Şimdi Ara

TEOG PUANIM DÜŞÜK YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba abilerim ablalarım bi konu hakkında sizinle görüşme gereği duydum keşke bu konuyu açmasaydım fakat artık çok geç.Ben 8.sınıfa gidiyorum teog sınavına girdim,fakat sınavım gerçekten vasat geçti ve Teog puanım'ı hesapladıgımda yaklaşık 341 puan çıkıyor.Meslek lisesine gitmek istemiyorum,oradaki (daha doğrusu bütün liselerdeki) ortamlardan korkuyorum ya bir şey olurda kötü bir alışkanlık yaparlarsa falan diye gerçekten tedirginim.Ama 341 puana en iyi lise ya bir koley olur ki şuan babamın beyninde tümor var maalesef hastanede yatıyor ölüm riskide var maazallah,ya bir kolej olur ki bu kolejde 9 milyarı aşmamalı oda biraz imkansız gibi bir şey zaten babamada nasıl derim adam hastanede hemde kanser düşük aldıgımı duyacak yıkılacak bir şeyler yapın dostlarım,bi çare ne yapmalıyım bu konu hakkında?

• Don't 2000
  • Bu arada Ankara'da oturuyorum ve tek yetenekli olduğum olay var oda sahne gerçekten sahnede çok iyiyim bir çok ödülüm var özellikle rap meselesinde bir stüdyo kurarak rapçi olmak istiyorumda.
  • 3. Sınavlara ve sözlülere aban puanı yükselt. Meslek lisesi istemiyorsan yaşadığın yerdeki anadolu lisesi önceki senenin puanlarını yazar mısın? Merak etme bu sene çoğunluk matematikde batırdı. Puanlar düşecek (konunun yeri burası değil, konu gidici)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem nasıl işliyor bilmiyorum ama önemli olan ygs lys. Bırak rapi falan. 8.sınıf çocuğun sesi kız gibidir daha. Ünide uğraşırsın onunla. Sen normal bir liseye git. Derslerini hep eksiksiz bitir. Sadece okulla gitme. Farklı kaynaklardan da takip et. Simetriler iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle babana acil şifalar diliyorum.
    Kötü alışkanlık filan heryerde var olay sende biter arkadşlarını filan düzgün seçersen hiçbişey olmaz. Puan konunu okulun veya yakındabi lise varsa oranın rehberlikcisiyle konuş burdan bişey söylemek pek doğru olmaz.

• Babana acil şifalar ama o puanla gideceğin Anadolu Lisesi'nin de meslek lisesinden pek farkı olacağını sanmıyorum
  • khanjui kullanıcısına yanıt
    Düzgünce soru sordum ne gerek var şimdi 2K 3K meselesine adam gibi soruyorum işte düzgünce cevap ver vermeyeceksen niye gelip lekeliyosun konuyu?
  • Gidebiliyorsan düz olmazsa teknik liseye git. Azim varsa ygs lys için lisenin önemi kalmaz.Önemli olan azim.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim babam vefat etti 20 mayısta teşekkürler benim 7.sınıf puanım 89 8.sınıfta 89 6.sınıf 79 soran bir kişi vardı onada burdan bir cevap olur buranın lise puanları düşük zaten bişeyleri yoluna sokmam gerek annemle evde tekim :)
  • Başın sağolsun kardeşim fakat bizim buralarda bir laf vardır.

2k'lı, lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Başın sağolsun kardeşim fakat bizim buralarda bir laf vardır.

2k'lı, lütfen.

Yapmayın hocam. empati kurun biraz yaptıgınız yanlış

başın sagolsun kardeşim

• 2K'lı olmam benim burada yazı açamamam anlamına gelmez lütfen!
  • Teşekkür ederim katarina bey :)
  • Konu dışı diye şakasına yazdım hocam dalga geçecek olsam baş sağlığı dilemezdim.

• Ne yardımı?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni yeni alışmaya çalışıyorum pek bir bilgim yok konu nereye açılır vs.
  • bugradd B kullanıcısına yanıt
    Alışırsın hocam dert etme

• puanın o kadar kötü değil.orta halli bir anadolu lisesini tutturursun rahat ol yeterki tercihlerini iyi yap.
  • Adamin babasi vefat etmis burda gelip tesekkur ediyor eger gercekten oyle birşey varsa basin sagolsun kardesim annenin yaninda ol .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.