Şimdi Ara

Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
280
Cevap
1
Favori
18.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti!

Uydunet’in internet tarifelerinde eski usul kota getirmesi büyük tartışma yaratmıştı. Turkcell’in kotalı tarifelerle ilgili yayınladığı yalanlamaya karşın kotalı paketleri ilk yayınlayan isim olan Kablonet cephesi sessiz kalmayı tercih etmişti. Bugün ise BTK Başkanı gündemdeki kota konularına ilişkin konuşarak, gerekli görülürse müdahale edilebileceğini söylemişti.

Sizlerle de paylaştığımız bu haberin üstünden birkaç saat geçtikten sonra Türksat tarafından önemli bir adım geldi. Uydunet internet tarifelerinde bir adım atan Türksat, kota aşım ücretini değiştirdi. Daha önce yeni kotalı paketlerde GB başına 2TL olarak açıklanan kota aşım ücreti, 50 kuruş şeklinde revize edildi. Burada yer alan bağlantıdan Uydunet İnternet Tarifeleri Sayfası’na ulaşabilirsiniz.

BTK Başkanı tam manasıyla eski usul kotalı tarifeleri kastetmemiş olsa da AKN’ye aykırı bir durum olması halinde müdahale edebileceklerini söylemişti. Türksat’ın bu yöndeki geri adım kararı da bunun bir sonucu olarak yorumlanabilir.

Gündemdeki konularla ilişkili olarak TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler ile yaptığımız röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

• Komple kaldıracaklar. Ekstra ücret kabul edilemez.
  • Geri adım değil kotayı kaldırmamış

• 330 max fatura nedir yahu, buda degisir.
  • bumu geri adim?

• Ne tarafa dönelim ?

• Değişen bir şey yok, kota denen çağ dışı sistem hala aktif. Taahhütüm bitince aboneliğimi iptal edicem, eğer o zamana kadar bu saçmalık kalkmazsa.

• GB başına 50 kuruş ne ya şuan kablonet kullansam yanmıştım
  • Tabi ki yeterli değil.

Ama sonuçta bu Bilinçli tüketicinin gücü.

Biz sesimizi yükseltmesek ve Donanım haber sesimizi duyurmasa bunlar asla olmayacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 4 Mayıs 2017; 19:34:8 >
  • GB başı 1.5 TL indirim yetersiz. Komple kaldırsınlar. Yıl olmuş 2017 kotalı internet nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNet kadar adam olamadınız gitti be. O kadar eleştirdiğimiz, yine bir halt çıkarak bizi düdükleyecek dediğimiz TTNet hepsinden adam çıktı valla.
  • böyle saçmalık olur mu. yeni akn düzenlemesinden yararlanılabilecek bir tane tarifeleri yok. ya full sınırsız tarifeleri var ki aşırı pahalı yada aptalca kotalı tarifeler.

mesela 25mpbs akıllı tarife yapmışlar akıllarınca.
    yeni düzenlemeye göre 25mbps tarife akn dolduğunda zaten 16 ya düşerken insanlara evde oldukları akşam saatlerinde 10mbit dayamışlar. Akıl alır gibi değil. Hayır insanları ne kadar salak sanıyorsunuz bilmiyorum ama ben yemedim.

Bu tarifeleri hazırlayan arkadaşı bi zahmet kovun yoksa çok aşırı sayıda müşteri kaybedeceksiniz.

eski tarifeler yeni düzenlemede kalsa şahane olabilirdi ama bu haliyle ÇÖP. eskisinden daha pahalı olmuş herşey.
  • Başlık yanlış,geri adım yok,sadece sacma bir indirim var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan TÜRKSAT:

• Dörtbuçuk G mi lan bu kota aşımı için ücret nedir? Ağam bizlen eyleniy.
  • Herkes kotasız yapabiliyorken, bu uydunet ile vodafone giren çıkan ne ben anlamadım!!!

• Şaptı şeker olmuş!..

• kendisi söylüyor kandırıyoruz ?? kota var

• 1 kuruş bile olsa kotalı internet kabul edilemez

ben oluyor 1 TB indiriyorum ayda
  • bunlardan hizmet almayın !

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.