Şimdi Ara

Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
18.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kablonetle hangi hızı sunarlarsa alıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fa$o ağa
  • neyine geri adım atmış 2 TL'yi 50 kr'a çektiğine geri adım mı diyorsunuz? o zaman birde fiyatına bakın yukarıda verdiğiniz tabloya göre 25 mbps 150 gb internet 69,99 TL. benim şuan kullandığım tarife 25 mbps 150 gb internet+tele dünya üst paket 53 TL adamlar bilezik gibi geçirmiş siz 50 kr'un peşindesiniz

• Ben yeni abone değilim beni etkilemiyor sanırım bu paket ve tarifeler. Etkilemediğinden emin olunca aylık indirme kotamı 100-200 gb arttıracağım. 2/3TB alam bari bir hdd İleride izleyeceğim dizileri Torrentleme zamanı gelmiş, sözleşmem bittiğinde 2 yıl idare ederim. Sonra komple kalksa bile bir faydası olmayacak belli ki kotayı kaldırıyoruz GB başına 2 lira alacağız diyecekleri şimdiden bariz belli. 100 gb 200 TL olacak bir artısı olmayacak gene...İnşallah geberir giderler bu tür açıklama yapan yetkililer...
    Bütün internet üreticileri terörist! Bu da terörün başka bir yolu halkı sindirmenin başka bir yolu Turkcel, vodafon, uydunet bunların hepsi teröristtir, artık benim gözümde. İmha etmek lazım bunları...BTK bu teröristlere ceza olarak ücretleri yarıya düşürsün GB başına kota sistemini de kaldır. Bunun hesabını ödetmek lazım bu şeref...lere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 9 Mayıs 2017; 17:51:44 >
  • bende yılda 4-5 ay (kablonet) donduruyorum. yazlığga gıtme nedenıyle.bakalım hattı dondurup yeniden aktif edice mevcut paketımız bozulacakmı onu merak ediyorum.

31 mayısta donduracağım.
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Hocam dondurma işlemi nasıl yapılıyor. 2 ay falan ben de düşünüyorum bakalım sıkıntı olacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu arkadaşlar ben 50 mb 150 gb kotalı AKN li eski eko sınırsız kullanıcıyım,tahahütüm falan yok bu yeni tarifelere bakmaktan beynim yandı benim eski tarifem geçerli olacakmı şimdi olacaksa bunun bir zamanı varmı nereye kadar yani şimdi gece 2 de kotasız indirme falan yapabilecekmiyim,
    bir de farzet 150 gb kotayı geçtim 2 tl gb başınamı ödeyeceğiz karman çorman olduk yahu.
  • Yeni Kullanıcılar kesinlikle Kablonet'e taahhüt vermesinler. Aralık ayında taahhütüm bittiğinde direk Türknet'e geçiyorum
  • çok net söylüyorum şu sitenin sahibi olsam şu haberin başlığını böyle atan çalışanımın işine son verirdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vorb

Yahu arkadaşlar ben 50 mb 150 gb kotalı AKN li eski eko sınırsız kullanıcıyım,tahahütüm falan yok bu yeni tarifelere bakmaktan beynim yandı benim eski tarifem geçerli olacakmı şimdi olacaksa bunun bir zamanı varmı nereye kadar yani şimdi gece 2 de kotasız indirme falan yapabilecekmiyim,
    bir de farzet 150 gb kotayı geçtim 2 tl gb başınamı ödeyeceğiz karman çorman olduk yahu.

BEN DE ESKİ TAAHHUTSÜZ AKN KOTALIYIM.zannedersem 1 yıl oluncaya kadar eski usullere tabiyiz.tabii bunu çağrı merkezine sorucam ama konuşmaları kaydedeceğim.malum bunlar bu gün öyle yarın böyle derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

çok net söylüyorum şu sitenin sahibi olsam şu haberin başlığını böyle atan çalışanımın işine son verirdim..

bir yanlış anlama mı var acaba.bu başlığı benim bildiğim sadece yazan değiştirebilir. başlık bence de yanlış.sanki turksat tamamamen
    eski usule dönmüş anlaşılıyor.halbuki şu an itibariyle ek kotalar ücretli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 9 Mayıs 2017; 22:39:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam dondurma işlemi nasıl yapılıyor. 2 ay falan ben de düşünüyorum bakalım sıkıntı olacak mı

Dondurma sıkıntılı. Bilgi almıştım. Taahhütünüz de donuyor ama kampanyanız donmuyor. Bu nedemek derseniz 1 Ocak 2016'da taahhüt verdiyseniz 1 Ocak 2018'de taahhüt sona ermiyor dondurduğunuz süre kadar uzuyor. Buraya kadar normal, anormal olan ise kampanyalı fiyatınız 1 Ocak 2018'de sona eriyor ve kampanyasız liste-paket fiyatlarından fatura geliyor. Bana bu şekilde bilgi verdiklerinden dondurayı düşünmüyorum.
  • eğer kanun gelirse eski sözleşmelerde değişecekmiş
  • Konunun adını "tencere kapağını buldu" şeklinde değiştirirsek günün anlam ve önemini daha iyi anlatır.
  • ulan komple kaldırmaları gerekirken 0,50 kuruşa indirmişler şaka gibi, abi taahhüdünüz bitince cidden hizmet almayın böyle firmalardan ayıp denen bir şey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

ben kablonetı taahhutsuz kullanıyorum.haziran başında kablonet ofısıne gidip dondurmak istediğmi söyluyorum, agustos sonunda yeniden aktif ettiriyorum.kablonet deyımı ile yeniden ihya oluyor.dolayısla yeni abone gibi açma bedeli yeni abone olma bedelleri almıyorlar.(açma bedeli,tesis bedeli,devreye alma bedeli,vs)
    ancak temel tv paketini dondurmuyoruz.gerçi o da ayda 17.00 tl yı geçmiş.
  • engunaydin E kullanıcısına yanıt
    17 lira kablo tv temel paket dondurulmuyormuş eğer analog yayın da dondurulmaz ise 10-20 lira için hiç riske girmeye uğraşmaya değmez

• Hala daha kalkmamış şu 1GB/50 kuruş. Taahhüt önümüzdeki ay bitiyor, ben şu an 25mbps internete 40tl veriyorum. Her geçen sene azalması gereken fiyat 2 sene öncesine göre katbekat artmış. Üstelik tarife hızları da 24mbps'ye düşmüş. 70 tl'den aşağı şu anda kullandığım TV+İnternet paketi yok. Bu nedir böyle?
  • HERKESE MERHABA

İSTANBUL KARTALDAYIM.

25 MBT VE ÜSTÜ DEVRETMEK İSTEYEN OLURSA

PM DEN DÖNÜŞ YAPSIN.

EN AZ 1 YILLIK SÖZLEŞMESİ OLANLAR YAZSIN LÜTFEN.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.