Şimdi Ara

Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
18.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jahahahaha geri adımını yesinlee Bende komple kaldırdılar sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Bu uygulama hali hazirda taahütlü paketleri etkiliyor mu, yoksa yeni abonelikler için mi?

taahhüt olanları etkilemiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti!
  • komple kalkmadikca turksata rahat yok, tepkilere devam

• GB Başı TEMSİLİ
    Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti!
  • Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Bu ülkede BTK ya da Rekabet Kurumu çalışanları resmen havadan para kazanıyor. Benim vergimle maaş alıp bana yararı olmayan bu kurumlar boşa israf. Kapatın gitsin

• evo_tr kullanıcısına yanıt
    Ne farkeder? Taahhütün bitince yeni seçenekler sunacaklar sana mecbur o paketlerden birini seçtirecekler. Sözleşmen biter bitmez ayrıl bence.
  • Önemli geri adım derken....?

• Koskoca Turksat bakkal hesabi yapmis

• O fiyat inecek

O kota gidecek

-Tansu Çiller Style

• myhotyro M kullanıcısına yanıt
    Bu olayın istisna olmam ile bir alakası yokki. Korsan içerik indirecek olan adam 3 Mbps ile de indirir 100 Mbps ile de. Amaç korsanı sınırlamak ise bunu AKN gibi saçma bir yöntem ile değil, orjinal içerikleri daha ucuz ve daha fazla kişiye ulaşılabilir yaparak gerçekleştirmeliler. Diğer türlü olan parasını ödeyip, parasını ödediği hizmeti doğru düzgün kullanamayan insanlara oluyor.

• Hiçte geri adıma benzemiyor . Koskaca donanım haber hala isslerim safını tutuyor. Boykota devam. Almıyoruz! Eski 29₺ 25 Mbps geri gelsin!

• myhotyro M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen sadece internette haberlere bakıp facebookdaki akrabanın fiat doblo arabasını beğeniyorsun tamam buna saygı gösteriyorum ama burda interneti gerçek anlamda kullanmak isteyen bi sürü kullanıcı var istersen sana 2 gb facebook paketi yaptıralım takıl sen orda bizde burda gerçekleri konuşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirJET -- 4 Mayıs 2017; 22:23:58 >
  • Diğer ısslerde bir sürü tarifeler varken niye böyle saçma bir sistem kullansınki insanlar

Superonline

Ttnet

Vodafonenet

Kablonet

Türknet

Cartcurt net hepsinde kablonetin yarısı fiyatına gelecek, yarısınsan bile ucuza gelebilecek tarifeler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 4 Mayıs 2017; 21:12:30 >
  • bu iş trafik sigortası indirim işine dönmuş.eski maliye bakanı ve şimdiki başbakan yardımcısı mehmet şimşek 3-4 yı boyunca kamu oyuna,

sigorta şirketleri ile görüştuk, prımlerı inderecekler,indirmek üzereler,biz onları ikaz ettik, yazılı uyarı yaptık,,bu gun yarın çözulecek,çözulmek üzere, iş bitmek üzere, bir kaç aya kadar bu iş biiti bilin.

sonunda sigorta şiketleri prımlerı 31.12.2017 tarihine kadar biraz indirmişler, o da yeni poliçe yaptıranlara, önceden yaptıranlara iade yok..

ey mehmet şimşek sen devletsın devlet, elını vur masaya bundan böyle poliçeleri devlet bankaları yapacak... de... bakalım..o zman ne olacak bak bakalım.
    bu Turksat işi de böyle...
  • 50 kuruş nedir tepkiye devam kota kalkana kadar, istersek herşeyi lehimize çevirebiliriz

• Bugün Türksat yarın Telekom. İkiside devlete bağlı sayılır. Birisinde kota varsa diğerinde yapışır. Bir an önce tamamen kurtulmak lazım. 50 kuruslarla bu işler olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsozen -- 4 Mayıs 2017; 21:26:23 >
  • Baya geri adım atmışlar yav mazallah neredeyse bedavaya verecekler.
  • Kota kalkmadığı sürece, yenilikler hiç bir anlam ifade etmiyor.

• ha 10 tl ha 10 kuruş hiç bir farkı yok benim için

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.