Şimdi Ara

Tereyağı fırsatları-sadece sıcak fırsatlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
55
Favori
57.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eh iste ama yinede yuksek ama afiyet olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

harbınden ıgrencmıs, bım a-101 mıgros karfur gıbı yerlerden et kıyma tavuk alanlar var. aynı pıslıgı bunlarda da yapıyorlar
    bimin etinin fabrika videosunu izledim. sok derece steril tamamen fabrikasyon yapılıyor. önyargım gitti. kasaptan üstüne ayakkabıyla basılmış et almak daha kötü
  • ihakkis İ kullanıcısına yanıt
    Nerede gördünüz bunu? Tereyağı kremadan yapar mandra,fabrika bahsettiğiniz şey komik...
    Hiçbir büyük firma buna cesaret edemez eğerki merdiven altı yerden bahsediyorsanız zaten adamlar 40 farklı marka etiketi basıyor üstüne bununda çözümü bildiğiniz yerden almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 1 Şubat 2020; 15:32:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Manda tereyagi saf halde tuketme imkaniniz yok icine mutlaka i ek sutude karistiriyorlardir
    Manda yağının rengi kar beyazdır, inek yagının rengi krem rengi veya sarıya kaçar ikisini karıştırırsanız manda yagının rengi belli eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unchange

Nerede gördünüz bunu? Tereyağı kremadan yapar mandra,fabrika bahsettiğiniz şey komik...
    Hiçbir büyük firma buna cesaret edemez eğerki merdiven altı yerden bahsediyorsanız zaten adamlar 40 farklı marka etiketi basıyor üstüne bununda çözümü bildiğiniz yerden almak.
    Krema süt sagıldıktan sonra makinadan (seperatör) geçirilerek krema elde edilir elde edilen krema kaymak veya tereyagı yapılır pastacılıktada kullanılabilir artan süt kaynatılarak bahsettiğim işlem yapılır. Nerden gördün diyorsan günlük 20000 kapasiteli yemek fabrikasınında idarecilik ve mubaya işlerinde çalıştım, içinde hiç süt olmayan tereyağı ve yogurt dahi gördüm. X marka margarinleri halk hala alıyormu zannediyorsunuz ama fabrikaları tam kapasite çalışıyor nereye gidiyor bunlar. Niyetim kimseyi veya markayı kötülemek degil sadece gördüğümü ve bilgilendirme amaçlı yazdım karar size ait.

Hazır yemek sektörü dediğiniz gibi tüm pisliği görüyor tarihi geçmiş tavuk,yoğurt gibi bir çok şeyi topladıklarını bende gördüm ama özellikle balıkesir bölgesinde onlarca mandra birçokta fabrikayı gördüm hiç sizin dediğiniz gibi rastlamadım kendimde sektörün içerisindeyim. Dediğini gibi bitkisel yapan 1-2 tane gördüm manisa tarafında onlarda söylüyordu ki söylemese de fiyatı 15 lira falan kiloda.

• 15 sene öncesine kadar taşımada ölen tavukların satıldığı ölü tavuk pazarı vardı istanbulda , salıpazarı sanırım. bugün ne oluyodur acep
    konuyla doğrudan ilgili değil ama dayanamadım
    Dogrudur bende zaten saf manda sutunden tereyag olamaz dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

bimin etinin fabrika videosunu izledim. sok derece steril tamamen fabrikasyon yapılıyor. önyargım gitti. kasaptan üstüne ayakkabıyla basılmış et almak daha kötü

Alıntıları Göster
    Sen BIM in ürünlerini çok seviyon, reklamlarınada çok güveniyon gibime geldi. 

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141828283

Bahsedilen sütü al , ısıt , içinde yüzen yağları görünce için ısınsın, sonrada yaptığım yogurdun üzerinde bile şekli bozulmamış yağ damlacıkşarı çok iştah açıcı. 

Olmadı birde reklam filmini çekersin. 

ilk seyreden ben olmak istiyom 

Al sana BIM in altın süt reklamı 

https://youtu.be/i4sGaPKPAD8 

Allahım nolur kimseyi reklam filmine kanarak mal alacak kadar kafasını uyuşturma. 

:-)) 

BU MESAJ IRONİ İÇERMEKTEDİR. 
    Aman ha arkadaşlar BIM den ne et ne de bu altın sütünü alıyım demeyin . 

Çalışanlar hayatından bezdiği için oda sıçaklıyında 1 gün beklettikleri soğuk zincir ürününü bile size geçiriyorlar ..bilginize. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 2 Şubat 2020; 11:23:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence tereyağı konusu şakaya gelecek bir konu değil. Marketten almamaya gayret ediyorum. Çok markanın denedim ama en son Instagram'da Taze Sütçü diye bir hesap buldum. Ürünlerinin yorumlarını görünce oradan aldım. Fiyatlar market fiyatı. 52 lira. Süt tereyağı ve yayık tereyağı olarak satıyor. İkisi de çok başarılı. Yeri İstanbul'da. Her gün belirli ilçelere gidiyorlar. Şehirdışı gönderimleri yok.

Eğer fiyat birinci önceliğinizse bakmayın ama lezzet diyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum. Ayrıca buradan her hafta ev yapımı yoğurt alıyorum, tavuk alıyorum. Kime önerdiysem memnun kaldı.

Dükkanın hayırlı olsun demeyin, keşke benim dükkan olsa. Size indirimli satardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Bence tereyağı konusu şakaya gelecek bir konu değil. Marketten almamaya gayret ediyorum. Çok markanın denedim ama en son Instagram'da Taze Sütçü diye bir hesap buldum. Ürünlerinin yorumlarını görünce oradan aldım. Fiyatlar market fiyatı. 52 lira. Süt tereyağı ve yayık tereyağı olarak satıyor. İkisi de çok başarılı. Yeri İstanbul'da. Her gün belirli ilçelere gidiyorlar. Şehirdışı gönderimleri yok.

Eğer fiyat birinci önceliğinizse bakmayın ama lezzet diyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum. Ayrıca buradan her hafta ev yapımı yoğurt alıyorum, tavuk alıyorum. Kime önerdiysem memnun kaldı.

Dükkanın hayırlı olsun demeyin, keşke benim dükkan olsa. Size indirimli satardım
    Yoğurdunu ne kadara satıyorlar hocam? Merak ettim de karşılaştırma yapabilmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Sen BIM in ürünlerini çok seviyon, reklamlarınada çok güveniyon gibime geldi. 

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141828283

Bahsedilen sütü al , ısıt , içinde yüzen yağları görünce için ısınsın, sonrada yaptığım yogurdun üzerinde bile şekli bozulmamış yağ damlacıkşarı çok iştah açıcı. 

Olmadı birde reklam filmini çekersin. 

ilk seyreden ben olmak istiyom 

Al sana BIM in altın süt reklamı 

https://youtu.be/i4sGaPKPAD8 

Allahım nolur kimseyi reklam filmine kanarak mal alacak kadar kafasını uyuşturma. 

:-)) 

BU MESAJ IRONİ İÇERMEKTEDİR. 
    Aman ha arkadaşlar BIM den ne et ne de bu altın sütünü alıyım demeyin . 

Çalışanlar hayatından bezdiği için oda sıçaklıyında 1 gün beklettikleri soğuk zincir ürününü bile size geçiriyorlar ..bilginize. 

Alıntıları Göster
    Hocam BİM'in et paketlemesini youtubedr izleyebilirsin. Reklam sandın galiba .

Süt konusunda bilgim yok . Sütte yağ ve kaymak olur zaten normali o. Yağı kaymağı komple alınmış süt kullaniyorsaniz size garip gelir. Ben sütü tanıdıktan alırım. Kaynatinca üstü kaymak olur onu ayrı alırım tabaga

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Yoğurdunu ne kadara satıyorlar hocam? Merak ettim de karşılaştırma yapabilmek için.

Alıntıları Göster
    Ev yapımı, 1000 gram 15 lira. Cam kavanozla geliyor. Manda İnek karışımı.
  • http://tarimkredibirlik.com.tr/tuzsuz-tereyagi-1000-g

Bu tereyağı deneyen varmı? fiyatı 45 Lira
  • mrtcakmak kullanıcısına yanıt
    Bunların zeytinyağı berbattı. Sanki kimyasal, boya gibi bir tadı vardı. O kadar yıldır zeytinyağı yeriz, butik markaları da biliyoruz, öyle bir şey görmedik biz.
  • Bim tereyağını beğeniyorum tadı güzel bana göre. Tabi bir köy tereyağı değil hiçbir marka da olamaz zaten.

Ayrıca Bim dost kutu sütü kefir yapmak için ve içmek için kullanıyoruz.

Dost yoğurtluk altın süt ilk çıktığından bu güne kadar yoğurt yapmak için kullanıyoruz. Çok güzel yoğurt oluyor.

Yoğurt yapmak için sütü 45 derece ısıtmak yetmez kaynaması gerekir. Soğumaya bırakılır gerekli ısıya düşünce mayalanır.

Cam kavanozlarda mayalıyoruz çok da güzel oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Bunların zeytinyağı berbattı. Sanki kimyasal, boya gibi bir tadı vardı. O kadar yıldır zeytinyağı yeriz, butik markaları da biliyoruz, öyle bir şey görmedik biz.
    zeytinyağları pek satılmıyor sanırım (Ankara Bahçelievlerde) ama tereyağı hakkında yorum bulamadım
  • TARIM KREDİ BİRLİK = YENİ TORKU

kayıtlarda demiyorum..still aynı still sadece isim değişik.

bence uzak durun... Yakında araba lastiği üretimine de girerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karlıdağ 38 tlydi a101de

• quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

TARIM KREDİ BİRLİK = YENİ TORKU

kayıtlarda demiyorum..still aynı still sadece isim değişik.

bence uzak durun... Yakında araba lastiği üretimine de girerler
    Niye uzak duruyormuşuz yerli sermaye uygun fiyatlı ve kaliteli olduğu için mi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.