Yüzbaşı
18 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese selamlar,

istanbul bakırköyde GPON altyapılı türk telekom fiber internet kullanıyorum (tahütüm iptal edildi) binada aynı şekilde fttb superonline fiberde mevcut.

100 mbit sınırsız paket alacagım ikisindede, oyunlarda en iyi ping degerini hangi saglayıcı ile alırım ?

Not: Sadece SuperOnline, Vodafone, Türk Telekomdan hizmet alabiliyorum.
Selamlar,

bu sene sıralamalarda geçen seneye göre fark olur mu ? düşmesine gerek yok degişmesede yetiyor bana.
Türkçe yorum soruları kolaydı ancak eksik bilgimden dolayı dil bilgisini yapamadım.

Sosyal aşırı kolaydı

Fen kolaydı

Matematik kolaydı ancak sorular uzundu, matematige geçtigimde 45-50 dakika vardı ancak tamamını yetiştiremedim çok fazla boşum var.
Selamlar,

elimde bulunan 2.el sistemi satışa çıkarmayı düşünüyorum ancak ne kadarlık bir fiyat etiketi vermem gerektigi konusunda kararsızım.

I7 4790K
MSI GTX 980
16GB DDR3 2800 MHZ RAM
MSI Z97 GAMING 3
ZALMAN Z11 NEO Kasa
HYPER 212 EVO
1 TB WD BLUE HDD
120 GB SSD ( markası aklımda degil şuanda )
Selam arkadaşlar,

AYT 180 barajına okul puanı dahil mi acaba ?

TYT gayet iyi geçti , 350-400 civarında bekliyorum ancak AYT tam tersi durumda.

TYT puanı ayt barajını etkiliyormu ?
Karınca sorusunu ne yaptınız ?

arkadaş 1/3 diyor ben 1/9
Evet arkadaşlar tanıdıgım mühendis bir arkadaşım başlarda iyi davranıyordu çok dinine baglı bir arkadaş Allah rızasından bahsediyordu hep

bugün dolandırıcı oldugunu ögrendim başka bir arkadaştan sizce ne yapmalıyım ?

dolandırmış baya kişiyi gizlice
Edit : bir arkadaşımın yardımı ile gamesatışta kullanılan hesabı destek hattından ögrendik

ahmetcetinter@gmail.com adresine kayıtlıydı hesap telefon numarasını aradıgımızda ise orta yaşta bir bayan açtı ve yanlış numara oldugunu söyledi ( numaralar numpadde yanyanaydı zaten sahte yüksek ihtimal )

sonrasında epostanında sahte oldugunu fark edip aynı epostayı oluşturarak şifre sıfırlama yaptık hesaba girdim böylece.

sadece benden degil bugüne ait 100 tl ve bir adet daha 25 tl çekim yapmışlar benim dışımda birde sitede ödeme iptali yazan bir banka adresi ve numara vardı numarayı aradım açmadı.

şahısın ip adreside elimde bu arada

gelişme oldukça editleyecegim

Merhaba arkadaşlar,

24 haziran 2017 tarihinde kartımdan 3 defada olmak üzere "GAMESATIŞ" tarafından 5+40+5 toplamda 50 tl harcama yapıldıgı gözükmekte.

Bu işlemlerin benimle kesinlikle alakası yok , ininal destek hattı tarafından ilgisizlikle karşılanıp (info@ininal.com) bu adrese mail yollamak üzere yönlendirildim ( BAYRAM TATİLİ DOLAYISIYLA ÇARŞAMBAYA KADAR CEVAP ALAMAYACAGIMI İLETTİ TELEFONDAKİ BAYAN )

GameSatış ile iletişime geçtigimde ise 3dsecure olmadan site üzerinde herhangi bir işlem yapılamayacagı bilgisine ulaştım.

3Dsecure kodunun kayıtlı oldugu telefon yeni alındı , sadece facebook , google , instagram gibi uygulamalar yüklü kesinlikle kod vs gelmedi.

GameSatış ile konuşmam dahada ironik ekran görüntülerini ekliyorum

Şimdi arkadaşlar benim yarın sunucumun ödemesi var , ben bu ödemeyi nasıl yapabilirim çarşambaya kadar sunucumun süresi dolacak içerisindeki parada sunucu içindi zaten şakamı bu ?
gamesatış 3dsiz olmaz diyor ininal bayrama kadar "Talebimi işleme almak için" bekletecek ki sonrasında ne çıkar belli degil.

Sizlerden tek ricam ekşisözlük hesabı olan bir yazarın benimle iletişime geçmesi,anladıgım kadarıyla sadece sosyal medya yoluyla çözüm bulunuyor ülkemizde.
Sandıklar kapandıktan 5 dakika sonra elektrik kesintisi oldu tüm kiliste.

Herhangi bir açıklama yok yeni geldi elektrik !
Merhabalar arkadaşlar , aktif olarak visual studio vs programları kullanıyorum ve projelerim için windows tablet arayışındayım

performansa fazlasıyla ihtiyaç duyuyorum aynı zamanda kalem olayı hiçbir işime yaramıyor ( basınç olayı vs )

ömerebileceginiz cihaz varmıdır
Hakkında
Hakkımda:
Burak DatLife.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.174
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 82.436 (Bu ay: 351)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 818 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.