Şimdi Ara

Termal otel tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar izmir de oturmaktayım.. 3 yaşında bir kızımız var.. Yakın çevre olabilir yada Denizli felan da olabilir.. Tavsiye edebileceğiniz temiz kaliteli ve iyi yemekleri olan bir otel varmı? Fiyat çok mesele değil..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çeşme'de Ilıca Otel, Denizli Sarayköy'de Umut Termal, Pamukkale'de Pam Termal, Balıkesir'de Asya Termal, bu bölgenin en iyileri bunlar. İnternet'ten hepsini inceleyebilirsin. (Bir medya mensubu olarak benim önerim...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekBozok

Çeşme'de Ilıca Otel, Denizli Sarayköy'de Umut Termal, Pamukkale'de Pam Termal, Balıkesir'de Asya Termal, bu bölgenin en iyileri bunlar. İnternet'ten hepsini inceleyebilirsin. (Bir medya mensubu olarak benim önerim...)

Cevap icin cok tesekkur ederim..sanirim cesmeyi sececegim..denizli daha uzak..1-2 gun tatil yapacagiz zaten onuna yolda harcamayalim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çeşme de Ocak ayı için hiç boş yer bulamadım:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Termal Otel tercih ederken, oda ile termal havuz ve servisler arasında kapalı geçiş alanı olmalı. Kuşadası'nda da Nadurmed var ama, yukarıdaki oteller kadar değil onu da inceleyebilirsiniz.
  • quote:

Termal Otel tercih ederken, oda ile termal havuz ve servisler arasında kapalı geçiş alanı olmalı. Kuşadası'nda da Nadurmed var ama, yukarıdaki oteller kadar değil onu da inceleyebilirsiniz.

Salihli tarafinda bildiginiz yer varmi peki? Yakinda yer bulamazsam denizli pam otel i tercih edecegim sanirim

• Lidya Sardes, Salihli bölgesindeki en iyi otel, şu sıra fiyatları da uygun oraya gidebilirsiniz. Seyahatte olduğum için mesajınızı geç gördüm. İyi tatiller
  • quote:

Lidya Sardes, Salihli bölgesindeki en iyi otel, şu sıra fiyatları da uygun oraya gidebilirsiniz. Seyahatte olduğum için mesajınızı geç gördüm. İyi tatiller

Lidya sardes den onumuzdeki hafta sonu icin yer ayirttirdim. 2 kişi bir de 3 yaşindaki kizim icin kahvalti ve akşam yemegi dahil 260 tl gunluk odeyecegim rakam..yardimlariniz icin cok tesekkur ederim...bizim ilk termal otel tecrubemiz olacak..

• öncelikle iyi eğlenceler ama bir dahaki termal tecrübenizi afyonda geçirmenizi dilerim gerçekten çok güzel otelller var
  • ben de Afyon daki otelleri tavsiye ederim.Güral,,Anemon ,Korel,Oruçoğlu çok kaliteli otellerdir.
  • afyonda yaşıyorum ben de afyonu öneririm. havalanımız da açıldı. zafer havalimanından afyon ilimize aktarmalar var. ikbal korel oruçoğlu anemonda kalırsanız zaten havalimanı servisi önlerinden geçer
  • Pamukkale'de termal otel arıyorsanız şurada paylaşılan "Barika Park Termal Hotel " güzel bir seçenekir.
  • 2017 Kış dönemi için termal otellerde erken rezervasyon ne zaman başlıyor? Uygun fiyatları hangi dönemde alabiliriz? Deneyimli arkadaşlardan tavsiye alabilirsek çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur2280

2017 Kış dönemi için termal otellerde erken rezervasyon ne zaman başlıyor? Uygun fiyatları hangi dönemde alabiliriz? Deneyimli arkadaşlardan tavsiye alabilirsek çok iyi olur.

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.