Şimdi Ara

Telefonla denize girdim! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
18.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende bu foruma TELEFON YÜZEBİLDİMİ? diye sormak için girdim...
  • benim n96'm var ama telefon orjinalden bozuk , ekranıda çizik , sigortasıda var.Şimdi ben bunla havuza girsem bana 0 n96mı vercekler.
  • @mikailelci

Denendi ve boğuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely_man -- 26 Ağustos 2009; 22:44:37 >
  • çokkk acı bi durum yaşadım biliyorum insana sinir krizi bile geçirtebiliyo geçen sene n73 ümü suya düşürdüm aslında sigortada saçmalık araştırırsanız

Hırsızlık Olursa Vücüdunda Darp İzi Olmassa Telefonu Filan Ödemiyolar Yani Telefonun Çalınırsa Bide Dayak Yicen Yeni Telefon İçin

Bunun gibi saçma maddeler var
  • benm abim ağırdır sigortaya giderken suratıma bi gecrir adam beni savaştan çıkmıs sanar :D hemen N79 Yerine size 0 bir n97 :D abartılı oldu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilcanss

çokkk acı bi durum yaşadım biliyorum insana sinir krizi bile geçirtebiliyo geçen sene n73 ümü suya düşürdüm aslında sigortada saçmalık araştırırsanız

Hırsızlık Olursa Vücüdunda Darp İzi Olmassa Telefonu Filan Ödemiyolar Yani Telefonun Çalınırsa Bide Dayak Yicen Yeni Telefon İçin

Bunun gibi saçma maddeler var

aynen oyle sigortaya sakın guvenmeyın ben laptopumu gecen sene çaldırdım şehirler arası otobuste sigorta bana darp izi olacak dedi şaka gibi yoksa kapkaca giriyormus olay onu kapsamıyormus.. davası suruyor bende o sigorta sirketine kapkaç yapacam haberleri yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_kilic -- 27 Ağustos 2009; 19:07:57 >

• UP

Sony Xperia Arc la denize girdim farkedince bataryayı falan çıkartıp güneşe bıraktım.Şu an sarj olup açılıyor ama ekranı basmıyo
  • EĞER TELEFONUN HİÇ ACILMIYORSA ÇÖP OLMUŞ OLABİLİR.
    KÜÇÜK BİR YAŞAM BELİRTİSİ VARSA AŞAĞIDA VİDEODA ANLATTIM ARKDAŞIM

ÇÖZÜM = ELEKTİRİKLİ SÜPÜRGE VE PİRİNÇ

AŞAĞIDAKİ VİDEODA ANLATTIM BİLGİ EDİNEBİLİRSİNİZ

https://www.youtube.com/watch?v=RbbTTvldrAM
  • Motorola defy serisinden bir telefon alacaktın..

• servise getir kardeşim onlar halleder başka çözüm yok yani kendi kendine yapamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.