Şimdi Ara

Terkedilenler ve Aldatılanlar Bir Baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizinde niyetiniz ciddi değilse tamam ama niyetler ciddi sevgiler çok büyük olunca

Bir de insan ayrıldıktan sonra bir yıkılıyor umut tamamen bitince iki yıkılıyor ben bir türlü ikinci aşamaya geçemedim böyle olunca daha ağır oluyor kafada bitiremiyorum

• İlk başlarda bitireemiyorsun. Ne kafanda, ne de kalbinde. Sonralardan her gün onu düşünüp, sosyal medya hesaplarına felan bakıyorsun. Bu bazen 10 dakika da bir, bazen de saatte bir oluyor. Sonra 1-2 ay bu böyle devam ediyor. Köpek gibi özlüyorsun. Kendi içinde dönsem mi diyorsun ama olanaksız olduğunun farkında oluyorsun. Sonra o dediğin ikinci olay başlıyor umudun tükenmesi. 3-4 ay da o öyle sürüyor. Totalde 6-7 ay it gibi acı çekiyorsun ki o acıdan kurtuluş yolu olmuyor. Mecburen çekeceksin. Yalnız kalmamaya bak, sürekli bir işlerle meşgul ol. Gece tek başına odandayken en yoğun saatler oluyor. O saatleri dizi,film izleyerek geçir. Her şey geçiyor, unutulmuyor ama bir süre sonra gamsızlaşıyorsun. Artık hislerinin bir önemi kalmıyor. Çevrende başka değer verdiğin insanlar varsa onlarla ilgilen. Kafanı sürekli meşgul et. Profiline bakıyorum diye felan da üzülme. Bakacaksın tabi ki. Ama 1 ay sonra günde bir kere, 3 ay sonra haftada bir kere bakmaya başlıyorsun.
  • Terkedilmedim ve aldatılmadım, çünkü hiç sevgilim olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk başlarda bitireemiyorsun. Ne kafanda, ne de kalbinde. Sonralardan her gün onu düşünüp, sosyal medya hesaplarına felan bakıyorsun. Bu bazen 10 dakika da bir, bazen de saatte bir oluyor. Sonra 1-2 ay bu böyle devam ediyor. Köpek gibi özlüyorsun. Kendi içinde dönsem mi diyorsun ama olanaksız olduğunun farkında oluyorsun. Sonra o dediğin ikinci olay başlıyor umudun tükenmesi. 3-4 ay da o öyle sürüyor. Totalde 6-7 ay it gibi acı çekiyorsun ki o acıdan kurtuluş yolu olmuyor. Mecburen çekeceksin. Yalnız kalmamaya bak, sürekli bir işlerle meşgul ol. Gece tek başına odandayken en yoğun saatler oluyor. O saatleri dizi,film izleyerek geçir. Her şey geçiyor, unutulmuyor ama bir süre sonra gamsızlaşıyorsun. Artık hislerinin bir önemi kalmıyor. Çevrende başka değer verdiğin insanlar varsa onlarla ilgilen. Kafanı sürekli meşgul et. Profiline bakıyorum diye felan da üzülme. Bakacaksın tabi ki. Ama 1 ay sonra günde bir kere, 3 ay sonra haftada bir kere bakmaya başlıyorsun.

• Ozzy Manson kullanıcısına yanıt
    İnan hiç sevgilin olmaması daha iyi,

sevgili olayı herkeste farklı yara açar 23 yaşına kadar sevgilisi olmayan bir arkadaşım yolunu buldu son 2 yıldır o kadar çok şaapmaya başladı ki bağımlılık gibi çocuk boş duramıyor uyuşturucu gibi bir şeyde değil bu parayla alamıyorsun

sevgilin varsa iki katı derdin var üstüne bide yediğin tripler var

kavga edince yaşayacağın hüsranlar, uyuyamadığın geceler, ağladığın geceler

hele terkedildiysen ya da aldatıldıysan ya da sen seviyorsun ama karşında ki yeterince değer vermiyor ve sen bunu anladığın an evlat acısından sonra ki en büyük acı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Literarys

İlk başlarda bitireemiyorsun. Ne kafanda, ne de kalbinde. Sonralardan her gün onu düşünüp, sosyal medya hesaplarına felan bakıyorsun. Bu bazen 10 dakika da bir, bazen de saatte bir oluyor. Sonra 1-2 ay bu böyle devam ediyor. Köpek gibi özlüyorsun. Kendi içinde dönsem mi diyorsun ama olanaksız olduğunun farkında oluyorsun. Sonra o dediğin ikinci olay başlıyor umudun tükenmesi. 3-4 ay da o öyle sürüyor. Totalde 6-7 ay it gibi acı çekiyorsun ki o acıdan kurtuluş yolu olmuyor. Mecburen çekeceksin. Yalnız kalmamaya bak, sürekli bir işlerle meşgul ol. Gece tek başına odandayken en yoğun saatler oluyor. O saatleri dizi,film izleyerek geçir. Her şey geçiyor, unutulmuyor ama bir süre sonra gamsızlaşıyorsun. Artık hislerinin bir önemi kalmıyor. Çevrende başka değer verdiğin insanlar varsa onlarla ilgilen. Kafanı sürekli meşgul et. Profiline bakıyorum diye felan da üzülme. Bakacaksın tabi ki. Ama 1 ay sonra günde bir kere, 3 ay sonra haftada bir kere bakmaya başlıyorsun.

Eskiden dizi film beni sürükler giderdi artık sürükleyen dizi film mi kalmadı bilmiyorum ama sarmıyor durdurup durdurup bir şeyler ile uğraşıyorum

sevdiğim samimi olduğum az insan var ama kendimi tam manasıyla açabildiğim hiç bir insan yok maalesef, çok iyi arkadaşlarım var yalnızda bırakmıyorlar beni ama tabi onlarda 7/24 benle olamıyor, en kötüsü eve gidip kendi başına kaldığında

iş yerinde evleneceğimizi biliyorlardı hakkında konuşuyorduk ayrıldığımızı bilmiyorlar onun işide yakın biri ondan örnek verdi kafayı yiyecektim

Ağlamamak için zor tutuyorum bütün gün kendimi

7-8 ay sürüyorsa .. ki ne ..

• quote:

Orijinalden alıntı: halimyokk

quote:

Orijinalden alıntı: Literarys

İlk başlarda bitireemiyorsun. Ne kafanda, ne de kalbinde. Sonralardan her gün onu düşünüp, sosyal medya hesaplarına felan bakıyorsun. Bu bazen 10 dakika da bir, bazen de saatte bir oluyor. Sonra 1-2 ay bu böyle devam ediyor. Köpek gibi özlüyorsun. Kendi içinde dönsem mi diyorsun ama olanaksız olduğunun farkında oluyorsun. Sonra o dediğin ikinci olay başlıyor umudun tükenmesi. 3-4 ay da o öyle sürüyor. Totalde 6-7 ay it gibi acı çekiyorsun ki o acıdan kurtuluş yolu olmuyor. Mecburen çekeceksin. Yalnız kalmamaya bak, sürekli bir işlerle meşgul ol. Gece tek başına odandayken en yoğun saatler oluyor. O saatleri dizi,film izleyerek geçir. Her şey geçiyor, unutulmuyor ama bir süre sonra gamsızlaşıyorsun. Artık hislerinin bir önemi kalmıyor. Çevrende başka değer verdiğin insanlar varsa onlarla ilgilen. Kafanı sürekli meşgul et. Profiline bakıyorum diye felan da üzülme. Bakacaksın tabi ki. Ama 1 ay sonra günde bir kere, 3 ay sonra haftada bir kere bakmaya başlıyorsun.

Eskiden dizi film beni sürükler giderdi artık sürükleyen dizi film mi kalmadı bilmiyorum ama sarmıyor durdurup durdurup bir şeyler ile uğraşıyorum

sevdiğim samimi olduğum az insan var ama kendimi tam manasıyla açabildiğim hiç bir insan yok maalesef, çok iyi arkadaşlarım var yalnızda bırakmıyorlar beni ama tabi onlarda 7/24 benle olamıyor, en kötüsü eve gidip kendi başına kaldığında

iş yerinde evleneceğimizi biliyorlardı hakkında konuşuyorduk ayrıldığımızı bilmiyorlar onun işide yakın biri ondan örnek verdi kafayı yiyecektim

Ağlamamak için zor tutuyorum bütün gün kendimi

7-8 ay sürüyorsa .. ki ne ..

Kimi insana göre 5 sene de sürebilir. Bu sevgiyle orantılı değil, insanla orantılı bir süre. 1 ay da sürebilir. 10 sene de. Ağlamamak için tutma kendini. Sal kendini ağla. Ağlayabildiğin kadar ağla. En kötüsü ağlayamamak. Bir süre sonra ağlayabilsem keşke diyeceksin. O yüzden o an ne hissedersen onu yaşa. İnan artık eskisi gibi olmayacak düşünce yapın. Kimseye güvenemeyeceksin. Yeni bir ilişkin olduğunda eskisiyle kıyaslayacaksın sürekli. Unutamayacaksın onu. Yapacak bir şey yok ama. Sürekli karşına çıkacak ki çıkması doğal. Bir süre sıkıntı yaşayacaksın. Adını duyduğunda kötü olacaksın ama inan geçecek. Aslında geçeceğini sende biliyorsun da, nasılını bilmiyorsun. Ben de öyleydim. Ama bir şekilde geçiyor işte. Böyle sabah kalkıyorsun bir hevesle telefona gidiyor elin günaydın yazacaksın, sonradan dank ediyor. Bunun gibi çok koyan olaylar oluyor. En kötüsü de yarın birgün başka biriyle el ele, instagramına başka biriyle fotoğraflar atıp mutluluk sözcükleri yazdığında, hayatında 3 dubleyi geçmemiş biriysen, bir büyük rakı bitiyorsun kardeş.

• Literarys L kullanıcısına yanıt
    Hocam teselli arayalım dedim intahara sürükledin adamı

Yazdıklarının çoğunda haklısın valla ama insan içinde ağlanılmaz ki erkek adam

• quote:

Orijinalden alıntı: halimyokk

Hocam teselli arayalım dedim intahara sürükledin adamı

Yazdıklarının çoğunda haklısın valla ama insan içinde ağlanılmaz ki erkek adam

Hocam umutlanıp yere çakılınca daha kötü oluyor. Gerçekleri ne zaman kabullenince o zaman atlatılıyor.

İşte aşıksan, erkek adam felan olamıyorsun
  • çektiğin acı günlük yaşantına engel oluyorsa doktora git.
  • 112600 1 kullanıcısına yanıt
    Günlük hayatımda kafa dağıtacak hiç bir şey olmadığı için engelliyor, yani kafamı işe veremiyorum, günde 3-4 adet sigara içerdim 1,5 pakete çıktım, sürekli kafayı yer modundayım insanlar bunları yaşayıp nasıl kafayı yemiyorlar merak ediyorum

Sürekli aklımda anlık olarak bile çıkmıyor
  • 3 Yıllık sevgilimden ayrıldım. İlk gün içtim. 2. gün salla dedim. 1 ayın sonunda kendime yeni özellikler kazandırdım. 2.ayın sonunda ara sıra gördüğüm için hüzünlendim ve mutlu oldum. Sanırım ilginç bir tecrübe olduğu için sevindim. Şuan kaçıncı aydayım bilmiyorum. Aklıma bile gelmiyor çoğu gün görmeme rağmen :D
  • Kızın ailesi yüzünden ayrılmıştık yıllar önce.

Kalbimdeki yeri hala ilk günkü gibi. Bir de ilkin olunca nasıl duygulara giriyor insan yaşamayan bilemez asla.

Unutmak göründüyse sana arkadaşlarla ortamlara ak hobi bul spor yap müzikle ilgilen enstrümana başla. Ne yaparsan yap ama sakın onu düşünüp aklına getirme çünkü unutması daha zor hal alır belki de imkansız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Kızın ailesi yüzünden ayrılmıştık yıllar önce.

Kalbimdeki yeri hala ilk günkü gibi. Bir de ilkin olunca nasıl duygulara giriyor insan yaşamayan bilemez asla.

Unutmak göründüyse sana arkadaşlarla ortamlara ak hobi bul spor yap müzikle ilgilen enstrümana başla. Ne yaparsan yap ama sakın onu düşünüp aklına getirme çünkü unutması daha zor hal alır belki de imkansız olur.

Ulan kafamız dağılsın dedik konu açtık adamlar intihar ettirecek hay sizin yorumunuza arkadaş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.