Şimdi Ara

Telefonum mahvoldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce belleğimin dolmasıyla yedekleyip telefonu sıfırladım ve şuan kamera açılmıyor ekran kilidi gözükmüyor araya kişiye meşgul atıyor ben aradığımda karşı tarafın sesini alamıyorum daha demin yeniden güncelleştirme yapayım diye pc companiondan bağladım usbyi sonra iletişim hatası dedi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum androidde aşırı yeniyim yardım eden herkese teşekkürler telefonum xperia p

• War Child W kullanıcısına yanıt
    Sony Pc Componion dan Telefonu onarmayı deneyin.
  • İşte ordada güncelleme geliyor oda olmuyor delirmek üzereyim
  • güncelleme yapacağım zaman usb hatası alıyorum sorunum hala aynı şekilde devam ediyor sabahtan bari uğraşıyorum yok mu bunun çaresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Child

güncelleme yapacağım zaman usb hatası alıyorum sorunum hala aynı şekilde devam ediyor sabahtan bari uğraşıyorum yok mu bunun çaresi

Telefonda Custom rom kuruluyken fabrika ayarlarına dön dediyseniz bunlar oluşur. Tekrar romu flaşlamanız sorunu çözebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

quote:

Orijinalden alıntı: War Child

güncelleme yapacağım zaman usb hatası alıyorum sorunum hala aynı şekilde devam ediyor sabahtan bari uğraşıyorum yok mu bunun çaresi

Telefonda Custom rom kuruluyken fabrika ayarlarına dön dediyseniz bunlar oluşur. Tekrar romu flaşlamanız sorunu çözebilir

rom yapmadım yalnzıca root yapmıştım
  • War Child W kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi actıysanız ondan da kaynaklanabilir
  • Update center le deneyin olu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.