Şimdi Ara

Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
18.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bloother

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

Orijinalden alıntı: penguin

quote:

Sizin dünyadan haberiniz yok galiba. :)

Turkcell Superonline tam 1 yıldır, GB başına 15TL'den fazla ücret alıyor kotalı tarifelerinde.

İşte bu da linki:
    http://www.superonline.net/hakkimizda/duyurular/internet-kota-asim-ucret-degisikligi

Dünyadan haberi olmayan biz değiliz, bu durumda Turkcell oluyor. O şirketin sahibine versen o paketi almaz, yani o derece.

nerede alıyor arkadaş ben anlamıyorum? 1.5 senedir taahhütlüyüm, 24 mb kadar vdsl tarifesi, 69 tl ödüyorum? 69,1 tl gelmedi henüz fatura.

geçen yıl yaz dönemlerinde deli gibi torrent abanıyordum, artık iş güç falan derken sadece akşamları cs oynuyorum, twitch de takılıyorum falan aylık 100 civarına sabitlendi gibi bir şey.

Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti!

Kotalı paketlerde alıyor. Sınırlı paketler yani.. Kota koyup da aştığında ücret almayan bir iss yok.. Akk ile karıştırmayın..

tamam ben akk den bahsettim. işin aslı kotalı paketlerin var olduğundan haberim bile yok. sene 2018 olacak, saçmalık ötesi saçmalık.

• Eylülde sözleşmem bitiyor, hemen kaçıcam bunlardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun süredir kablonet kullanıyorum. 50GB Akk li olan. Haliyle sözleşmem biteli çok zaman oldu. Anlayamadığım şey, bu ay 50 GB akkyi doldurduğumda ekstra ücret mi ödeyeceğim??

• Adamlar burda olayı yakalamış ISS ler Haziran ayında fiyatları kol gibi yapacak,kablonet devlet kurumu olduğu için tuzu kuru yaklaşıyor.
    Eski tarife ve fiyatları unutun dolar anasının nikahına çıkmış fiyatlar aşağı çekilmez bu saatten sonra
  • Mayısta yüksek hızlı, uygun fiyatlı internet kullanmayı beklerken gelinen nokta.
  • Kimse almazsa sorun çözülür...

• Kısa bi süre sonra sözleşmem bitiyor ve bı firmayı direk terkediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: penguin

quote:

Sizin dünyadan haberiniz yok galiba. :)

Turkcell Superonline tam 1 yıldır, GB başına 15TL'den fazla ücret alıyor kotalı tarifelerinde.

İşte bu da linki:
    http://www.superonline.net/hakkimizda/duyurular/internet-kota-asim-ucret-degisikligi

Dünyadan haberi olmayan biz değiliz, bu durumda Turkcell oluyor. O şirketin sahibine versen o paketi almaz, yani o derece.

nerede alıyor arkadaş ben anlamıyorum? 1.5 senedir taahhütlüyüm, 24 mb kadar vdsl tarifesi, 69 tl ödüyorum? 69,1 tl gelmedi henüz fatura.

geçen yıl yaz dönemlerinde deli gibi torrent abanıyordum, artık iş güç falan derken sadece akşamları cs oynuyorum, twitch de takılıyorum falan aylık 100 civarına sabitlendi gibi bir şey.

Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti!

Kotalı paketlerde alıyor. Sınırlı paketler yani.. Kota koyup da aştığında ücret almayan bir iss yok.. Akk ile karıştırmayın..

tamam ben akk den bahsettim. işin aslı kotalı paketlerin var olduğundan haberim bile yok. sene 2018 olacak, saçmalık ötesi saçmalık.

Sıkıntı orada zaten. Burası da dahil tüm teknoloji haber siteleri algı peşinde. Turkcell yıllardır fazlasıyla kota aşım ücreti alıyorken, GB başı 1 TL yazısını millete çok korkunç bir şeymiş gibi lanse ettiler. Adamlar mB başı alıyordu zaten aşım ücretini. Şimdi büyük indirime gittiler ama yine kötü oldular.

Kota kalkmaz. Herkes sınırsız alırsa, parası olanla olmayanın farkı nasıl olacak? Önce AKK ile oluyordu. Parası olan AKK'sız kullanıyordu. AKK kalkarsa bu kez sınırsız ve sınırlı paketler devam edecek. Sınırsız paketler şu an çok mu ucuz? Zaten pahalı. Zam gelecekmiş gibi millete korku aşılıyorlar. Kotasız, sınırsız paket fiyatları zaten uçuk durumda.

AKK kalkmasını isteyeceğinize, fiyatların düşmesini, hızların yükselmesini isteyecektiniz. AKK, parası olmayan için sınırsız internetin kapısını açan bir hizmetti. Parası olmayan şimdi sınırsız paket nasıl alsın? Zaten pahalıydı, alamıyor diye AKK'lı paket kullanıyorlardı. Şimdi kotaya mahkum olacaklar.. Kota kalkamaz. İlk etapta AKK'nın kalkması çok yanlış bir adım.. fiyatlar düşürülmeliydi öncelikle. Umarım AKK bu düzenlemeyle devam eder ve kaldırılmaz. Bence bunun için dua edin..

• Çok pahalı olmuş. Zaten bu ülkede icraat diye neye el attılarsa bize zarar oldu.
    Gören de hizmet yapıyorlar sanır. Sonuç ortada sadece zam gelmiş. Hep aynı üçkağıt. Televizyonda birşey yapmış gibi bakan konuşsun sonuç ne zam geldi.
    Hiç ellemeseler 3mbit akk ile iyiydim ben.
  • Ben hiçbiriyle anlamadım. Benim İnternetim uydu net. 10 mbit ve 25 GB akk li. 1.5 yıl falan oldu. Beni hızım 3 mbit düşüyor. Şimdi bende akk sınırından sonra hız ne olacak. Aynen devam mı yoksa 5 mbit a mı inecek. Teşekkürler

• haziranda taahhüt'üm biter bitmez bende başka servis sağlayıcısına geçicem , isterlerse 1 kuşuruş yapsınlar gb başına alacakları ücreti , olay para olayı değil , insanları koyun gibi gütmeye çalışıyorlar

• Tepkiler yerini buldu diye başlık atınca birşey oldu sandım. Kesinlikle kabul edilebilir birşey değil! Sanki bu adamlar Gb'a para sayıyorlarmış gibi bize pazarlıyorlar. Afrikaya döndürdü memleketi adamlar.

• Netmaster DOCSIS 3.0 adı altında ülkeye kablosuzu stabil çalışmayan ve tamamen hizmet kalitesi yerine ucuza kapatma odaklı üretilmiş çakma çin mühendisliği modemleri pazarlayarak satış vizyonlarını gayet iyi göstermişlerdi zaten. Bir ya da iki ay içerisinde üç kez fiyat değişikliği yaparakta tekrar vizyonlarını belli ettiler.

Sırf Adsl ya da Vdsl ile uğraşmamak için bu firmada kalıyordum ancak tak etti artık. Eylülde taahütüm biter bitmez çıkışımı alacağım bu firmadan. Vizyon sahibi ve müşteri dostu olmadıkları sürece de dönmeyi düşünmem.

• Adamlar tam ali cengiz çıktı eski bir pazarlık taktiğini uyguluyor istediğin fiyatın iki üç katını söyle sonra istediğin rakama kadar düş.

• Yetkililerin şimdiden el atması lazım bu fiyata ne kablo net ne başkası 2017 yılına girdik hala internet gitti hızım bitti uğraşıyoruz sonra ülke neden böyle küçük şeyleri önemsemeyen yetkili büyük sorunları göremez bu fiyata her evde internet kalmayacak bizi geri bir çağa atmak istiyorsanız o ayrı yazık günah verilen emeklere yazık allah yedirmesin

• abone olmayın, oldurmayın..
  • Tepkiler yerini buldu nasıl başlık ya. Donanımhaberin razı olduğu tarifeler bumu yani.

• Allah sizi bildiği gibi yapsın ne hale getirdiniz milleti kazıklamak için. Yazıklar olsun bide dalga geçer gibi 50 kr indirmişler

• güzel bir atasözümüz var,
    sen eşşek olduktan sonra, semer vuran çok olur.
    herkes iptal ettirsin internetini ve telefonunu, sadece iki yada üç ay, ölmezsiniz ya. Ama bu şirketler ölür, yani o zaman normal fiyatına iner.

• bakır kabloya ben açıkçası güvenmiyorum.apartman altyapısı bile belirleyici oluyor ve 16mbps satılan hız daire içinde 3-4mbps'larda geziyor.şimdi burda 100mbps satınca 10mbps bile kullanamayacağımın garantisi var mı?üst sınır değil bence alt sınır verilmeli.

fiber çok az yerde olduğu için onu kıyas kabul etmiyorum.ama hemen heryerde kablotv ve dolayısıyla uydunet altyapısı var.kuaksiyel en azından bakırdan çok daha sağlam ve yine yaygın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 8 Mayıs 2017; 16:25:0 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.