Şimdi Ara

Teşekkürler Xbox360,Microsoft ve 1nci 2nci ve 3ncü Parti OyunÜreticileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten hayatın stresinden,ekonomik buhrandan zaman zaman herkesin geçireceği oyun bulamama yada alamama sıkıntısından beni almış çıkarmış ve rahatlatmıştır.Bir sürü problemi olmasına rağmen bozuldukça tekrar aldırtan resmen bir pazarlama başarısını bize sunan Xbox360'a şükranlarımı sunuyorum.

Geow gibi bir oyun çıkartarak testereyle Locustları haklamamızı başartan oyun üreticilerine şükranlarımı sunuyorum.

Amerika'daki John ile Türkiye'den beni bir oyunda karşı karşıya getirerek karşılıklı küfür alışverişini sağlayan,3k ban gibi sorunlarla nefesini ensemizde hissettiren,hepimize donanım bilgisini ve bilimum alternatif tamir methodları üretme potansiyelini sağladığı için Microsoft'a teşekkür ederim.

Teşekkürler Microsoft,Xbox360,1nci,2nci ve 3ncü parti oyun üreticileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaci -- 30 Haziran 2009; 11:59:07 >

• Beni Guitar Hero gibi bir oyunla tanıştırdığı için bu konsolu seviyorum, teşekkürler Maykrosoft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 30 Haziran 2009; 8:48:57 >
  • Yuh bu nasıl bir şükran seramonisidir !?
  • korsana izin verdiği icin teşekkur ediyorum iyiki varsın eksbaks
  • jasper almak için beni 6 ay beklettiğin için teşşekkürler MS
  • Eski bir playstationcı olarak ilk xbox çıktığında hiçbir zaman playstationa yaklaşamaz sonra da üretmekten vazgeçer diyordum ama öyle olmadı beni de xbox cı yaptı yaklaşık 1.5 senedir. Başlığı açan arkadaş kadar iyi niyetli değilim çünkü bu kronik arızası olmasa aklımızdan playstation'ı tamamen silecek, sorunlar yaşandıkça kimin aklına gelmiyorki 'acaba PS3'mü alsam?' diye. Tabi sonra dönüp dolaşıp yine XBox'a çıkıyor kapı, hem her halikarda daha ekonomik ve benzersiz bi online platforma sahip. Bi işi tam anlamıyla doğru yapsa zaten microsoft dişimi kıracağım.
  • Maykrosoft dünyanın en iyi yöneticilerindendir ve onu burdan ayakta alkışlıyorum..
  • ulan bu konuyu okuyunca oyun oynayasım geldi gidiyom ben
  • Xbox360 aracılıyla bu forumdaki dünya iyisi arkadaşlarla tanıştığım ve oyun oynarken eğlenceli sohbetler ettiğim için maykrosofta şükranlarımı sunuyorum
  • Sınırsız oyun deneyimi bana yaşattığı için önünde saygıyla eğiliyorum
  • 3k verdiğin,türkiyeyi takmadığın ve seni alamadığım için tüşekkürler microsoft.
    3k gibi senin.
  • Dünyanın en dandik konsolu olduğunu kanıtlayıp bize Ps3 ün değerini anlattığın için teşekkürler Microsoft
  • Bize yaşattığı sınırsız online oyun keyifi ve deneyimi için Microsoft'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. :)

Jump In
  • quote:

Orjinalden alıntı: Affliction

Bize yaşattığı sınırsız online oyun keyifi ve deneyimi için Microsoft'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. :)

Jump In

Sen kimsin, Koalax' ın feykimisin yoksa, birde 00000 var
  • Affliction koalax zaten.eski nick yazıyor ya altta.000000 da kaka ondada yazıyor imzasında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

quote:

Bize yaşattığı sınırsız online oyun keyifi ve deneyimi için Microsoft'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. :)

Jump In

Onlar nick değiştirdi hacı.Burak kakanın reale gitmesini protesto edio
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

quote:

Jump In

Dostum özelime giriyorsun ama ayıp oluyor, bunları akşam Live'da konuşalım lütfen !!

Fake falan nedir bilmem ben o işlerden de anlamam.
  • Akşam eve dönünce hangisini oynasam diye düşünmekten bunalltı beni artık,her yeni yazdığım oyunu taktığımda yaşadığım heyecanı seviyorum...

Teşekkürler,Dankeschön,Muchos gracias,Gratzie,Merci,Doomo Arigatoo Gozaimasu
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

korsana izin verdiği icin teşekkur ediyorum iyiki varsın eksbaks

• Live'da geceleri bağırdığım ve babamdan hadoken yediğim için sana şükranlarımı sunuyorum xbox 360
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.