Şimdi Ara

Temyiz davası ne kadar sürer (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
7
Favori
169.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 aydır öninceleme için atama bekliyor bu davanın durumu ne olur ne zaman sonuçlanır acaba bilen arkadaşlardan görüş almak isterim alacak davası 6 aralıkta dosya istinaftaydı öninceleme için atama bekliyor diyo bu süreçler nasıl ilerliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakılacak dosya sayıları sayıca fazla olduğundan genel olarak istinaf süreci yavaşladı. Mahkemenin iş yüküne göre değişir yukarıda 1 sene bekleyen de var 6 ay da . O yüzden öğrenebiliyorsanız mahkeme kalemlerine sormanız daha mantıklı .

• ankara bam söylemiyor e devletten bakın diyor bakıyoruz hala öninceleme için atama bekliyor diyor.3 aydır öninceleme için atama bekliyor

• Benim dosyada 3 ay oldu ön inceleme için atama bekliyor yazıyor...

Av. 6 ay belki de 1 yıl demişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan daha bekleyeceğiz 3 aydır hala aynı günlük kontrol ediyorum hala öninceleme için atama bekliyor diyor

• avukata sordum nisanda olabilir diyor ben pek inanmıyorum ama ,hala aynı öninceleme için atama bekliyor diyor ankara bam kalemi aradım telefona bakan yok bu da ilginç

• hiçbir gelişme yok yerinde sayıyor öninceleme için atama bekliyor diyor

• Bende sürekli kontrol ediyorum lakin bir ilerleme yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam her gün bakıyorum 3 ayı geçti hala öninceleme için atama bekliyor diyor daha bir türlü önincelemeye alınamadı ne hikmetse alçak davası ankara bam sormak için arıyoruz telefonu da açmıyorlar bilgi edinme hakkımız var aslında bekliyoruz ama bir yere kadar istinaf jet hızıyla karar veriyor diyolar 3 ayda daha dosya önincelemeye alınmadı bu nasıl iştir anlayamadım

• öninceleme için atama bekliyor yazıyordu bir ara önincelemede yazdı sonra tekrar öninceleme için atama bekliyor yazdı,koskoca banka tehir i icra talebi yapı dosya istinaftan gelene kadar para alamayacağız hacze de gidemeyeceğiz

• işe iade davaları öncelikliymiş

• saban33 kullanıcısına yanıt
    Bam kaçıncı daire bir de tam numarası olmasına gerek yok 2017/500 lerde gibi numarasını yazarsanız ortalama bir cevap verebilirim.
  • ankara bam 5. hukuk dairesi
  • ankara bam 5.hukuk 2017 4400 lü sıralarda
  • 2017/4400 sıraları
    Yarın akşam haberdar ederim.
  • çok teşekkür ederim
  • hala öninceleme için atama bekliyor
    Şu an 2017/2300 lerdeler. Yaklaşık 2100 dosya var. En az bir yıl unutun.
  • 6 aya kadar gelir diye düşünüyorum işçi alacak davası istinaf yargıtaydan daha kısa olması lazım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.