Şimdi Ara

Parmagıma cam girdi naapıcam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
1
Favori
69.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cuma gunu sag işaret parmagıma kıymık buyuklugunde cam girdi. Şimdi orda 1 mm kare buyuklugunde bir şişkinlik var ve dokununca kendini hissettiriyor.
    Ne dersiniz? Kendi kendine çıkar mı yoksa doktora gitmem mi lazım? (Damdan duşenler öncelikli lutfen) :)

• Bunun için ne dr gidicen eline bi jilet ve cımbız al ikisinide kolanyala kes çıkar
  • Bismillah!
    N'aaptın hacı yau! Kendiliginden cıksa olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mermerkedi

Bismillah!
    quote:

Orjinalden alıntı: mermerkedi

Bismillah!

Kardeş acile git derim.İhmale gelmez.Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 16 Temmuz 2007; 20:57:32 >
  • quote:

Bismillah!
    Ne yaptım parmağındaki camı nasıl çıkartacağını anlattım korkma ölmezsin bi şey olmaz hatta ben olsam zevk alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bunun için ne dr gidicen eline bi jilet ve cımbız al ikisinide kolanyala kes çıkar
    quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bunun için ne dr gidicen eline bi jilet ve cımbız al ikisinide kolanyala kes çıkar

evet böyle yap şişkinlik yaptığına göre çok derin deildir.Bas jileti, hadi kolay gele
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortMorello

quote:

evet böyle yap şişkinlik yaptığına göre çok derin deildir.Bas jileti, hadi kolay gele

Alıntıları Göster
    ÇIKARMAYI DENE

• Doktora gıtsem 1 araba para ısterler, (saglik guvencem de yok zaten)gitmesem de kendim cikarayim desem...o da ayri bi mesele...
    Asagi tukursem sakal, yukari tukursem biyik...
  • quote:

Doktora gıtsem 1 araba para ısterler, (saglik guvencem de yok zaten)gitmesem de kendim cikarayim desem...o da ayri bi mesele...
    Ya jiletin yokmu bas jileti.Hatta videosunu çek bizde izliyek
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortMorello

Ya jiletin yokmu bas jileti.Hatta videosunu çek bizde izliyek

Alıntıları Göster
    altına iğne yardımıyla delik aç bastır yukarı çıksın... jilet işinden tırstım
  • ya tegmen, sen de az cakal degilsin sen de!
  • quote:

Doktora gıtsem 1 araba para ısterler, (saglik guvencem de yok zaten)gitmesem de kendim cikarayim desem...o da ayri bi mesele...
    direk tükür o zaman.. al iğneyi eline çıkar sürekli acımasındansa bir kere acıyıp daha sonra acımaması daha iiyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkMourning

direk tükür o zaman.. al iğneyi eline çıkar sürekli acımasındansa bir kere acıyıp daha sonra acımaması daha iiyidir

Alıntıları Göster
    cam yürümesin etinin içinde bir doktora görün bence. geçmiş olsun.
  • Eyer çok derin değilse bir cımbız ve jilet işini görür ama ilk başta dezenfekte et,eyer çok derinse bir polikilik yada hastaneye git.(benimde 11-12 yıldır avucumun içinde 3mm lik bir kömür parçası var :D )
  • quote:

Orijinalden alıntı: GODIVA

Alıntıları Göster
    cam damardan ilerleyip organlarına zarar verebilir. kesinlikle bir doktora git. hatta mümkünse özel bir hastaneye git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GODIVA

Alıntıları Göster
    abı bı dene cıkarmayı.ama cam pek ıc acıcı deıldır kotudur yanı.saglık ıhmale gelmez kardes.gıt gozuk doktora
  • Bi cikarmayi deneyim artik...
    Bana bir sey olursa bu sayfayi mahkemede delil olarak kullanirim, hep bunlar aklima soktular (bir bilmeceyi... cozemedim tamamen...doldur bos yerleri!) evet ne diyorduk - hep bunlarin yuzunden derim ona gore!
    Benden gunah gitti -iste o kadar!

• quote:

Orijinalden alıntı: experienced

Eyer çok derin değilse bir cımbız ve jilet işini görür ama ilk başta dezenfekte et,eyer çok derinse bir polikilik yada hastaneye git.(benimde 11-12 yıldır avucumun içinde 3mm lik bir kömür parçası var :D )
    quote:

Orjinalden alıntı: experienced

Eyer çok derin değilse bir cımbız ve jilet işini görür ama ilk başta dezenfekte et,eyer çok derinse bir polikilik yada hastaneye git.(benimde 11-12 yıldır avucumun içinde 3mm lik bir kömür parçası var :D )

Benimde avuçumun içinde kurşun kalem uçu var bazen çıkarmayı deniyorum ama başarılı olamıyorum o bana bakıyor ben ona senelerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Benimde avuçumun içinde kurşun kalem uçu var bazen çıkarmayı deniyorum ama başarılı olamıyorum o bana bakıyor ben ona senelerdir

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

harbimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

quote:

harbimi

Alıntıları Göster
    çıktımı?
    ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.