Şimdi Ara

🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
25
Favori
8.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taksit bekleyen enpara dan tek çekim yapıp 6 taksite bölsün
  • Yaşlanan arabaya daha fazla vergi ödüyoruz ve sıcak fırsat olarak neler yapabiliriz diye uğraşıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle en iyisi Garanti gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank 20 bonus yaparmı yine

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı ne oldu yazında bilelim
  • MediaMarkt %10 indiriminde bir üst sınır var mı acaba, açıklama göremedim de? Maksimum 100₺ indirim kazanılır gibi ??

• %10 indirim olsa

• arkadaşlar bu sonax kampanyası nasıldır daha önceden yaptıran var mı? memnun musunuz?
    ben bu kampanyayı uşak sonaxta değerlendirmek istiyorum tavsiye edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andromeda09

Sıkıntı ne oldu yazında bilelim
    Geçen sene yine bu zamanlar yatırdım yapı krediden mtv'yi, aldım sonax indirimini gittim İstanbul Eyüp'te sonax trio'ya. Hürmet, saygı, sıcak davranma on numara. Bıraktım aracı sabahın köründe, önceden de aradım ne zaman geleyim, ne zaman teslim edersiniz neler yapılacak vs. diye. Söyledikleri saatte akşam üzeri gittim aracı almaya, bir de o gün nöbetçiyim 24 saat çalışıyorum boşluk oluşturuyorum o saatte gidiyorum falan. İşte araba pırıl pırıl olacak o, tüm pislikler kil ile temizlenecek, tüm hareler giderilecek, ayna gibi olacak araba diye bekliyorum. Aracın başına geldim içinden o ozon zımbırtısını çıkardılar, göz gezdiriyorum, tavanda tüm pislikler olduğu gibi duruyor, tırnaklıyorum çıkıyor, kaputun üstünde tüm hareler olduğu gibi duruyor halka halka. Dedim araca hangi işlemler yapıldı, işte şu şu işlemler yapıldı, dedim tavanda kaputta hala duruyor bu reçine lekeleri, pislikler falan. Baktı gerçekten öyle sesini çıkaramadı, kil temizliği yapacak olan ustayı çağırdı sorumlusu, abi bu araca kil temizliği yapılmadı mı dedi. Yaptım dedi, e bu lekeler ne, ya bugün biraz rahatsızım, böyle bıyık altından ufak bir gülümseme. Ben anladım ki arabayı yıkamaya çekmişler, yıkamışlar, benim geleceğim saate yakın beyaz spotların altına çekmiş ozonu vermişler camdan içeri. Çünkü başka açıklaması olamaz bunun. Parayı da sabah işlem öncesi verdim, bunlar kurumsal firmadır, işlerini yaparlar tabi diye. Neyse sorumlu herif kartlarının arkasına yazdı, tekrar kil temizliği, nano boya koruma ve temizlik (yersen) yapılacaktır, altına da bir tarih, tutuşturdu elime. Bendeki salaklık ta paramı geri istiyorum diyip arabayı alıp gitmedim. Geldim başka gün bıraktım arabayı yine, akşamına teslim almaya gittim, az biraz temizlemişler, hareler hala duruyor, bagaj kapağında o ince işçilik gereken logo etrafındaki, arka camın altında kalan ince yerlerde falan olduğu gibi pislikler duruyor. Abi diyor ses sistemin süper, teybin ses, bas ayarını da yaptım diyor çok güzel oldu. E be dangalak ben senden teybi ayarlamanı istemedim ki, bana vadettiğin şeyi yap. Ederi 550 lira olan hizmeti bana ver. Ağzımı açmadım, aldım faturamı çıktım oradan. İlk defa kendimi kazıklanmış hissettim, oraya git gel harcadığım vaktime acıdım. Verdiğim 260 lira parayı buruşturup yesem daha çok keyif alırdım heralde.
    Bu da böyle bir rezalettir işte. Sonax mı? Aman aman..

@Endymion1961

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 30 Haziran 2018; 2:51:5 >

• Yapı kredi harcama hedefim var. Ödemeyi bugün yaparsam yine sizce 2'ye böler mi yoksa 1-31 arası geçerli mi der?
  • Enpara ile 6 taksite devam.
  • neo iyiydi
  • Sonax ın sadece adı var. Ben de sonax ta aradığımı bulamadım. Bu indirimli dedikleri fiyata başka yerlerden daha güzel hizmet alınabilir.

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    bir benzeri benim başıma geldi ama ben parayı vermemiştim, kurtardım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    Enpara ile GİBden odeyince sonradan taksit oluyor mu? Yoksa uygulamadan mi ödemek gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adioses A kullanıcısına yanıt
    Uygulama şartı yok. Önce kredi kartı ile ödeyin, sonra provizyona düşecektir. Provizyondan kalkınca taksitlendirme seçeneği aktif oluyor.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/sonradanTaksitlendirmeKampanyasi.aspx
  • Arkadaşlar n11, gittigidiyor, hepsiburada gibi sitelerin temmuzda hangi kredi kartlarına kampanya yapacaklarını 1 gün önce den gösteren bir bölüm falan var mı? Ona göre bu ay ki kampanyayı kullansam mı kullanmasam mı kararsızım. Ama yarın hangi site hangi puan kampanyasını yapacak bilsem ona göre alıp almamayı düşünebilirim. Bilgisi olan var mı?
  • Cepteteb hadi bunda da %50 iade yap, %20 ye de razıyım.

• Geldi gene
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.