Şimdi Ara

Tellmewhen - Addon Rehberi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
12.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ToughGui, seninle aynı guildde oynadığım için mutluyum. Böyle emek verip insanların zamanlarını daha uygun kullanmasını sağlaman öyle saygıdeğer bir hareket ki.
  • Arkadaşlar konu addon lar ile ilgili olunca başka konu açmak istemeden buradan sormak istedim.

Ben oyuna yeniden başladım uzun bir aradan sonra ama addon eklemek istediğimde gerekli dosyayı indirip addon klasörüne attıktan sonra oyuna girdiğimde altta addons seçeneği çıkardı ve oradan seçip aktif ederdik ama şuan oyunun herhangi bir penceresinde bu butonu bulamadım ? nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Arkadaşlar konu addon lar ile ilgili olunca başka konu açmak istemeden buradan sormak istedim.

Ben oyuna yeniden başladım uzun bir aradan sonra ama addon eklemek istediğimde gerekli dosyayı indirip addon klasörüne attıktan sonra oyuna girdiğimde altta addons seçeneği çıkardı ve oradan seçip aktif ederdik ama şuan oyunun herhangi bir penceresinde bu butonu bulamadım ? nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.

diyelim addonu indirdin ve rardan çıkardın, rardan çıkan klasörü (bak buraya dikkat, klasör şeklinde çıkması lazım, yani zygor.rardan zygor klasörü şeklinde çıkmalı) interface klasöründeki addons klasörünün içine atıyoruz ve login olduğumuzda sol altta addons görünüyor.eğer rardan direk addonun kullandığı dosyalar çıkarsa yani klasör şeklinde çıkmazsa onları alıp addonun adında bir klasör açarak içine at ve öyle at addons klasörünün içine.karışık oldu ama işine yarar umarım, saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: khalef

quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Arkadaşlar konu addon lar ile ilgili olunca başka konu açmak istemeden buradan sormak istedim.

diyelim addonu indirdin ve rardan çıkardın, rardan çıkan klasörü (bak buraya dikkat, klasör şeklinde çıkması lazım, yani zygor.rardan zygor klasörü şeklinde çıkmalı) interface klasöründeki addons klasörünün içine atıyoruz ve login olduğumuzda sol altta addons görünüyor.eğer rardan direk addonun kullandığı dosyalar çıkarsa yani klasör şeklinde çıkmazsa onları alıp addonun adında bir klasör açarak içine at ve öyle at addons klasörünün içine.karışık oldu ama işine yarar umarım, saygılar.

Hmm anladım hocam,ben curse sitesinden skale isimli damage gösteren addonu indirdim ve inen rar dosyasına sağ tıklayıp klasöre çıkart dedim ve çıkan klasörü olduğu gibi söylediğiniz yere atmıştım ama oyuna girdiğimde alt kısımda addons butonu görünmüyordu o yüzden sormak istemiştim. Ben akşam eve gidince birde söylediğiniz şekilde olup olmadığına dikkat edip deneyeyim çok teşekkürler.

• Emegi gecen arkadasa cok tesekkurler benimde bir sorum olucak.
    Ornegin buff/debuff-target-debuff- Serpent Sting yapıyorum Serpent Sting vurdugum anda gayet güzel calısıyo fakat baska bi hunter Serpent Sting vurdugu anda olay karışıyo sadece kendime ait olarak gösterebilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SekerciiBaba

Emegi gecen arkadasa cok tesekkurler benimde bir sorum olucak.
    Ornegin buff/debuff-target-debuff- Serpent Sting yapıyorum Serpent Sting vurdugum anda gayet güzel calısıyo fakat baska bi hunter Serpent Sting vurdugu anda olay karışıyo sadece kendime ait olarak gösterebilirmiyim.

Sol taraftaki only check mine kutusunu isaretlemen lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuştur cok saol emegine saglık
  • quote:

Spell Cooldown
    - Herhangi bir spell'iniz cooldown'da ise (isteğe bağlı, süresi ile birlikte)
    - Herhangi bir spell'inizin cooldown'ı dolmuş ve kullanıma hazır ise

Başkasının kullandığı spell'in Cooldown'ını göstermiyor mu? Gösteriyorsa nasıl yapmamız gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

quote:

Spell Cooldown
    - Herhangi bir spell'iniz cooldown'da ise (isteğe bağlı, süresi ile birlikte)
    - Herhangi bir spell'inizin cooldown'ı dolmuş ve kullanıma hazır ise

Başkasının kullandığı spell'in Cooldown'ını göstermiyor mu? Gösteriyorsa nasıl yapmamız gerekiyor?

tellmewhen'de sadece kendi cooldown'larını kontrol edebiliyosun. eğer raidde başkalarının cooldown'larını kontrol etmek istiyorsan ora3 veya hermes kullanabilirsin. arenada veya battleground'da karşı tarafın cooldown'larını kontrol etmek için diyorsan pvp addonları hakkında bi' bilgim yok.
  • Tellmewhen yapabiliyor diye duymuştum fakat hala çözemedim, biliyorsun TMW'nin ayarlarıda soyuz mübarek.

Ek olarak şu mana kontrolü konusunda video varmı %30'a gelince vb... (neyse ayarladım yazılı olarak açıklamışsın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mareşal_T® -- 21 Ekim 2013; 14:29:29 >
  • quote:

Tellmewhen yapabiliyor diye duymuştum fakat hala çözemedim, biliyorsun TMW'nin ayarlarıda soyuz mübarek.

Ek olarak şu mana kontrolü konusunda video varmı %30'a gelince vb... (neyse ayarladım yazılı olarak açıklamışsın)

Heroic Strike yerine istediğin spell'in iconunu koyabilirsin.

• Teşekkür ederim ellerine sağlık, uğraştırdık kusura bakma...
  • quote:

Teşekkür ederim ellerine sağlık, uğraştırdık kusura bakma...

lafı olmaz, yeter ki öğrenmek isteyen olsun bildiğimiz kadarını anlatırız.
  • Son zamanlardaki en yararlı konu budur herhalde.
  • Merhaba bir sorum daha olacak pvp açısından DK'nın Necrotic Strike Stacklediğini görmek istiyorum bu Debuff'ı bir kare içine yerleştirdim bıraktım ayarlarıda şu şekilde yaptım:

Tellmewhen - Addon Rehberi

Fakat DK'lara necrotic strike attırarak denedim hiç birinde debuff üstüme geldiğinde göstermedi sebebi ne olabilir?
  • quote:

Merhaba bir sorum daha olacak pvp açısından DK'nın Necrotic Strike Stacklediğini görmek istiyorum bu Debuff'ı bir kare içine yerleştirdim bıraktım ayarlarıda şu şekilde yaptım:

Fakat DK'lara necrotic strike attırarak denedim hiç birinde debuff üstüme geldiğinde göstermedi sebebi ne olabilir?

Only stealable'ı işaretlemişsin. onu kaldırman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

quote:

Merhaba bir sorum daha olacak pvp açısından DK'nın Necrotic Strike Stacklediğini görmek istiyorum bu Debuff'ı bir kare içine yerleştirdim bıraktım ayarlarıda şu şekilde yaptım:

O bölümü komple değiştirerekde denedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

quote:

O bölümü komple değiştirerekde denedim

problem senden kaynaklanıyor. ben denedim hiç sorun çıkarmadı. resetleyip baştan yap hiçbişey işaretleme sadece debuff seç, necrotic plague yazıp entera bas. eğer bunu yaptıktan sonra çalışıyosa ondan sonra adım adım ilerlersin işaretlemek istediklerini

• teşekkür ederim kullanmıyorum ama bunu okuduktan sonra kullanmaya başlayacağım.
  • Ben size bir şey sormak istiyorum. Birine saldirirken, onun arkasinda oldugumuzu belirten herhangi bir şey var mı ?
    Edit: Yanliş kelime kullanimindan ötürü sonuca ulaşmamışım, kısmen de olsa cevap buldum. Gerek kalmadi cevap vermeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmopasa -- 16 Haziran 2014; 2:46:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.