W

Teğmen
12 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamınaleyküm herkese iyi geceler 4 senedir girdiğim oyun 2 gündür bu halde sildim yükledim hala aynı çözümü nedir yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
Son 1 aydır 4 günde 1 modem arayüzümde bu tip şeylerle karşılaşıyorum ttneti aramama rağmen hattımı güncelliyip yolluyorlar ama 3-4 gün sonra aynı bu şekilde hat değerlerim oluyor önceden 8 mgbit hızım olurdu hiçte sorun olmazdı artık 400 ü bile göremediğim gibi kopmalar yaşamaya başladım sorunun modemde olmadığı kanaatindeyim tabi buraya sormak en uygunu yardım eden herkese şimdiden teşekkürler
2 gün önce belleğimin dolmasıyla yedekleyip telefonu sıfırladım ve şuan kamera açılmıyor ekran kilidi gözükmüyor araya kişiye meşgul atıyor ben aradığımda karşı tarafın sesini alamıyorum daha demin yeniden güncelleştirme yapayım diye pc companiondan bağladım usbyi sonra iletişim hatası dedi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum androidde aşırı yeniyim yardım eden herkese teşekkürler telefonum xperia p
Bir dostumla uzun uzun sohbet ederken konudan konuya atlıyorduk haliyle ardından aklımıza eskiden oynadığımız bir oyun geldi bir türlü ismini çıkartamadık burada illaki bilen biri olduğunu düşünüyorum oyunun yapımcısını vs hatırlamıyorum ama oyunda bir tavşandık bir mavi vardı birde kırmızı zıplıyorduk ateş falan ediyorduk bayada sarıyordu zamanında oynayan da vardı baya sanırsam adı neydi tam olarak söylerseniz sevinirim herkese teşekkürler şimdiden
Bir dostumla uzun uzun sohbet ederken konudan konuya atlıyorduk haliyle ardından aklımıza eskiden oynadığımız bir oyun geldi bir türlü ismini çıkartamadık burada illaki bilen biri olduğunu düşünüyorum oyunun yapımcısını vs hatırlamıyorum ama oyunda bir tavşandık bir mavi vardı birde kırmızı zıplıyorduk ateş falan ediyorduk bayada sarıyordu zamanında oynayan da vardı baya sanırsam adı neydi tam olarak söylerseniz sevinirim herkese teşekkürler şimdiden
Uzun süredir kullandığım telefonu bırakıp artık yeni bir telefon almaya karar verdim şöyle 500-1000 tl arası performansı iyi olan önerebilceğiniz telefonlar nelerdir acaba?
Evet beyler bayanlar arkadaşlarımla iftara gideceğim istanbul içinde şöyle büyük (10 kişi alabilen) iftar yerleri varsa bilen yazsın kadıköy ve üsküdar olursa tercihimdir
Buradaki konuyla alakasız ama nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım sorunum şu ki Origin hesabımın şifresini unuttum ve şifremi sıfırlamak istediğim e-postama ne şifre geldi originden ne de başka bir şey ne yapmalıyım bf3 boşa gitti ona yanıyorum originin bu kadar kalitesiz olduğunu düşünmemiştim açıkçası
Sistemim budur :

Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz

6,00 GB İkili-Kanal DDR3 @ 661MHz (9-9-9-24)

PEGATRON IPXSB-H61 (Socket 1155)

932GB SAMSUNG HD105SI ATA Device (SATA)

ekran kartımı araştırdığımda kötü olduğunu gördüm ve ekran kartımı değiştirmeye karar verdim bu sisteme alabileceğim en iyi ekran kartı nedir önerilerinizi bekliyorum
Selamınaleyküm öncelikle bende cod blackops orijinal var giriyorum oyuna zombie oynayamıyorum zombies e tıkladığımda veya multiplayer açtığımda bu hatayı alıyorum güvenlik duvarı antivirüs vs vs her şey kapalı hala bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 186
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 17.676 (Bu ay: 158)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dijital İndirme Kampanyaları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.