Şimdi Ara

Temel İhtiyaç Kredisi Onaylanmayanlar Kulubü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Temel ihtiyaç kredisi halen onaylanmayan var mı? Varsa kimler? Hangi tarihte başvuru yaptınız? Başvuru numaranızın ilk 3 hanesi kaç?

Benim Ziraat, numarası 136 ile başlıyor fakat halen bir şey yok. Ve başvuru tarihi 1 Nisandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ekim -- 11 Nisan 2020; 18:44:23 >

• Onaylanmayan değil de hala değerlendiriliyor diyelim :)
    6 Nisanda 5k başvurdum
    Başvuru no: 152.....
    Değerlendiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.U. -- 11 Nisan 2020; 19:0:38 >
  • Evet biraz daha mantıklı olur öyle demek. Beklemedeyiz halen, sayımızı bilelim.
  • Başta ziraat bankası dün de Vakıfbank 'a başvurdum. Müşterisi değilim Bu Arada. Gelen giden yok. Sanırım. Yalan oldu. Yada öncelik müşterilerine veriliyor.
  • yavaş yavaş ortalık açılmaya başlanacagı için daha fazla kredi verilemiyor diyen var yani kasada para yok degerlendirme diye savuşturuyo olabilirler
  • 12 nisandan beri bekliyorum, kayunpedere 7500 çıktı, benden sonra başvuran arkadaşa 5000 çıktı vakıfbanktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

12 nisandan beri bekliyorum, kayunpedere 7500 çıktı, benden sonra başvuran arkadaşa 5000 çıktı vakıfbanktan
    olumlu olursa genelde 2 günde onaylanıyor çok bekleyipte onaylanan az bildigim kadarıyla
  • merhaba ben 3 nisan vakif 6 nisandada halkbanka basvurdum ikiside degerlendlrmede yine 3 nisanda ziraata da basvurmustum o olumsuz msji gelmisti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.