya konusunda sorun yaşar misiniz bilemem ? Birde teşhir e ne zaman konuldu ne kadsr süreç geçti bu da önemli . Ayrıca teşhir ürünleri garantisi 1 yıl diye biliyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Fiyatı düşükse tercih edilebilir.Bunun dışında açıkta olduğu için gelen geçen herkes kurcalamış olabilir.Dahası sürekli açık olduğu içinde batarya vs kısa ömürlü olur.
    Teşekkürler

• Teşhir alacağıma kenara para koyarım, sıfır alırım daha iyi, en azından başım ağrımaz.

• Yav kardeş normal fiyatını ve teşhir fiyatını yazsana.
    Değermi değmezmi ona göre yorum yapar insanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz1907

Yav kardeş normal fiyatını ve teşhir fiyatını yazsana.
    Değermi değmezmi ona göre yorum yapar insanlar
    Hocam belirlediğim bir ürün yok henüz. Teşhir ürünlerinin daha uygun olduğunu biliyorum dezavantajları ne olur sadece fikir almak amaçlı açtım konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A112A26DD

Hocam belirlediğim bir ürün yok henüz. Teşhir ürünlerinin daha uygun olduğunu biliyorum dezavantajları ne olur sadece fikir almak amaçlı açtım konuyu

Alıntıları Göster
    Böyle bir durumda önce alacağın laptopu ve teşhirini bulup kıyaslama yapman lazım. Atıyorum 4000 TL sıfır ürünü teşhirden 3800 TL ye alacaksan alma, 200 TL için değmez. Ama 3200 TL ve altına alacaksan al.

• bence alınmaz. günde 10-12 saat mağazanın tozu içinde. gelenin gidenin ellemesi pek bir şey değiştirmez belki ama sürekli açık kalması çok şey değiştirir. onun yerine 2.el 1 yıllık cihaz alsan çok büyük ihtimal daha temiz kullanılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.