Şimdi Ara

Temyiz davası ne kadar sürer (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
7
Favori
169.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle düşünüyorsanız öyle olsun.
  • avukata sordum 1 yıl uzamaz diyor
  • 4. aya gireceğiz bir hareket yok hala atama bekliyor öninceleme için diyor alt tarafı basit bir işçi alaçağı davası
  • İstanbul bam daha uzun sürermiş avukat diyor iki ayda işe iade dosyası geldi senin dosya alacak davası olsun max 6 ay diyor o da ankara bam
  • Davanın basit olması BAM'ın şu an silme dosya olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Umarım istediğiniz gibi olur.
  • yargıtayda işe iade davam vardı o bile 6 ayda geldi belki de siz haklısınızdır ,inşallah erken gelir biran önce alacağımıza kavuşurum ,dava kazanıyoruz karşı taraf tehiri icra kararı alıyor bu yüzden dosyanın gelmesini beklemek zorundayım
  • istinaf jet hızıyla karar veriyor diyolardı bu nasıl jet hızı anlam veremedim
  • Ilk etapta öyleydi. Şimdi neredeyse Yargıtay'dan daha uzun sürecek. Geç gelen adalet, adalet değildir.

Bu yazıyı tüm mahkemelerin en üst tepesine asmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. aya gireceğiz hala öninceleme için atama bekliyor dosya ,geç gelen adalet adalet değildir,birşey de yapamıyoruz işveren tehir-i icra kararı almış mecbur dosyanın istinaftan gelmesini bekleyeceğiz böyle giderse bir yılı da geçer 4 aydır nerdeyse hiçbir hareket yok hala öninceleme için atama bekliyor
  • dosyanın istinafa ulaşması iki ay sürdü 4 aydır da öninceleme için atama bekliyor
  • ankara daki dosyayı ancak ankara bam da ilgili hukuk dairesinin kaleminde sırasını bilebilir avukat bilemez ancak tahmin eder bana dediği gibi 6 ayda gelir demişti,4 aydır daha önincelemeye alınamadı
  • hala aynı öninceleme için atama bekliyor
  • Benimkide oyle, on inceleme icin atama bekliyor.

6 ay dolmadan beklememek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 4 ay oldu daha önincelemeye alınamadı 6 ay olsa önincelemeye alınacak mı yoksa karar yazılmış mı olur
  • 4 aydır atama bekliyor ne zaman incelemeye alınacak daha haala aynı hiç ilerleme yok
  • hala öninceleme için atama bekliyor
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    1 2 ayı var onun

• yani bana da öyle geldi hele bir önincelemeye alınsa gerisi kolay diye düşünüyorum
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    Duruşma yapılmazsa 1 haftaya dosya incelenip karara çıkar zaten. Mesele dosyanın heyetin önüne gelmesi

• pek duruşmalık bir dava değil işçi alacağı davası kanun belli açık biz hakkımızı arıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.