Şimdi Ara

Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
18.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKN li sistemde aylik 180gb kullaniyorum.

bu hesaba göre 52tl nin uzerine 75tl daha verecegim.

yani eylem yapiyoruz yine zarardayiz :D

imza toplamasamiydik acaba :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    saçma değil hocam geri adım attık bu paketleri kabul edin diyorlar biz geri adım diye susarsak ne olacak? Geri adım falan değil bu o kotalar kalkmadan geri adımda olmaz olamaz. Siz beni anlamadan hala geri adım diyorsunuz. Bizim için dh için geri adım demek kotanın kalkması demek. Kablonet'te kotalı tarifler kalkmadan da geri adım falan olmayacak.

İyi forumlar
  • kotalıda

0,5 çok fazla

so da 0,015 <

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 5 Mayıs 2017; 18:44:25 >
  • Şu internet bile ülkeyi terk sebebi

• kota kalkacak baska yolu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 Kuruşta olsa kalkmalı.Şu da bir gerçek ne malum adamların kotaları şişiripte vazgeçtikleri 1.5 tlyi misli misli çıkarmayacaklarını saçma olmuş.
  • Bende bu saçmalığı kaldırdığını sanmıştım indirime gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExMilitary -- 5 Mayıs 2017; 19:16:36 >
  • Geri adım demiyelimde, Türknet yumuşamış diyebilirmiyiz.
  • Ben ttnet kullanıyorum ya da tam tersi. Ttnette son durum nedir

• Anlamadığım nokta;

Bu kotalı paketler senelerdir vardı zaten, kota dolunca gb başına, üst sınır şartı ile ekstra ücret alınırdı. Bu olay yeni değil ki.

Yine bildiğim kadarıyla limitsiz AKK'li tarifelerde 50gb aşılınca hız düşecek ancak 50 gb aşıldı diye ekstra ücret yansıtılmayacak.

Hangi durumda değişiklik var?

Limitsiz paketleri mi kaldırdılar, hepsini kotalıya mı geçirdiler?

• bir de utanmadan indirim yapmışlar, 50 kuruşmuş!

aklı olan varsa taahhütü bittiği saniyede bu kan emicileri terk eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguin

quote:

Orijinalden alıntı: Bloother

Sizin dünyadan haberiniz yok galiba. :)

Turkcell Superonline tam 1 yıldır, GB başına 15TL'den fazla ücret alıyor kotalı tarifelerinde.

İşte bu da linki:
    http://www.superonline.net/hakkimizda/duyurular/internet-kota-asim-ucret-degisikligi

Dünyadan haberi olmayan biz değiliz, bu durumda Turkcell oluyor. O şirketin sahibine versen o paketi almaz, yani o derece.

nerede alıyor arkadaş ben anlamıyorum? 1.5 senedir taahhütlüyüm, 24 mb kadar vdsl tarifesi, 69 tl ödüyorum? 69,1 tl gelmedi henüz fatura.

geçen yıl yaz dönemlerinde deli gibi torrent abanıyordum, artık iş güç falan derken sadece akşamları cs oynuyorum, twitch de takılıyorum falan aylık 100 civarına sabitlendi gibi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 5 Mayıs 2017; 20:37:10 >

• 0,50 kuruşla mı zengin olacaksınız , yapmayın etmeyin .
    Yani insanlardan 0,50 kuruş da alsak , alacağız mantığı da ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

quote:

Turkcell Superonline tam 1 yıldır, GB başına 15TL'den fazla ücret alıyor kotalı tarifelerinde.

İşte bu da linki:
    http://www.superonline.net/hakkimizda/duyurular/internet-kota-asim-ucret-degisikligi

Dünyadan haberi olmayan biz değiliz, bu durumda Turkcell oluyor. O şirketin sahibine versen o paketi almaz, yani o derece.

nerede alıyor arkadaş ben anlamıyorum? 1.5 senedir taahhütlüyüm, 24 mb kadar vdsl tarifesi, 69 tl ödüyorum? 69,1 tl gelmedi henüz fatura.

geçen yıl yaz dönemlerinde deli gibi torrent abanıyordum, artık iş güç falan derken sadece akşamları cs oynuyorum, twitch de takılıyorum falan aylık 100 civarına sabitlendi gibi bir şey.

Kotalı paketlerde alıyor. Sınırlı paketler yani.. Kota koyup da aştığında ücret almayan bir iss yok.. Akk ile karıştırmayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

quote:

İşte bu da linki:

Operatörünüze kotalı tarifeye geçmek istediğini söylerseniz anlayabilirsiniz.

• kota kalkması gerekiyormuş.bu ülkede bu kadar bilinçsiz insan varken hayattaki tek hayali internetten download yapmakmolan ergenlere az bile.bu ülkede neyi istismar etmedik bizde kota kalksın diyosunuz.adam gece gündüz download yapıyor sanki arkasından atlı geliyor.bence kota konulmalı hatta normal bir vatandaşın yararlanabileceği kota dışında çok pahalı olmalı ki bu işsiz asosyallerin internet sömürme alışkanlığı bitebilsin insan gibi kullansınlar yağmalamadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ortam fakir dolmuş yine

Ortam senin gelmenle beyin fakiride gördü. Neyse, senin yaptığın genellemeyi ben de yapayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 5 Mayıs 2017; 21:31:21 >
  • bir bitmediniz gitti ... trol müsünüz , anlamıyormusunuz , yoksa bir iss adamımısınız.

yıllarca fahiş fiyattan , internet kullandık mı kullandık , bu paralar hangi alt yapıya gitti.

ayrıca sanane arkadaşım isteyen indirir sanane ... hevesini alır bırakır.

kota doldumu hızlar düşmesin dedik , adamlar kotayı düşürdüler ve gb başına fahiş fiyat çekiyorlar.

7/24 sınırsınız , uygun fiyatlı internet istiyoruz bu kadar basit.

Kota dolduktan sonra , düşümü 2019 a kadar , aşama aşama kaldırılmasını istedik, 25 mbps 50 mbps hızları uygun fiyatlara düşürürler dedik. adamlar kota sistemini getirdi.

Tvlerde yalanları söylüyorsunuzda , hiç düşünmüyormusunuz anlamayan insanların ailelerin den , akrabaların dan ... anlayanı var doğrusunu anlatır.

Hazirana kadar zaman kazanmaya çalışın , gaz alıcı acıklamalar hamleler yapın ...

Sayılı gün çabuk geçer

• alternatifi olmayan hizmetlere vatandaşın köle edilmesi de sadece az gelişmiş ülkelerin ödemesi geren bir bedel.
  • almayın sorun kalmaz zaten

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.