Şimdi Ara

Temyiz davası ne kadar sürer (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
7
Favori
169.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar sizin istinaftaki dava son durum ne oldu?Bilgi verirsenin teşekkür ederim Benim ist.bam 25 hukuk ta 2017 Mayıstan beri dosya ön incelemede yaziyorda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam benim dosya ankara bam da hala öninceleme için atama bekliyor aralıktan beri
  • ankara bam hala önincelemeye alınamadı atama bekliyor yazıyor
  • Arkadaşlar istinaf iflas etmiş ağlayani yok.Az önce aradim dosyam 1503 şu an hangi dosyadasiniz dedim.Kalem 650 lerde olduklarini söylediler.Dosya istinafa gideli 10 ay olmuş ve önümde 850 dosya var.En iyi ihtimal 1 senesi var dedi kalem.Ben artık takip etmiyecem..

• Bende takipten vazgectim. Ayda bir bakarsam bakarim alacak p.i.c oldu zaten.. Adalet bizim ulkemizde maalesef yok.

• kalemi aradım telefona bakmıyolar ki ankara bam söylemiyor telefonu kaldırmıyor bile İstanbul söylüyor olabilir edevletten bakıyorum öninceleme için atama bekliyor diyor hiç değişmiyor
  • hocam sizin az kalmış bence önincelemede ise bizim dosya daha önincelemeye alınamadı
  • İstanbul bam farklı olabilir bizim dosya ankara bamda
  • ankara bam telefona bakmıyo
  • önincelemeye bir alınsa gerisi gelir
  • arkadaşlar az önce avukat ile görüştüm istinaf çökmüş
  • Sistem ilk ciktiginda biraz ise yaradi, sonrasi yine eskisi gibi isler yigildikca yigildi..

Cökmüs olmasi normal. .

• şu anda istinaf yargıtaydan daha yavaş
  • yine aynı atama belkliyor gelişme yok
  • Merhabalar benimde dosyam 5.hukuk dairesinde 4070 sira numaram 6.ci ayina girdi ancak hayla bir gelisme yok ankara bam sorduk daha 3000 delermis ve 5 ay daha surer dedi 6 yildir bekliyoruz sozde para alacagiz ama hayla bir gelisme yok gec gelen adalet adalet degildir 😡

• 4 aydır ankara bam 5.hukuk dairesinde bekliyor hiçbir gelişme yok öninceleme için atama bekliyor diyor
  • benimde dosyam ankara bamda 5.hukukta 4400 lü sıra numarası hiçbir gelişme yok 3 sene yerel mahkeme 4 aydır da ankara bamda hala öninceleme için atama bekliyor diyo, daha önümüzde 1400 dosya var günde kaç dosya bakıyolar bir tane bakıyolarsa yandık biz geç gelen adalet adalet değildir
  • az önce 5. hukuk dairesini aradım bir bayan çıktı telefona şu an 2500 lü dosyalara bakılıyor dedi yani benim önümde yaklaşık 2000 dosya var demektir.Bir yıldan aşağı gelmez bu dosya uzun sürer
  • az önce yine aradım ankara bam ı 5. hukuk dairesi zaman veremeyiz ama uzun sürer dedi daha 2500 lü dosyalara bakılıyormuş
  • Kime ne dedikleri belli degil biz yuz yuze gorustuk bize 3000 lerdeyiz 5 aya dosyaniza bakilir dedi gonderdiydi ben boyle sacma sey gormedim sozde jet mahkeme aman ne jet eskilere bakiorum 8 aydada sonuclanan var 3 aydada 1 ay dada yani kisacasi bekliycez ve gorucez benimki hayla on inceleme atama bekliyor.bir ara on incelemede yazmisti bunu sorusturdum soylemelerine gore yanlis hakimin onune gitmis ve geri gonderilmis söylendi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.