Şimdi Ara

Tellmewhen - Addon Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
12.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer oyuncuların spell cd lerini görebilir miyim? Görürsem nasıl görürüm Spell Cooldown a baktım ama orada units to watch yok
  • 4ten fazla kutucuk ekleyebiliyor muyuz ?

Bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Addon çok işime yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ImbaLanceD kullanıcısına yanıt
    ekleyebilirsin kutucuğu birine sağ tıkla grup setting bölümünde columns'u arttır
  • quote:

Orijinalden alıntı: minderbob

ekleyebilirsin kutucuğu birine sağ tıkla grup setting bölümünde columns'u arttır

Eyv. Son olarak kutucukların boyutlarını bağımsız olarak değiştirebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Gece Şarkısı
    diğer oyunculardan kastın kendi grubundaki arkadaşlarınsa ora3 veya hermes kullanabilirsin. pvp yaparken rakiplerininkini görmek istiyorsan pvp addonları hakkında bi bilgim yok ama onu gösteren de vardır illa ki.

@ImbalanceD
    /tmw options yazarak ayar penceresini açtıktan sonra yeni grup oluşturabilirsin.
    bağımsız boyut değiştirmek istediğin kutuyu sağ tuşa basılı tutup boş bi yere çekip bırakırsan "split into new group" seçeneğini seçersen gruptan ayırabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 6 Ağustos 2013; 0:15:17 >
  • Güzel anlatımın sayesinde addonu çözdüm sonunda.

Merak ettiğim şey şu.Açılan kutucuklardaki skillerin özelliklerini görebiliyor muyuz buffların üzerine getirdiğimizde olduğu gibi.

Birde skill cdsi koyduğum kutucuklar skilleri kullandığımda yok oluyor cdleri dolduğunda tekrar gözüküyor.Mesela son 3 sn kala çıkmaları gibi yada hiç kaybolmamalarını nasıl sağlayabiliriz?
  • nathrezim kullanıcısına yanıt
    Kaybolmamaları için "show states & opacity" bölümündekilerin ikisinide tikle, 3sn kala göstermesini istersen "duration requirements" bölümünde maximumu tikle 3 yaz kutuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minderbob -- 6 Ağustos 2013; 10:09:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minderbob

Kaybolmamaları için "show states & opacity" bölümündekilerin ikisinide tikle, 3sn kala göstermesini istersen "duration requirements" bölümünde maximumu tikle 3 yaz kutuya.

dostum harikasın süper oldu :D

Tellmewhen - Addon Rehberi

• Evet arkadaş sayesinde bende çok kullanışlı ve pratik hale getirdim.
    Lakin takıldığım yer target uzerindeki debuf 4sn kala bana haber versin diyemedim bir turlu inatla debuf bitince soyluyor.(warlock immolate) duration olarak min ve max ve ikisini birden denedim olmadı.
    Ve diğer bir sorum yaptıgım butun ayarlar ekranda sabit duruyor bunu combata girince aktif olsun diyemiyormuyuz mutlaka diyoruzdur lakin ben diyemedim :)
    Birde kullandığım bir kutuyu iptal etmek istiyorum ama ekranda pasif olarak gorunuyor,direk silemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikobat

Evet arkadaş sayesinde bende çok kullanışlı ve pratik hale getirdim.
    Lakin takıldığım yer target uzerindeki debuf 4sn kala bana haber versin diyemedim bir turlu inatla debuf bitince soyluyor.(warlock immolate) duration olarak min ve max ve ikisini birden denedim olmadı.
    Ve diğer bir sorum yaptıgım butun ayarlar ekranda sabit duruyor bunu combata girince aktif olsun diyemiyormuyuz mutlaka diyoruzdur lakin ben diyemedim :)
    Birde kullandığım bir kutuyu iptal etmek istiyorum ama ekranda pasif olarak gorunuyor,direk silemedim

Örnek: Target üzerindeki sadece benim bıraktığım (Only check mine) Colossus Smash debuff'ı bitmesine 3 saniye kala beni uyar.
    Ayar menüsü:

Örnek: Sadece ben combatta iken uyar.
    Ayar menüsü: Conditions sekmesinden,

Kullandığın kutuyu iptal etmek için kutuya sağ tuş tıklayıp ayar penceresini açtıktan sonra en alttaki Reset tuşuna basman yeterli olacaktır.

• Teşekkürler gerçekten...Üşenmeden resim alarak anlatmışsınız..
    Dediğiniz gibi yaptım ve oldu,çokta güzel oldu :)
    Son olarak targetin %20 kala x spell göstersin diyorum ama oda olmadı.

quote:

Yazılı bir örnek daha, Target'in HP'si %20'den az ise:
    - Icon Type: Condition Icon
    - Custom Texture kısmına görmek istediğimiz spell icon'u yazıyoruz (örneğin execute iconunu görmek için execute yazıyoruz)
    - Al taraftan Conditions'a tıklıyoruz
    - Add new condition > Choose Type
    - Resources kısmından Percent Health seçiyoruz
    - Targetimizin HP'sine göre hareket etmesini istediğimiz için Unit kısmından Target seçiyoruz.
    - Operator denen kısım basit matematik işaretlerinden oluşuyor. biz bu iconu targetimizin HP'si %20'den az iken görmek istediğimiz için ve %20'de execute atmaya başlayabildiğimiz için küçük eşit seçiyoruz.
    - Son olarak ölü targetlere yani %0 HP'li targetlere tıkladığımızda bu ayarladığımız iconun gözükmesi sinir bozucu olabileceğinden Add new condition yapıp büyüktür %0 ayarlıyoruz.

Adım adım aynısını yaptım sadece skill olarak shadowburn sectim. bir yeri atlamadım da ama bilemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikobat -- 11 Ağustos 2013; 20:57:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikobat

Teşekkürler gerçekten...Üşenmeden resim alarak anlatmışsınız..
    Dediğiniz gibi yaptım ve oldu,çokta güzel oldu :)
    Son olarak targetin %20 kala x spell göstersin diyorum ama oda olmadı.

quote:

Yazılı bir örnek daha, Target'in HP'si %20'den az ise:
    - Icon Type: Condition Icon
    - Custom Texture kısmına görmek istediğimiz spell icon'u yazıyoruz (örneğin execute iconunu görmek için execute yazıyoruz)
    - Al taraftan Conditions'a tıklıyoruz
    - Add new condition > Choose Type
    - Resources kısmından Percent Health seçiyoruz
    - Targetimizin HP'sine göre hareket etmesini istediğimiz için Unit kısmından Target seçiyoruz.
    - Operator denen kısım basit matematik işaretlerinden oluşuyor. biz bu iconu targetimizin HP'si %20'den az iken görmek istediğimiz için ve %20'de execute atmaya başlayabildiğimiz için küçük eşit seçiyoruz.
    - Son olarak ölü targetlere yani %0 HP'li targetlere tıkladığımızda bu ayarladığımız iconun gözükmesi sinir bozucu olabileceğinden Add new condition yapıp büyüktür %0 ayarlıyoruz.

Adım adım aynısını yaptım sadece skill olarak shadowburn sectim. bir yeri atlamadım da ama bilemedim :)

dostum refleks skill mi reaksyon skill mi ne vardı oralarda.O kısımda execute mevcuttu.Ben hiçbir ayar yapmadan sadece ordan execute seçerek aktif hale getirmiştim.

Sende O kısımı bir kontrol et istersen.Shadowburnde o şekilde ayarlayabilirsin sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nathrezim -- 11 Ağustos 2013; 21:53:09 >

• nathrezim kullanıcısına yanıt
    Sorunu buldum nasıl yaptıysam önceden unit olarak, player;target seçili kalmıs onu sadece target yapınca duzeldi :)
    İlgilenen arkadaşlara tekrar teşekkürler.
  • iyi bari birkaç kişi ilgilendi. bi de grid rehberi yapayım bi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

iyi bari birkaç kişi ilgilendi. bi de grid rehberi yapayım bi ara

Grid 1 mi yoksa 2 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedgehog!

quote:

Grid 1 mi yoksa 2 mi

1
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hedgehog!

quote:

Grid 1 mi yoksa 2 mi

1

Şimdiden kolay gelsin o zaman

• faydalı konu teşekkürler
  • televizyonunu yeni açanlar için up
  • quote:

televizyonunu yeni açanlar için up

siradaki up benden gelsin :D

ben bu aksam bakiyorum bu ayarlara, ozellikle healerlar icin lucidity nin takip edilmesi gerekecek sanirim.
    tmw sart :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.