Şimdi Ara

Telekom İçin Ne Yapmalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 Mbps'e kadar 100 Gb Akn'li Vdsl kullanıyorum. Hattım 64 Mbps'e kadar destekliyor. Az önce aradım 35 Mbps'e kadar olan aynı Akn'li paketinize geçmek istiyorum tahattütüöm 26 gün sonra bitiyor dedim 86 lira fiyat çektiler. Sizce ne yapmalıyım ? Tahattütün bitmesini bekleyip yeniden mi arıyayım yoksa diğer firmalara bakayım mı ? Şuan 70 lira ödüyoruz.

• Türk.net e bi bak derim
  • Düşünmek İnsana Özgüdür D kullanıcısına yanıt
    Türknet aklımda ama işte port olayı kimsenin 1 ay ilgilenmemesi gibi müşteri hizmeti falan yorumlar çok kötü memmnun olan olmayandan az
  • oda doğru port vermiyor çoğu zaman tt diğer sağlayıcılara
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

Türknet aklımda ama işte port olayı kimsenin 1 ay ilgilenmemesi gibi müşteri hizmeti falan yorumlar çok kötü memmnun olan olmayandan az

Diyarbakırda oturuyorum sıfırdan bir abonelik başlattım ve herşey 8 gün içinde halledildi. Şuan stabil 60 mbit hız ile kullanıyorum.

Taahhüt yok memnun olmazsan kapatırsın. Zaten alt yapı aynı alt yapı hatın'da olduğuna göre sorunsuzca geçiş yapman lazım.
  • Arseyus kullanıcısına yanıt
    Tahattüt bitince belgelerimi gönderecem 1 ay kullanacam hız vb sorun olmaz ise devam yoksa para iadesi alır Tt devam
  • Fiyat yüksek değil mi yüksek hız kampanyasında bile 50Mbps 200GB AKN 84₺ mi neydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taahhütün bitimine yakın onlar arayacaklar zaten

iptal edeceğim memnun değilim de

o zaman uygun fiyatt söylerler

fiyatı beğenmezsen iptal dilekçesi doldur daaha da düşürecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

ben ttnet'ten türknete geçsem ilk 1 ay para ödemeyecek miyim?

yoksa sadece ilk abonelere mi bu 1 ay bedava?

Daha önce kredi kartı ile abone olanlar 1 ay ücretsiz kullanıyordu ancak o kampanya bitti. Şimdi ise abone olduktan sonra 1 ay içinde memnun olmazsan ayrılabilirsin ve hiçbir ücret ödemeden. Kalite konusu göreceli bir durum ancak dürüst iş yaptıkları aşikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

taahhütün bitimine yakın onlar arayacaklar zaten

iptal edeceğim memnun değilim de

o zaman uygun fiyatt söylerler

fiyatı beğenmezsen iptal dilekçesi doldur daaha da düşürecekler

Aynen katılıyorum tam 4 yıldır bu şekilde kullanıyorum ben interneti. Yalnız ben direk ofis ile görüşüyorum. Gidiyorum bağlı olduğum ofise " kardeşim sözleşme bitiyor ben normal tarifeden kullanmayacağım süperonline çok güzel teklifle geldi onlara geçeceğim " cümlesi bitmeden hemen şak diye kampanya yapıyorlar. Mesela şu anda;

Fiber ( VDSL ) 24 mbit'e kadar ( 20 - 22 arası alıyorum çok rahat )

75 GB AKN

Ev telefon ücreti yok.

49 TL para veriyorum

Pazarlık yapın ofislerde bence. Hele türk telekom mobil hattınız vs varsa oooo ne indirimler ne indirimler.

• Arkadaşşlar hat sahibi aibim onların aramasını bekliyeceğiz 70 veya daha düşük teklif verirlerse devam yoksa Türknet :D
  • taahhüt verip köle olmanıza gerek yok türknete geçin. İlk ay biraz sancılı geçebilir ama sonrasında sıkıntısız herşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.