Şimdi Ara

Telefonla denize girdim! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
18.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birşey söyleyeceğim dalga gececeksiniz bu hafta sonuda abimle ben gittik denize ve aynı telefon ondada vardı 5800 :) oda denize girdi.ama söyle bir avantajımız var biz telefonu alırken sigortalatmıstık yani kendisi veriyordu sanırım öyle birşeyler vardı çalınmaya falan denize girmeye her türlü şeye karşı şimdi oraya gidecek ama bence siz sakın telefonu açmayın daha önce aynı sey benim başımada geldi çünkü oynamayın telefonla öyle kalsın pilini arka kapağını hafıza kartını sim kartı çıkarın telefon öylece kurusun daha sonra telefonun iyice kuruduğundan emin oldunuzdada kvk servisine başvurun onlar sizi sağlıklı yönlendireceklerdir.sakın açmayın ama telefonu.
  • servise göndermek en iyisi
  • Telefonu servise gönderin geçmiş olsun.
  • Üzüldüm hocam geçmiş olsun
    Servis bişey yapmaz bence..
  • gecmis olsun
    önce su sonra pirinç isini yapın ve servise götürün
  • Tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar sanırım servis yolu gözüktü.
  • Başlığı görünce tebrik etmek için girmiştim bravo doğrusu, o an yapılması gereken telefonun bataryasını çıkartıp bir güzel normal suylayıkadıktan sonra fönle kurulamak gerekirdi ve bataryayı hemen takmayacaksın en az 2-3 gün bekleyeceksin sonrada kullanabilirdin...
  • 4 gün geçmiş umarım düzeltebilirler ama orda da suyla yıkayıp kurutup tinerle silicekler telefon yinede çalışmazsa

açmaya çalıştıysan telefonun sigortalar yanmış olabilir
  • bizim arkadasında telefonu suya dusmustu bızde su dolu kavanoza koyup tamıre verdık.
  • arkadaşım gelişmelerden bizede haberdar edersen seviniriz.
  • bence servısle falan vakıt kaybetme
    sen bıldıgın en ıyı tamırcıye gıt yapılması ıcın ugras
    ama bıldıgım su ne kadar vakıt gecerse o kadar kotu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bctbct

bizim arkadasında telefonu suya dusmustu bızde su dolu kavanoza koyup tamıre verdık.

tuvalete düşüren birini duymuştum tinerle silme işinide ordan duydum aynı şeyi söyleyip duruyorum
  • çok üzüldüm yazık olmus bu bnmde basıma geldi neyseki alalı 1.5 yıl olmustu(k810i) yoksa babam beni boğazlardı

gercekten çok kötü bi durum Allah kimsenin basına wermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

quote:

Orijinalden alıntı: zeck1234

sıfır alınan cihazları alan yerler belli bi ücret karşılığında sigortalıyor diye biliyorum. uzun süredir var bu. 50-60 lira daha fazla veriliyor . Sadece sıfır alınan telefonlarda yapılıyor olması lazım.

Valla telefonu Vatandan aldık oradada böyle bişey yoktu sanırım.

evet yok teknosa hepsi burada da filan war cepkask a girersen görürsün ama teknosada çoook pahalı bea s***fsiz hepsi
  • beni nasıl korkuttuysan artık rüyamda telefonla denize düştüğümü gördüm.. :D
  • telefon ne oldu acaba
  • Telefon öldü. Bir ara servise yolumuz düşerse götüreceğiz.
  • geçmiş olsun. kötü olmuş. inşallah düzelir. telefon sigortası olayıda sakat. sigorta geçerlilik durumunu okudunuz mu bilmiyorum. bi çok şey garanti kapsamına girmiyor aslında. boşa verilmiş para gibi birşey o. ve sigorta geçerliliği 1 yıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trsmach

geçmiş olsun. kötü olmuş. inşallah düzelir. telefon sigortası olayıda sakat. sigorta geçerlilik durumunu okudunuz mu bilmiyorum. bi çok şey garanti kapsamına girmiyor aslında. boşa verilmiş para gibi birşey o. ve sigorta geçerliliği 1 yıl.

aynen öyle.şikayetvar.com da 1.liğe oynuyor cepkask. boşu boşuna paranızı çöpe atmayın. yoksa telefon bozulunca vur duvara telefonu 30tl ye yeni telefon (:
  • aynısı banada oldu

zaten her havuza girişimde şüphelenirim telefon nerdeydi diye..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.